Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hotel AVANTI v Brně: ideální nejen pro konference

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte vhodné prostory pro uspořádání konference, kongresu či společenské akce v Brně? Potřebujete také zajistit ubytování pro účastníky? V hotelu AVANTI máte vše v jednom, a ještě něco navíc.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HOTEL AVANTI BRNO - Recepce | foto: HOTEL AVANTI BRNO

Hotel AVANTI nedaleko centra Brna disponuje špičkově zařízenými konferenčními a kongresovými prostory vybavenými tou nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. Kongresové sály a salonky v hotelu AVANTI mají celkovou kapacitu 350 osob.

Můžete zde uspořádat nejen kongres či konference, ale i různá školení, prezentace či semináře, nebo též ples, večírek, raut, svatbu a řadu dalších firemních nebo rodinných akcí. V každém případě je možné prostory pro jakoukoli akci rezervovat on-line!

Hotel AVANTI má prostory pro firemní i rodinné akce

Konferenční prostory hotelu AVANTI se rozkládají na dvou podlažích. V prvním patře se nachází kongresový sál se salonkem, velký sál, malý sál, bar a předsálí. Prostory ve druhém podlaží jsou pak určeny spíše pro menší setkání ve čtyřech tzv. "meeting rooms" se společným foyer, odkud můžete vyjít na terasu.

Konference v kongresovém sále

Největším prostorem je kongresový sál, kam se při divadelním uspořádání vejde až 250 osob. Při uspořádání jako ve škole pojme sál 120 osob, rozložení stolů do tvaru písmene U nebo T znamená místo pro 66 osob. Jestliže se stoly a židle rozmístí jako v restauraci nebo v I-formě, může být v sále najednou 198 osob. Sousedící salonek může sloužit například jako funkční zázemí pro velké konference.

HOTEL AVANTI BRNO - konferenční prostory

Přilehlý velký sál je z hlediska uspořádání taktéž variabilní k pořádání konference. Divadelní uspořádání přináší prostor pro 80 osob, při uspořádání typu škola pojme 65 osob. Jiné způsoby uspořádání stolů vytvoří komornější prostředí s 22 až 44 místy. Do malého sálu se pak vejde až 60 osob, přičemž se zde stoly opět mohou rozmístit dle vašich požadavků.

Zajištění doprovodného programu? Žádný problém

Pokud plánujete uspořádat konference či třeba svatební hostiny v parném létě, pak je samozřejmostí, že všechny sály jsou vybaveny klimatizací. V předsálí o ploše 240 m2 se navíc může uspořádat společný raut až pro 250 osob, nebo zde mohou účastníci akce volně diskutovat, popřípadě se posadit do klidného Café baru. Předsálí lze při společenské akci také využít jako taneční plochu.

Pro zpestření programu jakékoliv akce vám hotel AVANTI rád zajistí doprovodný program podle vašeho přání (například moravskou klasiku - cimbálovou muziku, nebo živou hudbu, vystoupení muzikálových hvězd, módní přehlídku, barmanskou či kouzelnickou show).

Vícedenní konference v hotelu AVANTI s wellness a bowlingem

HOTEL AVANTI BRNO - pokoj

Plánujete-li vícedenní akci, ubytování budete mít navíc zajištěné rovnou v jedné budově. Ubytování v hotelu AVANTI, to je 90 nově vybavených a moderně zařízených dvoulůžkových pokojů (z toho 60 s možností přistýlky) a osm luxusních apartmánů, vše s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem či připojením k internetu ZDARMA. K dispozici je též hlídané parkoviště. 

Příjemným bonusem je možnost dopřát si relaxaci v hotelovém wellness centru nebo se pobavit na bowlingu, popřípadě si dát nějakou z vyhlášených specialit tradiční české kuchyně v hotelové restauraci. Ubytovaní hosté mají na jídlo i na nápoje slevu 15 %.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Najdete na iDNES.cz