Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hotelová škola Bohemia Chrudim

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hotelová škola Bohemia Chrudim - držitelka zlaté medaile Magdaleny Dobromily Retigové - je mezi odborníky v oboru i mezi širokou laickou veřejností již řadu let pojmem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova Hotelové školy Bohemia Chrudim | foto: aje

Zásluhu na tom má nejen dobré jméno, které v různých místech České republiky i za hranicemi naší vlasti šíří její profesně zdatní absolventi, ale především systém výuky a moderní prostředí, ve kterém se žáci na svá budoucí povolání připravují.

Významnou roli sehrává nepochybně také skutečnost, že již v průběhu studia mají dívky a chlapci možnost v praxi plně využít získané dovednosti, a to nejen v rámci regionálních politických, společenských a kulturních akcí, ale i při státních setkáních na nejvyšší úrovni a atraktivních zahraničních stážích.

Každoročně sbírají také vavříny na nejrůznějších oborových soutěžích.

Studenti Hotelové školy Bohemia Chrudim s Ondřejem Hejmou

Fakt, že žáci Hotelové školy Bohemia Chrudim praktikují v tak věhlasných zařízeních, jakými jsou například Grandhotel PUPP v Karlových Varech, pražský hotel Praha či Horal ve Špindlerově Mlýně, je už sám o sobě zárukou, že studiem získají ty nejlepší předpoklady k budoucímu úspěšnému uplatnění na všech zaměstnaneckých či managerských pozicích v oblasti gastronomie a cestovního ruchu a že se jim dostane i kvalitních základů pro realizaci jejich případných pozdějších podnikatelských záměrů.

V této souvislosti je třeba vyzvednout důraz, který škola klade na výuku cizích jazyků, jejichž  znalost je nezbytným předpokladem úspěšného působení v oboru.

Žáci opouštějí školu rovněž kvalitně vybaveni znalostmi ekonomiky, účetnictví, výpočetní techniky, techniky administrativy či obchodní korespondence.

Praktické dovednosti získávají v nadstandardně vybavených učebnách. Při hodinách stolničení mají mimo jiné k dispozici digitální LCD monitor, kameru na snímání práce rukou, interaktivní tabuli, vizualizér či profesionální bar, ve školní restauraci pracují s přenosným počítačem na objednávání jídel u stolu hosta. Vařit se učí v kuchyni vybavené indukčním sporákem, hold-o-matem, šokérem či klimatizací.

Uchazeči o studium Hotelové školy Bohemia Chrudim mohou vybírat ze tří čtyřletých studijních oborů zakončených maturitní zkouškou - k Hotelnictví a Cestovnímu ruchu přibylo od letošního školního roku
nově také Pedagogické lyceum se sportovním zaměřením určené zájemcům o všeobecné středoškolské vzdělání s výhledem pokračování studia na vysokých školách. Pamatováno je i na nepovinné vzdělávání formou jednorázových kurzů.

Hotelová škola Bohemia Chrudim nezapomíná ani na podporu sociálně znevýhodněných mladých lidí, a to formou grantů a prospěchových stipendií. Díky těmto iniciativám zde mohou vzdělání získat i ti, pro něž by jinak bylo financování studia v plné výši obtížné.

Studenti Hotelové školy Bohemia Chrudim s Václavem Klausem

Podrobné informace o životě školy a podmínkách studia lze najít na internetové adrese: www.hotelovaskola.chrudim.cz/, kde je ve fotogalerii k vidění mimo jiné také interiér školní budovy.

Součástí fotodokumentace jsou rovněž snímky ze slavnostních večeří u příležitosti významných státních návštěv, při kterých žáci Hotelové školy obsluhovali například prince Charlese z Walesu, Václava Havla
a jeho ženu Dagmar, belgický královský pár či prezidenta Václava Klause s chotí.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.