Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hradec Králové zve na 150. výročí bitvy 1866 a další akce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zveme vás k návštěvě východočeské metropole s bohatým kulturním programem, který láká návštěvníky i obyvatele Hradce Králové na širokou paletu akcí nejenom po celé léto, ale až do podzimních dnů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hradec Králové zve na 150. výročí bitvy 1866 a další akce | foto: AMAS HK s.r.o.

Pozornost si letos zaslouží zejména kulturní akce spojené s bitvou u Hradce Králové v roce 1866, od které uplynulo 150 let. Památník bitvy od začátku roku pořádá bitevní scény, společenské i kulturní akce, výstavy, konference i pietní akce. Širokému spektru návštěvníků jsou určeny rekonstrukce bitev a ukázky historických jednotek, které se konají 1. – 3. 7. 2016. Velká bitevní scéna „Königgrätz 1866“ s celodenním programem proběhne 3. července přímo na bojišti na Chlumu.

Souběžně s výročím bitvy proběhne na hradeckém letišti ve dnech 3. - 5. 2016 největší rockový festival u nás Rock for people, v srpnu ho bude následovat ve dnech 18. - 20. 8. 2016 festival Hip Hop Kemp. Stanice CNN tento festival několikrát zařadila mezi 50 nejlepších festivalů světa.

Hradec Králové zve na 150. výročí bitvy 1866 a další akce

V létě se v Hradci Králové opět uskuteční festivaly ROCK FOR PEOPLE a HIP HOP KEMP.

Během srpnových víkendů se u břehů Labe koná řada tematických akcí z cyklu Královéhradecká nábřeží. Největší oblibě se těší letos už 14. mezinárodní Nábřeží paromilů– ojedinělé setkání milovníků páry, lodí, lodních modelů, zahradních a modelových železnic, sběratelů a konstruktérů parních strojů, mechanizmů a historických vozidel. Akce se uskuteční v sobotu 27. 8. 2016.

Akcemi nabitý víkend: letecký den a Slavnosti Královny Elišky

Především rodiny s dětmi si zamilovaly Slavnosti Královny Elišky připomínající poutavou historii města. Uvidíte nejen triumfální příjezd Elišky Rejčky do svého města, ale historické centrum oživí středověký jarmark, průvody, rytířská klání, středověké hry a zábavy, rej komediantů a kejklířů. Slavnosti proběhnou 2. – 3. 9. 2016.

Návštěvníci Hradce o tomto víkendu rozhodně nebudou litovat, jelikož ve dnech 3. – 4. 9. 2016 lze navštívit i mezinárodní letecký den, který je největším u nás. V pořadí již 23. ročník Czech International Air Fest – CIAF se zúčastní piloti letounů a akrobatických skupin z celé Evropy. Těšit se můžete na legendární letoun Su-27, tradičně na Eurofighter Typhoon, akrobatickou skupinu The Flying Bulls Aerobatic Team a další.

Zářím kultura v Hradci Králové určitě nekončí

O čtrnáct dní později, 16. – 17. 9. 2016, se konají tradiční Královehradecké krajské dožínky, kde se prezentují ty nejlepší potravinářské a zemědělské firmy. Samozřejmostí je bohatý doprovodný kulturní program. Nejenom děti ocení přehlídku hospodářských zvířat a zemědělské techniky.

V říjnu Hradec Králové hostí tradiční Mezinárodní jazzový festival Jazz Goes To Town, který se koná ve dnech 18. – 22. 10. 2016. Na pěti hlavních scénách se představí na dvě desítky domácích i zahraničních hudebníků.

Vyměňte kemp za kvalitní ubytování v Hradci Králové

Chystáte-li se do východočeské metropole zavítat na některou z kulturních akcí nebo jedete jen na výlet, byl by přímo hřích nestrávit zde více dní. Doporučujeme využít levné ubytování, které zaručuje čisté a klidné prostředí a to včetně parkování v uzavřeném areálu a úschovy jízdních kol. Právě takovým je ubytovací areál AMAS HK, který je situován v centru města. Levné ubytování v Hradci Králové zde lze pořídit od pouhých 140 Kč na noc.

Hradec Králové zve na 150. výročí bitvy 1866 a další akce

Využijte levné ubytování v Hradci Králové

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Najdete na iDNES.cz