Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

HOTEL IRIS: komfortní ubytování, skvělá kuchyně a wellness centrum

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vydáte-li se z Brna směrem na Vídeň, určitě neminete malebný kraj pod bělavými kopci Pálavy. Zastavte se ve známé vinařské obci Pavlov v okrese Břeclav, kde přímo na návsi objevíte pohostinný hotel IRIS rodinného typu, kde je příjemné ubytování, wellness centrum a kde se bude cítit jako doma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Wellness Hotel Iris - pokoj II | foto: Wellness Hotel Iris***

Hotel IRIS*** nabízí ubytování v moderních pokojích, vybavených hygienickým zařízením, telefonem a připojením k internetu technologií WI-FI a možností navštívit wellness centrum.

V restauraci vám personál nabídne celou řadu skvělých pochoutek a velký výběr lahodných vín místní produkce. V letních měsících se doporučuje posezení na terase, kde vám nabídne také grilované speciality.

Z pobytových balíčků si vybere každý

Po celý rok jsou připraveny pro své milé hosty pobytové balíčky. Wellness centrum nabízí několik procedur. Mezi nejoblíbenější patří víkend s cimbálkou, kde kromě ubytování a polopenze hotel IRIS nabízí také procedury wellness centra v ceně pobytu. V sobotu večer se zaposloucháte do krásných písniček a příjemně si odpočinete při sklence lahodného vína, které vám blíže představí zkušený sommelier.

Wellness Hotel Iris - wellness

Další velice oblíbený pobytový balíček je wellness víkend. V ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí a několik procedur hotelového wellness centra. Obdobou tohoto balíčku je dámská jízda, kterou, jak název napovídá, si oblíbily zejména ženy. Určitě každá žena jednou za čas ráda opustí manžela, děti a náročnou práci a odjede si oddechnout do klidného prostředí a navštíví příjemné wellness centrum.

 V loňském roce byl také připraven pro příznivce netradiční víkend, a to pálení čarodějnic, které se setkalo s nebývalým úspěchem. Věříme, že letos se podaří loňský úspěch nejen dosáhnout, ale i překonat. V Hotelu IRIS*** můžete také prožít velice příjemnou dovolenou s celou rodinou, případně se svým zvířecím miláčkem, využít wellness centrum a užít si nejen příjmné ubytování.

Wellness centrum a ubytování pro všechny

Pro romantiky a zamilované se připravuje balíček Červený víkend, který obsahuje dvě romantické večeře, dvě vášnivé noci, relaxaci ve vířivce, horké maliny, červené víno a také červené růže. Využijte toto romantické ubytování a wellness centrum. Speciální relaxační balíčky jsou v nabídce také pro seniory a to za zvýhodněné ceny.

Wellness Hotel Iris - pokoj I

Na podzim určitě rádi přijedete do Pavlova znovu, využijete ubytování v Hotelu IRIS***, zažijete vinobraní, ochutnáte burčák a budete obdivovat okolní přírodu, barvící se podzimem. A až se bude podzim schylovat k zimě a venku bude nevlídné počasí, připraví pro vás v restauraci zvěřinové speciality, zabíjačku, svatomartinské husy společně s mladým vínem a další oblíbené kulinářské speciality.

Hotel IRIS*** nabízí příjemné ubytování a wellnescentrum s příjemnou atmosférou. Posezení ve vinném sklípku a ochutnávka vín prostě k jižní Moravě neodmyslitelně patří. Zážitek z posezení v klasickém vinném sklípku a ochutnávku vín,  vám také můžeme dopřát a to ve spolupráci s místním rodinným vinařstvím.

Ubytování, wellness centrum, školící akce

Se stoupající oblibou se setkávají firemní akce na venkově, v klidném, domáckém a přírodním prostředí. Taková místa jsou firmami vyhledávána pro celkovou atmosféru, která skýtá dostatečnou pohodu pro jednání, odpočinek, stejně tak jako pro stmelení kolektivu.

Wellness Hotel Iris - školící místnost

Pro firmy jsou připraveny tři školící salonky s veškerou školící technikou, ochotný a milý personál.. Rádi také připraví zajímavé doprovodné programy, včetně relaxačních služeb a masáží.

Moderní wellness centrum nemá v nejbližším okolí konkurenci. Wellness procedury jako sauna, bylinná parní lázeň, vířivka, masážní vana, celotělové zábaly. Ze široké nabídky masáží si určitě každý vybere pro sebe to pravé.

Hotel IRIS*** je součástí hotelového řetězce OREA hotels a členem asociace hotelů a restaurací, což je zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb. Využijte příjemného ubytování. Hotel IRIS*** se těší na naši návštěvu.
 
autor:  Miroslava Vašíčková

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Pokoj vypadal na fotkách dvakrát tak velký, wi-fi prakticky nefungovala, kvalita kuchyně byla otřesná a personál...

Najdete na iDNES.cz