Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hosting, či vlastní server? Managed server je 10x pohodlnější

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Odhalili jsme deset faktorů, jak vám managed server ušetří desetkrát více starostí a práce než vlastní server nebo standardní hosting. Při výběru dodavatele buďte v těchto bodech nekompromisní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

server | foto: ahr

Managed server přenáší všechny starosti na dodavatele - ten zajistí nákup hardwaru, jeho údržbu, opravy a bezpečnost, i instalaci operačního systému (ideální pro e-shopy, velké portály, databáze, firemní instalace apod.).

Desatero výhod managed serverů oproti standardnímu hostingu

StulzPři výběru firmy se nespokojte s kompromisem - měla by splňovat všechny body desatera, které mapuje výhody managed serverů oproti jiným řešením.

  • 1. Bez starostí o hardware nebo software – Dodavatelská firma poradí, jaké řešení je pro konkrétní situaci optimální. Nemusíte kupovat ani samotné zařízení, licence, ani náhradní komponenty.
  • 2. Levněji – Pomineme-li nákladnost koupě vlastního zařízení, s managed servery odpadají náklady na provoz, údržby a opravy i na práci s tím spojenou, která vyžaduje další pracovní sílu.
  • 3. S výrazně lepším vybavením – Poskytovatel managed serverů zpravidla nakupuje hardware ve velkém, má množstevní slevy, a tak vám může za stejnou cenu nabídnout lepší techniku, než byste si sami pořídili.
  • 4. Výrazně bezpečněji – Managed servery jsou fyzicky umístěny v dokonale zajištěných objektech (ostraha, hasicí systém, záložní napájení, stálá teplota aj.). Může se spolehnout také na účinné zabezpečení po softwarové stránce (časté aktualizace programů aj.). Vytvoření srovnatelného zabezpečení v podmínkách většiny uživatelů není technicky ani finančně možné.
  • 5. Nonstop technická podpora – Zatímco uživatel služby managed serveru může v noci spát a o víkendu relaxovat, jsou pracovníci technické podpory nepřetržitě připraveni řešit jakékoliv problémy – váš dotaz, "spadlý" server, zálohování dat, bezpečností poplach, …
  • 6. Bez nečekaných omezení – Na rozdíl od hostingu vás u managed serveru nepřekvapí žádné omezení při přenosu dat nebo v počtu domén.
  • 7. Problémy obratem vyřeší někdo jiný – U managed serverů máte garantováno řešení všech problémů, počínaje nahozením spadlé služby, přes instalaci bezpečnostních aktualizací, až po opravy hardwaru. Volte dodavatele, který je schopen reagovat i na nestandardní situace a dokáže nastavit (upravit) váš server tak, aby ke kritickým okamžikům nedocházelo.
  • 8. Bez nutnosti myslet na zálohování – Nebudete zapomínat na zálohy, data na managed serverech jsou pravidelně a důsledně zálohována.
  • 9. S jednoduchou administrací – Přehledná administrace managed serverů (př. systém PLESK) vám umožní jednoduše server spravovat.
  • 10. S individuální a jasnou nabídkou – Nechte si odborně poradit. Chtějte jasnou nabídku, jaké služby dostanete.

on-line

RightWay - dokonalé řešení managed serverů

Chcete-li nezávazně poradit optimální řešení pro váš projekt, obraťte se na společnost RightWay IT Solutions. Nyní je instalace vybraného operačního systému zdarma.

Více informací naleznete na www.rightway.cz.

logo RightWay

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.