Hradec Králové chystá řadu kulturních akcí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte-li rádi festivaly a kulturní akce, jistě byste neměli vynechat návštěvu Hradce Králové. Tato metropole totiž nabízí širokou paletu akcí různého druhu nejen v létě, ale i během sychravého podzimu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblíbené Nábřeží paromilů se v Hradci koná 31. srpna

I uprostřed probíhajícího léta a nadcházejícího podzimu Vám město Hradec Králové přináší zajímavý program pro milovníky hudby, divadla, historie, přírody, techniky a kultury vůbec.
 
Na hradeckém letišti se ve dnech 22. - 24. 8. 2013 uskuteční FESTIVAL HIP HOP KEMP, jeden z největších hiphopových festivalů na světě. Zde se představí přední světové i domácí kapely tohoto žánru a pořadatelé slibují ještě více vizuálních efektů, energie i tance než doposud.

Během srpnových víkendů se u břehů Labe koná řada tematických akcí z cyklu Královéhradecká nábřeží. Největší oblibě se těší tzv. NÁBŘEŽÍ PAROMILŮ – ojedinělé setkání milovníků páry, lodí, lodních modelů, zahradních a modelových železnic, sběratelů a konstruktérů parních strojů, mechanizmů a historických vozidel. Akce se uskuteční dne 31. 8. 2013.

O víkendu 7 – 8. září je v Hradci letecký den i Slavnosti královny Elišky

Především rodiny s dětmi si zamilovaly SLAVNOSTI KRÁLOVNY ELIŠKY připomínající poutavou historii města. Uvidíte nejen triumfální příjezd Královny Elišky Rejčky do svého města, ale historické centrum oživí středověký jarmark, průvody, rytířská klání, středověké hry a zábavy, rej komediantů, kejklířů a jiných kumštýřů. Oslavy budou zakončeny slavnostním ohňostrojem. Slavnosti proběhnou 6. – 7. 9. 2013.

Hradec Králové chystá řadu kulturních akcí

Návštěvníci Hradce o tomto víkendu rozhodně nebudou litovat, jelikož ve dnech 7. - 8. 9. 2013 lze navštívit i mezinárodní letecký den, který je největším u nás. Jubilejního v pořadí již 20. ročníku CZECH INTERNATIONAL AIR FEST – CIAF se zúčastní letouny a akrobatické skupiny z celé Evropy. Návštěvníky čeká více jak 7 hodinový letový program po oba dva dny včetně pozemních ukázek bojové techniky.

Hradec Králové chystá řadu kulturních akcí

O týden později 14. 9. 2013 se konají tradiční KRÁLOVÉHRADECKÉ KRAJSKÉ DOŽÍNKY. Prezentují se zde ty nejlepší potravinářské a zemědělské firmy a velké oblibě se těší i bohatý doprovodný kulturní program.

Pokud byste raději do divadla, k návštěvě se vybízí podzimní divadelní festival ČEKÁNÍ NA VÁCLAVA, který proběhne ve dnech 28. 9. – 28. 10. 2013. Festivalem naplno startuje každá nová divadelní sezona Klicperova divadla.

Hradec Králové v říjnu hostí tradiční Mezinárodní jazzový festival JAZZ GOES TO TOWN, který se koná ve dnech 14. - 19. 10. 2013. Tato týden trvající přehlídka jazzové hudby v širokém žánrovém spektru se těší široké oblibě hudebních fanoušků.

I v období před vánočními svátky se můžete v Hradci stát svědky zajímavé události. Ve dnech 29. 11. – 1. 12. 2013 se zde koná XXIV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH, kde se setkáte nejen s ukázky řemesel, ale budete si moci nakoupit originální dárky vytvořené šikovnými umělci a řemeslníky.

Kvalitní ubytování v Hradci Králové se dá pořídit velmi levně

Chystáte-li se Hradec Králové navštívit a zavítat na některou kulturní akci nebo jedete jen na výlet, byl by přímo hřích nestrávit zde více dní. Můžeme Vám jen doporučit čisté, ale zároveň levné ubytování na úrovni s možností parkování a úschovy jízdních kol v uzavřeném areálu. Právě takovým ubytováním je nově zrekonstruovaný ubytovací areál AMAS HK, který je situován v klidném prostředí poblíž centra. Levné ubytování v Hradci Králové zde lze pořídit od pouhých 140 Kč na noc.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Na adventní trhy s pojištěním. Lidé na výletech podceňují rizika

Na adventní trhy s pojištěním: Lidé na výletech podceňují rizika

Trhy patří k adventu jako cukroví k Vánocům. V Evropě se návštěva adventních trhů s kouzelnou sváteční atmosférou stává...

Zaměstnanec nad zlato? Vychovejte si schopné řemeslníky podle představ

Zaměstnanec nad zlato? Vychovejte si schopné řemeslníky podle představ

Sháníte kvalitní zaměstnance pro vaši firmu, ale momentálně jsou nedostatkovým zbožím? Chcete získat dobré řemeslníky,...

Najdete na iDNES.cz