Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí ubytování, konference i svůj pivovar

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chystáte se s rodinou na dovolenou, s kolegy z práce na stmelovací teambuilding nebo obchodními partnery na důležitou konferenci? Poznejte při tom krásy Moravy! Příjemné ubytování s možností relaxace vám nabídne Hotel Na Jižní v Přerově, který je krásným místem i pro svatby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí ubytování, konference i svůj pivovar | foto: Penzion a restaurace Na Jižní Přerov

Olomoucký kraj se pyšní honosným Sloupem Nejsvětější Trojice, který je zařazen do Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Tato památka z vrcholné fáze barokního umění připomíná děsivé morové epidemie, které ještě v době nastupujícího novověku zachvacovaly Evropu. Navštívit zde můžete také hrady Bouzov, Helfštýn nebo Štenberk, zámek Velké Losiny, mnoho působivých kostelů, tajemné jeskyně a přírodní krásy.

Neodmyslitelně spjato s osobou Jana Amose Komenského je zde město Přerov, kde poprvé vyzkoušel v praxi své novátorské pedagogické postupy. Město se také pyšní unikátním nalezištěm lovců mamutů.

Příjemný Hotel Na Jižní v Přerově

Ideální výchozí bod pro vaše toulky po okolí zde nabízí Hotel na Jižní v Přerově, který je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, firemní setkání, nebo i pořádání svateb, rodinných oslav a večírků. Hotel v Olomouckém kraji nabízí cenově dostupné a komfortní ubytování v klidné části města s výbornou dostupností ze všech hlavních komunikací vedoucích středem Moravy.

Bezpečné a komfortní nedaleké stezky sledující tok Bečvy, jsou jako stvořené pro cyklisty a in-line bruslaře každého věku. Ať už si k návštěvě cyklostezky Bečva vyberete kteroukoli roční dobu, můžete se těšit na příjemný zážitek. Od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 kmmožnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané. Úschova vlastních kol je v Hotelu na Jižní poskytována zdarma.

Po celodenním výletě vás potěší uvolňující pobyt v hotelové sauně a následující den můžete strávit aktivním odpočinkem při bowlingu, lukostřelbě, metané, stolním fotbálku nebo stolním tenisu. Sportbar s nočním provozem láká také na šipky nebo kulečník.

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí ubytování, konference i svůj pivovar

Vynikající gastronomie a vlastní minipivovar Jižan

Hotel Na Jižní Přerov je vyhlášen svou výbornou kuchyní, kterou si můžete vychutnat v dobové restauraci nebo na příjemné letní zahrádce s přístřeškem a kapacitou přes 100 míst.

Novinkou je vlastní minipivovar Jižan. Pivo je zde vařené dvourmutovým způsobem z českých sladů a žateckého chmele. Použitým technologickým postupem a několikanásobným chmelením je docíleno příjemné hořkosti a plnosti piva. Minipivovar Jižan nabízí piva Jižan světlý 10°, Jižan 11° nebo Jižan polotmavý speciál 12°.

Nově byla také zrekonstruovaná pivnice, kde najdete samoobslužné výčepní pulty. Dopřejte si vlastnoručně natočené výtečné pivo!

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí ubytování, konference i svůj pivovar

Reprezentantivní prostory pro svatby i konference včetně profesionálních služeb

Spolehnout se zde můžete na kompletní servis a zázemí pro vaše nejrůznější akce. Na svatební hostinu nebo firemní školení si můžete zamluvit restauraci spolu s přilehlými salonky s celkovou kapacitou více než 100 míst, pro neformální pracovní setkání či večírek přátel je vhodná pivnice a sportbar. Pro firemní akce je ideální konferenční sál a dva salonky, které jsou vybavené konferenční a audiovizuální technikou. Zde můžete přivítat až 150 hostů.

Dlouholetá zkušenost se zajišťováním rozmanitých akcí Vám dává jistotu profesionální přípravné komunikace s vámi jako zákazníkem, tak i návazného profesionálního servisu a provedení každé akce do nejmenších detailů.

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí ubytování, konference i svůj pivovar

Vysoká úroveň služeb za atraktivní ceny

Hotel Na Jižní v Přerově je certifikován Asociací hotelů a restaurací České republiky dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR na Hotel ***. Jedno až čtyřlůžkové pokoje s celkovou kapacitou 81 lůžek jsou nadstandardně vybavené a stejně jako ostatní prostory hotelu jsou plně klimatizované.

Využít zde můžete soukromé monitorované parkoviště před hotelovou recepcí s kapacitou parkování až 33 aut a celý hotel je pokryt wi-fi signálem, který je vám k dispozici zcela zdarma.

Pokud hledáte ubytování v jiném městě Olomouckého kraje či kdekoliv v České republice nebo na Slovensku, můžete využít pestrou nabídku ubytování na www.penziony-hotely.cz. Přehledné vyhledávání je rozděleno dle typu ubytování, krajů a kompletního přehledu volnočasových aktivit.

Zaujalo Vás krásné a pohodové ubytování v Olomouckém kraji? Více informací naleznete na www.najizni.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Windmöller & Hölscher: Když zámečníka vystřídal akrobat

Den otevřených dveří v prostějovské pobočce společnosti Windmöller & Hölscher

Dospělí i děti se zatajeným dechem vzhlížejí vzhůru a bez hnutí pozorují odvážného provazochodce, který nebezpečně...

Společnost W&H Machinery zve veřejnost na den otevřených dveří

Společnost Windmöller & Hölscher zve 22. září na den otevřených dveří

Návštěvníci se mohou těšit na provazochodce a vzdušný balet, představení pro děti, science show, nafukovací atrakce,...

Radim Sršeň: Jitrnice na stromech jsou fajn, ale musíme si je odpracovat

Radim Sršeň, volební lídr Starostů a nezávislých za Olomoucký kraj

Když se v roce 2013 umístil Radim Sršeň, volební lídr Starostů a nezávislých za Olomoucký kraj v letošních volbách do...

Najdete na iDNES.cz