Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hradec Králové: destinace s ubytováním opravdu pro každého

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chystáte-li se do východních Čech, určitě nezapomeňte navštívit Hradec Králové. Město na soutoku Labe s Orlicí je známé především svou skvostnou architekturou, kde si historie podává ruku s modernou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc. Foto: Martina Rezková. | foto: aje

Je to tradiční centrum kultury s bohatou minulostí. Navíc je ideálním výchozím místem do mnoha jedinečných míst této oblasti. Určitě se ale zdržte alespoň několik dní. Jinak byste totiž nestihli navštívit naše největší přírodní skvosty - národní park Krkonoše, Orlické hory či Prachovské skály jsou odsud vzdáleny pouhou hodinu cesty.

V těsné blízkosti města se nachází zámky Hrádek u Nechanic a Opočno, impozantní hrad Kunětická hora, světoznámé Třebechovické muzeum betlémů, majestátní pevnost Josefov či památník na Chlumu, kde se roku 1866 odehrála jedna z největších bitev naší historie.

Pokud však sháníte levné, ale přitom kvalitní a čisté ubytování, výběr je již složitější.  I v Hradci jsou však místa, která lze pro levné ubytování doporučit. V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc.

Jedním z takových je nově zrekonstruovaný ubytovací areál AMAS HK, který nabízí levné ubytování pro každého v centru města při výjezdu směrem na Prahu, odkud je přímé spojení autobusem MHD s vlakovým i autobusovým nádražím. V AMASu najdete krátkodobé i dlouhodobé ubytování, ubytování pro jednotlivce, páry i zájezdy.

Ubytování je v klidném prostředí s možností venkovního posezení a parkováním v uzavřeném areálu. V těsné blízkosti se nachází několik restaurací a obchodů včetně hypermarketu.

Autor snímku 02-03: Martin Trenz

Ubytování v Hradci Králové v areálu AMAS HK lze pořídit již od 135,- Kč za osobu a noc ve dvou či třílůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňka, která je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále také společenská místnost s televizí. V celém areálu je navíc možnost bezdrátového připojení k vysokorychlostnímu internetu! Velikou výhodou je možnost parkování v uzavřeném areálu.

Pro stravování je možno využít blízkých restaurací, které nabízí českou i mezinárodní kuchyni, grilované speciality i stravování pro vegetariány. Za doporučení jistě stojí vyhlášené restaurace UNO či pouhých 100 metrů vzdálený Černý kůň.

Hradec Králové je také městem studentů. Právě studentům - jednotlivcům i párům - AMAS HK nabízí dlouhodobé levné ubytování ve dvanácti pokojích.

Ubytování v Amas HK

Chystáte-li se do Hradce Králové na služební cestu a dáváte přednost ubytovaní v manažerských pokojích vybavených pro kancelářskou práci i odpočinek, v areálu AMAS HK můžete využít nadstandardně vybavené pokoje v ceně 500,- Kč za osobu a noc.

Jelikož v Hradci Králové panuje čilý stavební ruch, AMAS je schopen zajistit krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro pracovníky stavebních a montážních firem, kteří jistě ocení výhodnou polohu v centru města. Kapacita zařízení je 50 míst, cena za osobu a noc je od 135,- Kč.

Firemní klientela může navíc ocenit pronájem kanceláří, nebytových prostor i skladů či parkovací plochy pro osobní i nákladní vozidla, která je v době stále většího nedostatku parkovacích míst velmi žádaná.

Ať už vaše kroky směřují do Hradce Králové za jakýmkoliv cílem a hodláte se zde po nějakou dobu zdržet, vězte, že i v metropoli se dá bydlet levně, ale současně komfortně. Právě takové ubytování vhodné pro každého nabízí společnost AMAS HK.

Více informací najdete na www.amashk.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Alitalia Premium: objevte nový způsob komfortního létání

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Objevte nový způsob komfortního létání v Premium třídě na dálkových letech společnosti Alitalia. Komfort, technika a...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Najdete na iDNES.cz