Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel Sepetná. Oáza klidu pod nejvyšším bodem Moravskoslezských Beskyd

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oddech, pohodu a klid uprostřed beskydských lesů pouhou půlhodinu od Ostravy. Ubytování na úpatí Lysé hory, tedy pod nejvyšším vrcholem Beskyd, a možnost poznávat tak ty nejkrásnější části těchto hor. Zároveň relaxovat a užívat si wellness špičkového hotelu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Sepetná

To je nabídka, která vás nemine, pokud navštívíte hotel Sepetná v obci Ostravice na Frýdecko-Místecku. Kdo v této části Beskyd nějaký čas nebyl, najde dnešní hotel Sepetná tam, kde býval hotel Montér. "Ten jsme zrekonstruovali, takže vznikl zcela nový areál," říká ředitel hotelu Vít Březina.

Horský Hotel Sepetná nenabízí jen ubytování, ale kompletní služby pro čím dál náročnější hosty.

Horský hotel Sepetná nabízí služby, na jaké jste zvyklí z Rakouska

Právě proto, že dnešní návštěvníci hor jsou čím dál náročnější, vytváří Rekreační centrum Sepetná zázemí srovnatelné s tím, na co jsou turisté zvyklí dnes už běžně v Rakousku nebo Itálii.

Ostatně i samotný interiér, kterým se hotel Sepetná může pyšnit, připomíná svými kvalitními materiály některé z alpských středisek a výrazně převyšuje běžný tuzemský standard. V hotelu není jediné místo, které by neprošlo inovací, a to včetně sto let staré restaurace - Valašské koliby.

Hotel Sepetná
Hotel Sepetná

Hotel Sepetná prošel modernizací a spolu s tím se vedení hotelu rozhodlo zvýšit i kvalitu ubytování. Takže dnes si zde vybere host, který touží opravdu po tom nejvyšším komfortu v podobě zbrusu nových čtyř-hvězdičkových pokojů, stejně jako turista, kterému vyhovují útulné bungalovy za dostupnou cenu.

K dispozici jsou také tří-hvězdičkové pokoje, a to nejen v samotném hotelu Sepetná, ale také v nedalekém Penzionu Sluníčko, který tvoří se Sepetnou jeden celek.

Údolí obce Ostravice, kde hotel Sepetná najdete, je jednou z nejmalebnějších částí Beskyd. Nachází se mezi již zmíněnou Lysou horou a masivem hory Smrk. I díky tomu, že po desítky let patří Ostravice k nejnavštěvovanějším místům, kam míří turisté z Ostravy a okolních měst, dá se sem výborně dostat, a to autem po výpadovce z Frýdku-Místku nebo také vlakem. Takže například z Brna jste tady za dvě hodiny, z Ostravy za 40 minut.

Hotel Sepetná

Mýlí se ten, kdo by se domníval, že v turistickém centru, jakým je Ostravice, nenalezne dostatek klidu. Sepetná totiž leží na horním konci obce, ve výšce 550 metrů nad mořem. Je ukryta v lesích, a tedy ušetřena všech ruchů civilizace.

Na druhou stranu pouhých 200 metrů od areálu hotelu prochází jedna z nejhezčích tras na vrchol Lysé hory. Dovede vás tam červená značka a od hotelu je to na vrchol zhruba šest kilometrů. Náročný výstup stojí za to, protože kromě výhledů na Beskydy, bývají při dobrém počasí vidět z Lysé hory i Vysoké Tatry.

Hotelové Relaxcentrum Sepetná s rozměry aquaparku

Po návratu do hotelu přijde vhod další výhoda široké nabídky služeb, kterou hotel Sepetná nabízí. Kromě výborné kuchyně, plné místních specialit, je to především odpočinek v místním Relaxcentru Sepetná.

Hotel Sepetná

Hotelové Relaxcentrum Sepetná

"Jediné, co nemůžeme ovlivnit, je počasí. A proto jsme se rozhodli, že uděláme vše pro to, aby se hostům u nás líbilo i v případě, že právě počasí není nejvlídnější," vysvětluje Vít Březina a vede nás zastřešeným průchodem, kterým se dá dojít "suchou nohou" z hotelové recepce až k hotelovému Relaxcentru, které nemá v této turistické oblasti obdoby.

A to bez nadsázky, protože přicházíme k nezovému hotelovému bazénu se spoustou atrakcí a nově s krytým tobogánem. Jde o opravdový aquapark, jako kdyby jej provozovalo nějaké město a ne hotel.

Hotel Sepetná

Hotelové Relaxcentrum Sepetná

Hosté zde můžou navštívit bazén s tobogánem a dalšími atrakcemi, tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, bowling, golfový a sportovní trenažér, spinningový sál. Odpočinout si můžete v koupelové vaně, při masáži v parní nebo finské sauně. Jedinečná je i odpočinková terasa na střeše Relaxcentra, na které si budete připadat jako v jiném světě.

Host, kterému by nestačila nabídka Relaxcentra Sepetná, může využít nedalekého koupaliště Sluníčko. Tam si lze vychutnat domácí atmosféru zřejmě nejvýše položeného koupaliště ve střední Evropě. V areálu koupaliště naleznete i dva kurty s umělou trávou, lezeckou stěnu a dětské hřiště.

Horský hotel Sepetná udělá vše pro spokojenost hosta

Na Sepetné se dbá na to, aby Vám bylo dobře. Proto hotel Sepetná připravuje speciální pobytové a poznávací balíčky. Z nich nejoblíbenější jsou balíčky Poznávejte Beskydy. Při nich máte možnost využít zapůjčení kol, segweyí, elektrických koloběžek nebo vyzkoušet animační programy a výlety do okolí.

Je toho ještě hodně, co může hotel Sepetná nabídnout. Mimo jiné je to kongresové centrum se sálem až pro 250 lidí a nebo sedm salónků. Tyto prostory umožňuji uspořádat kongres, školení nebo oslavu v nádherném prostředí s profesionální kvalitou služeb.

logo sepetná

K tomu patří i prvotřídní kvalita kuchyně, která se zaměřuje na místní speciality. A po dobrém jídle se skvěle spí na horském vzduchu, kvalitních matracích a vysokých postelích.

Chcete zažít dovolenou, víkend nebo pracovní jednání v místě, kde budete obklopeni přírodou a zároveň komfortem a skvělými službami? Pokud ano, chce to jen zkusit. Přijeďte na Sepetnou. Uvidíte, že budete nadšení.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Pokoj vypadal na fotkách dvakrát tak velký, wi-fi prakticky nefungovala, kvalita kuchyně byla otřesná a personál...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Najdete na iDNES.cz