Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel AVANTI v Brně: ideální nejen pro konference

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte vhodné prostory pro uspořádání konference, kongresu či společenské akce v Brně? Potřebujete také zajistit ubytování pro účastníky? V hotelu AVANTI máte vše v jednom, a ještě něco navíc.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HOTEL AVANTI BRNO - Recepce | foto: HOTEL AVANTI BRNO

Hotel AVANTI nedaleko centra Brna disponuje špičkově zařízenými konferenčními a kongresovými prostory vybavenými tou nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. Kongresové sály a salonky v hotelu AVANTI mají celkovou kapacitu 350 osob.

Můžete zde uspořádat nejen kongres či konference, ale i různá školení, prezentace či semináře, nebo též ples, večírek, raut, svatbu a řadu dalších firemních nebo rodinných akcí. V každém případě je možné prostory pro jakoukoli akci rezervovat on-line!

Hotel AVANTI má prostory pro firemní i rodinné akce

Konferenční prostory hotelu AVANTI se rozkládají na dvou podlažích. V prvním patře se nachází kongresový sál se salonkem, velký sál, malý sál, bar a předsálí. Prostory ve druhém podlaží jsou pak určeny spíše pro menší setkání ve čtyřech tzv. "meeting rooms" se společným foyer, odkud můžete vyjít na terasu.

Konference v kongresovém sále

Největším prostorem je kongresový sál, kam se při divadelním uspořádání vejde až 250 osob. Při uspořádání jako ve škole pojme sál 120 osob, rozložení stolů do tvaru písmene U nebo T znamená místo pro 66 osob. Jestliže se stoly a židle rozmístí jako v restauraci nebo v I-formě, může být v sále najednou 198 osob. Sousedící salonek může sloužit například jako funkční zázemí pro velké konference.

HOTEL AVANTI BRNO - konferenční prostory

Přilehlý velký sál je z hlediska uspořádání taktéž variabilní k pořádání konference. Divadelní uspořádání přináší prostor pro 80 osob, při uspořádání typu škola pojme 65 osob. Jiné způsoby uspořádání stolů vytvoří komornější prostředí s 22 až 44 místy. Do malého sálu se pak vejde až 60 osob, přičemž se zde stoly opět mohou rozmístit dle vašich požadavků.

Zajištění doprovodného programu? Žádný problém

Pokud plánujete uspořádat konference či třeba svatební hostiny v parném létě, pak je samozřejmostí, že všechny sály jsou vybaveny klimatizací. V předsálí o ploše 240 m2 se navíc může uspořádat společný raut až pro 250 osob, nebo zde mohou účastníci akce volně diskutovat, popřípadě se posadit do klidného Café baru. Předsálí lze při společenské akci také využít jako taneční plochu.

Pro zpestření programu jakékoliv akce vám hotel AVANTI rád zajistí doprovodný program podle vašeho přání (například moravskou klasiku - cimbálovou muziku, nebo živou hudbu, vystoupení muzikálových hvězd, módní přehlídku, barmanskou či kouzelnickou show).

Vícedenní konference v hotelu AVANTI s wellness a bowlingem

HOTEL AVANTI BRNO - pokoj

Plánujete-li vícedenní akci, ubytování budete mít navíc zajištěné rovnou v jedné budově. Ubytování v hotelu AVANTI, to je 90 nově vybavených a moderně zařízených dvoulůžkových pokojů (z toho 60 s možností přistýlky) a osm luxusních apartmánů, vše s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem či připojením k internetu ZDARMA. K dispozici je též hlídané parkoviště. 

Příjemným bonusem je možnost dopřát si relaxaci v hotelovém wellness centru nebo se pobavit na bowlingu, popřípadě si dát nějakou z vyhlášených specialit tradiční české kuchyně v hotelové restauraci. Ubytovaní hosté mají na jídlo i na nápoje slevu 15 %.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Najdete na iDNES.cz