Hradec Králové: destinace s ubytováním opravdu pro každého

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chystáte-li se do východních Čech, určitě nezapomeňte navštívit Hradec Králové. Město na soutoku Labe s Orlicí je známé především svou skvostnou architekturou, kde si historie podává ruku s modernou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc. Foto: Martina Rezková. | foto: aje

Je to tradiční centrum kultury s bohatou minulostí. Navíc je ideálním výchozím místem do mnoha jedinečných míst této oblasti. Určitě se ale zdržte alespoň několik dní. Jinak byste totiž nestihli navštívit naše největší přírodní skvosty - národní park Krkonoše, Orlické hory či Prachovské skály jsou odsud vzdáleny pouhou hodinu cesty.

V těsné blízkosti města se nachází zámky Hrádek u Nechanic a Opočno, impozantní hrad Kunětická hora, světoznámé Třebechovické muzeum betlémů, majestátní pevnost Josefov či památník na Chlumu, kde se roku 1866 odehrála jedna z největších bitev naší historie.

Pokud však sháníte levné, ale přitom kvalitní a čisté ubytování, výběr je již složitější.  I v Hradci jsou však místa, která lze pro levné ubytování doporučit. V Hradci Králové je vhodné zůstat několik dní, jelikož město i okolí mají co nabídnout, navíc ubytování zde můžete pořídit již od 135 Kč za noc.

Jedním z takových je nově zrekonstruovaný ubytovací areál AMAS HK, který nabízí levné ubytování pro každého v centru města při výjezdu směrem na Prahu, odkud je přímé spojení autobusem MHD s vlakovým i autobusovým nádražím. V AMASu najdete krátkodobé i dlouhodobé ubytování, ubytování pro jednotlivce, páry i zájezdy.

Ubytování je v klidném prostředí s možností venkovního posezení a parkováním v uzavřeném areálu. V těsné blízkosti se nachází několik restaurací a obchodů včetně hypermarketu.

Autor snímku 02-03: Martin Trenz

Ubytování v Hradci Králové v areálu AMAS HK lze pořídit již od 135,- Kč za osobu a noc ve dvou či třílůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňka, která je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále také společenská místnost s televizí. V celém areálu je navíc možnost bezdrátového připojení k vysokorychlostnímu internetu! Velikou výhodou je možnost parkování v uzavřeném areálu.

Pro stravování je možno využít blízkých restaurací, které nabízí českou i mezinárodní kuchyni, grilované speciality i stravování pro vegetariány. Za doporučení jistě stojí vyhlášené restaurace UNO či pouhých 100 metrů vzdálený Černý kůň.

Hradec Králové je také městem studentů. Právě studentům - jednotlivcům i párům - AMAS HK nabízí dlouhodobé levné ubytování ve dvanácti pokojích.

Ubytování v Amas HK

Chystáte-li se do Hradce Králové na služební cestu a dáváte přednost ubytovaní v manažerských pokojích vybavených pro kancelářskou práci i odpočinek, v areálu AMAS HK můžete využít nadstandardně vybavené pokoje v ceně 500,- Kč za osobu a noc.

Jelikož v Hradci Králové panuje čilý stavební ruch, AMAS je schopen zajistit krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro pracovníky stavebních a montážních firem, kteří jistě ocení výhodnou polohu v centru města. Kapacita zařízení je 50 míst, cena za osobu a noc je od 135,- Kč.

Firemní klientela může navíc ocenit pronájem kanceláří, nebytových prostor i skladů či parkovací plochy pro osobní i nákladní vozidla, která je v době stále většího nedostatku parkovacích míst velmi žádaná.

Ať už vaše kroky směřují do Hradce Králové za jakýmkoliv cílem a hodláte se zde po nějakou dobu zdržet, vězte, že i v metropoli se dá bydlet levně, ale současně komfortně. Právě takové ubytování vhodné pro každého nabízí společnost AMAS HK.

Více informací najdete na www.amashk.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Další z rubriky

Služby Q najdete i na horách

Služby Q najdete i na horách

Značka Q se stává důležitým parametrem při sestavování cest nebo dovolené po celé České republice. V každém ročním...

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Vánoce jsou především o setkávání se se širokou rodinou. I to může být samo o sobě stresující. A k tomu mnohdy...

Špičková gastronomie made in Germany

Špičková gastronomie – made in Germany

Věděli jste, že Německo je skvělým místem pro náročné gurmány? Světově nejproslulejší hodnocení restaurací, michelinská...

Najdete na iDNES.cz