Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hračky pro děti online dle poslední módy koupíte na Pongu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
I hračky pro děti podléhají módním trendům. Pokud chcete své dítě na Vánoce překvapit a ještě ušetřit čas a peníze, využijte široké nabídky internetového hračkářství, kde snadno a rychle nakoupíte hračky pro děti online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

I hračky podléhají módě, znáte nejnovější trendy? | foto: ahr

Z obchodů na nás začíná dýchat vánoční atmosféra a my se nemůžeme dočkat, až přijdou ty celoročně očekávané svátky pohody a klidu… Není ale nic smutnějšího, než když se na Štědrý večer děti začnou prohrabávat kupou balicího papíru, dojdou až k poslednímu dárku a zjistí, že ani ten, není jejich vysněný. Tomu můžete předejít díky včasnému a promyšlenému nákupu hračky online.

Výhody nákupu hračky online

Nemáte-li čas běhat po obchodech, pak dozajista oceníte přednosti internetových nákupů. Žádné dlouhé fronty, nervózně pobíhající lidé, málo času na výběr a v neposlední řadě prodavačky, které sledují každý Váš krok.

Hračky pro děti vyberete a nakoupíte nejsnáze v internetovém hračkářství, které se na prodej hraček specializuje. Jelikož neustále sleduje novinky na trhu, můžete se tedy spolehnout, že nabízí nejnovější hračky pro děti za často velmi výhodné ceny. Navíc zde seženete i podrobné informace o hračce, takže přesně víte, co si objednáváte.

Při prodeji hraček online je totiž důležité rozlišovat internetové prodejce, kteří myslí na svou marži a prodejce, kteří chtějí a umí s výběrem hračky online poradit zákazníkovi.

Starsong

Příkladem takového osvědčeného hračkářství, které lze z vlastní zkušenosti doporučit, je www.pongo.cz. Nejnovější hračky pro děti Vám doveze přímo až k Vám domů do druhého dne a nákupem hračky online můžete ušetřit až pár set korun na jedné hračce.

Novinky ve světě hraček pro děti

Někteří rodiče se domnívají, že když utratí za hračky pro děti mnoho peněz, děti budou mít o to větší radost. Není to však pravda, neboť u hraček nejde o to, kolik jich dětem dáte, ale jaké hračky jim dáte.

Děti se obvykle inspirují televizními reklamami, které nás informují o novinkách ve světě hraček. Takže bychom neměli zůstat pozadu a sledovat tyto nejnovější trendy společně s nimi, abychom věděli, jaký vánoční dárek si skutečně přejí.

náklaďák Rocky

Internetový obchod Pongo.cz nabízí nejnovější hračky pro děti jakéhokoli věku. Chlapci budou letos pod stromečkem určitě nadšení z naprosté novinky – mluvícího Náklaďáku Rockyho. Dívky budou bezpochyby unesené z Panenky Little Sunshine nebo My Little Pony Starsong. Ale ani malé děti nepřijdou zkrátka, můžete jim vybrat z četného množství hraček se zvuky, chodítek, či dřevěných hraček, starší děti ocení zejména stavebnice LEGO. Všechny tyto hračky pro děti samozřejmě splňují veškeré bezpečnostní předpisy, ale hlavně rozvíjejí kreativitu a schopnosti Vašich dětí.

Pokud tedy ještě nevíte co koupit na Vánoce nebo sháníte levně a rychle nějaké již vytipované hračky pro Vaše děti, neváhejte vyzkoušet nákup hračky online v osvědčeném internetovém hračkářství Pongo.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz