Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hradec Králové: destinace s ubytováním opravdu pro každého

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chystáte-li se do východních Čech, určitě nezapomeňte navštívit Hradec Králové. Město na soutoku Labe s Orlicí je známé především svou skvostnou architekturou, kde si historie podává ruku s modernou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc. Foto: Martina Rezková. | foto: aje

Je to tradiční centrum kultury s bohatou minulostí. Navíc je ideálním výchozím místem do mnoha jedinečných míst této oblasti. Určitě se ale zdržte alespoň několik dní. Jinak byste totiž nestihli navštívit naše největší přírodní skvosty - národní park Krkonoše, Orlické hory či Prachovské skály jsou odsud vzdáleny pouhou hodinu cesty.

V těsné blízkosti města se nachází zámky Hrádek u Nechanic a Opočno, impozantní hrad Kunětická hora, světoznámé Třebechovické muzeum betlémů, majestátní pevnost Josefov či památník na Chlumu, kde se roku 1866 odehrála jedna z největších bitev naší historie.

Pokud však sháníte levné, ale přitom kvalitní a čisté ubytování, výběr je již složitější.  I v Hradci jsou však místa, která lze pro levné ubytování doporučit. V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc.

Jedním z takových je nově zrekonstruovaný ubytovací areál AMAS HK, který nabízí levné ubytování pro každého v centru města při výjezdu směrem na Prahu, odkud je přímé spojení autobusem MHD s vlakovým i autobusovým nádražím. V AMASu najdete krátkodobé i dlouhodobé ubytování, ubytování pro jednotlivce, páry i zájezdy.

Ubytování je v klidném prostředí s možností venkovního posezení a parkováním v uzavřeném areálu. V těsné blízkosti se nachází několik restaurací a obchodů včetně hypermarketu.

Autor snímku 02-03: Martin Trenz

Ubytování v Hradci Králové v areálu AMAS HK lze pořídit již od 135,- Kč za osobu a noc ve dvou či třílůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňka, která je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále také společenská místnost s televizí. V celém areálu je navíc možnost bezdrátového připojení k vysokorychlostnímu internetu! Velikou výhodou je možnost parkování v uzavřeném areálu.

Pro stravování je možno využít blízkých restaurací, které nabízí českou i mezinárodní kuchyni, grilované speciality i stravování pro vegetariány. Za doporučení jistě stojí vyhlášené restaurace UNO či pouhých 100 metrů vzdálený Černý kůň.

Hradec Králové je také městem studentů. Právě studentům - jednotlivcům i párům - AMAS HK nabízí dlouhodobé levné ubytování ve dvanácti pokojích.

Ubytování v Amas HK

Chystáte-li se do Hradce Králové na služební cestu a dáváte přednost ubytovaní v manažerských pokojích vybavených pro kancelářskou práci i odpočinek, v areálu AMAS HK můžete využít nadstandardně vybavené pokoje v ceně 500,- Kč za osobu a noc.

Jelikož v Hradci Králové panuje čilý stavební ruch, AMAS je schopen zajistit krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro pracovníky stavebních a montážních firem, kteří jistě ocení výhodnou polohu v centru města. Kapacita zařízení je 50 míst, cena za osobu a noc je od 135,- Kč.

Firemní klientela může navíc ocenit pronájem kanceláří, nebytových prostor i skladů či parkovací plochy pro osobní i nákladní vozidla, která je v době stále většího nedostatku parkovacích míst velmi žádaná.

Ať už vaše kroky směřují do Hradce Králové za jakýmkoliv cílem a hodláte se zde po nějakou dobu zdržet, vězte, že i v metropoli se dá bydlet levně, ale současně komfortně. Právě takové ubytování vhodné pro každého nabízí společnost AMAS HK.

Více informací najdete na www.amashk.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Najdete na iDNES.cz