Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel Svornost: rodinný hotel s dvacetiletou tradicí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hotel Svornost nabízí klidné prostředí vhodné pro svatby, oslavy, školení, semináře, prezentace a konference. Rodinný hotel má k ubytování 20 pokojů, které jsou s vlastním WC a koupelnou, lednicí, fénem, LCD TV atd.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Svornost | foto: Hotel Svornost

Všechny pokoje, které nabízí rodinný hotel Svornost, splňují hodnocení ***. Restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada, formanka, kongresový sál, dětský koutek, dětské hřiště se zoo koutkem a dále uzavřené parkoviště či wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma.

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy v malebné městské části Dolní Počernice. Jen 15 minut od historického centra, nedaleko od O2 Arény, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálniční obchvat Prahy).

Hotel Svornost  - letní terasa

Hotel Svornost oslaví 20. narozeniny

Rodinný hotel v červnu 2012 oslaví 20 let od svého otevření po celkové rekonstrukci budovy, která je ovšem mnohem starší a pamatuje ve svých zdech tolik událostí, co málokterý zdejší pamětník.

Hotel Svornost 20 let tradice

 Zbudovat ji nechalo v roce 1931 Obecně prospěšné družstvo Svornost pro stavbu dělnických, úřednických a řemeslnických domků jako družstevní dům. V objektu bývaly čtyři byty, hospoda a sál, ve kterém mimo jiné vystupoval Jaroslav Ježek s orchestrem. V padesátých letech minulého století, byl družstevní dům zavřen. Dál sloužil už je jako sklad filmů, obchod, lidová knihovna a restaurace. Svornost chátrala a její novodobá kapitola se začala psát až po celkové rekonstrukci, kdy byl v červnu roku 1992 otevřen jako hotel.

Rodinný hotel je hojně vyhledáván pro svatební hostiny. Svatba v hotelu Svornost, to je vše na jednom místě. Prostě svatba bez starostí. Hotel Svornost zajišťuje obřad, hostinu, raut, výzdobu tabule i sálu, svatební dorty, ubytování, dětské hřiště i taneční parket.

okno

Hotel Svornost je také kulturním stánkem. Pravidelně zde vystupují hudební skupiny Rangers band (country salon) a Steamboat Stompers (jazz and dance) a řada jejich hostů jako např. Wabi Daněk, Samson Lenk, Paleček - Janík, Petra Černocká, Pacifik, Nezmaři, Luboš Pospíšil, Pavlína Jíšová a další.

Velice populární jsou nedělní zábavná odpoledne pro děti s pohádkou a výtvarnou dílnou. Dále nabízí rodinný hotel například taneční parket, který je pravidelně využíván k výuce tance, tanečním soutěžím a společenským plesům.

Sál a salonky hotelu Svornost hojně využívají hosté k oslavám a firmy pro svoje školení, semináře, konference a prezentace. Za 20 let jich zde byla celá řada, např. Coca Cola, SŽDC, Velox, Hoco, Auto Kelly, Rainbow, Svět oken, AkzoNobel, Lactalis, Skanska, Balluff, Xerox a mnoho dalších.

Ve velkém sále Hotelu Svornost se pořádali tři ročníky mezinárodní konference o životním prostředí. Dále zde TV Nova natáčela seriál Ulice a Česká televize pod vedením režiséra Brabce televizní film.

Rodinný hotel, který myslí i na své nejmenší návštěvníky

Rodinný hotel Svornost má na své zahradě pro nejmenší návštěvníky vybudován malý zoo koutek, v létě dětské hřiště s trampolínou, klouzačkou a pískovištěm.

Vedení a personál Hotelu Svornost se těší na vaši návštěvu. Rodinný hotel naleznete na www.svornost.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Blahodárné účinky SPA procedur, ulevte svému tělu i duši

Blahodárné účinky SPA procedur, ulevte svému tělu i duši.

Nechte se unést do jiného světa v srdci Karlových Varů. Léčebné pobyty v lázeňských městech jsou stále v kurzu....

Zažijte Tatry jinak: Získají si vás svým romantickým prostředím

Zažijte Tatry jinak: Získají si vás svým romantickým prostředím.

I když většina lidí vnímá Vysoké Tatry jako skvělou turistickou destinaci na letní dovolenou nebo lyžování, skrývají v...

Značka Q přitahuje klienty

Značka Q přitahuje klienty.

Pan J. V., majitel a provozovatel hotýlku v podhůří Krkonoš, o tom jistě ví své. Značka Q, logo kvality udělované...

Najdete na iDNES.cz