Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel Skalský dvůr je stálým cílem kongresů i dovolených

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letní turistická sezona sice skončila, ale Skalský dvůr, jeden z největších hotelů na Vysočině, si na nezájem hostů stěžovat nemůže. Rovněž poslední týdny roku skýtají řadu příležitostí pro pořádání společenských setkání, oslav, ale i firemních akcí, seminářů či konferencí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní zahrada - Hotel Skalský dvůr | foto: aje

Místem, jež vyjde vstříc vašim představám, je nepochybně Hotel Skalský Dvůr, který se díky své vynikající pověsti a výhodné poloze v klidné části Českomoravské vysočiny těší trvalé přízni klientů.

"V dnešní uspěchané době představuje náš hotel jakousi tichou oázu uprostřed malebné přírody," říká ředitelka hotelu Eva Šmerdová.

Příznivým aspektem tohoto místa, nabízejícího veškeré výhody venkovského prostředí je nepochybně jeho snadná dostupnost. Lokace ve středu republiky tak umožňuje pohodlné spojení z naší hlavní silniční tepny, dálnice D1.

Bazén - Hotel Skalský dvůr

Odborné akce na mezinárodní úrovni

Mezi nejčastější návštěvníky Skalského dvora se řadí účastníci odborných seminářů, konferencí či firemních akcí, kteří zde mohou využívat služeb jednoho z největších mimopražských kongresových a seminárních středisek v České republice.

Hotel poskytuje široké zázemí, vyhovující požadavkům domácí i mezinárodní klientely – dva velké kongresové sály, několik učeben a salonků o celkové kapacitě 750 kongresových míst. Samozřejmostí je rovněž dobré technické vybavení i kompletní pokrytí veškerých prostor hotelu bezdrátovým wi-fi signálem pro připojení k internetu.

Skutečnost, že hotel Skalský Dvůr vyhovuje po všech stránkách i hostům, kteří mají zkušenosti se zahraničními kongresy, dokládají jejich osobní reference. Iva Julisová z Komory auditorů ČR uvedla:

"Velmi nás uspokojila obsluha v kongresovém sále, kde bylo vždy vše včas připraveno. Vím, že je to vaše práce a že ji umíte, ale věřte, že jsme ji nebrali jako samozřejmost." Slova uznání zazněla rovněž na adresu dalších zaměstnanců hotelu.

Úroveň gastronomie ocenili například účastníci letošního kongresu lékařů pro děti a dorost: "Zvláštní pochvalu si zaslouží kuchařský tým, kterému dáváme jedničku s hvězdičkou za vynikající dobroty, které neměly nejmenší chybu."

Ideální podmínky v létě i v zimě

Existuje mnoho důvodů, proč vyhledat Skalský dvůr jako místo konání firemní akce či strávení nerušené dovolené. V létě nabízí ideální podmínky jak pro pěší a cyklistickou turistiku, tak pro "lenošení" na hotelové pláži u přilehlého rybníka.

V zimním období mohou sportovně založení návštěvníci podnikat lyžařské túry po běžeckých stopách, které prochází přímo kolem hotelu, případně vyrazit na některou z okolních sjezdovek. Ti, kteří neholdují zimním sportům, mohou využít pohodlí hotelového bazénu, sauny a dalších služeb.

Nadcházející podzimní večery lze příjemně strávit při sklence voňavého punče v pohodlí a teple hotelového baru, u kulečníku, šipek nebo společenských her. Pro firemní klientelu je připravena pestrá nabídka doprovodných outdoorových i indoorových programů.

Za dobu své existence si hotel vybudoval skvělou pověst, což potvrzují i ohlasy spokojených zákazníků. "Stejně jako v minulých letech jsme se opět přesvědčili o výborné, pohodové atmosféře ve vašem hotelu Skalský Dvůr, kterou dotváří skvělý personál i milé prostředí," chválí svou dovolenou pan Šrédl z Plzně.

Mnozí hosté se na Skalský dvůr pravidelně vracejí, a to jak z řad firemní klientely tak individuálních návštěvníků. Přivádí je sem nejen vysoká profesionální úroveň poskytovaných služeb či vynikající kuchyně, ale i příjemný a ochotný personál, připravený splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Zaměstnanci hotelu se již teď pečlivě připravují na blížící se zimní sezonu. Příjemné dny prosycené vánoční, silvestrovskou či novoroční náladou tu mohou prožít nejen účastníci odborných seminářů ale i běžní turisté.

Více naleznete na našich stránkách: www.skalskydvur.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Najdete na iDNES.cz