Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hory, moře, fjordy. Skandinávie nabízí trochu jinou dovolenou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každoroční dovolená na jihu se už pomalu stává klišé. Změňte letos světové strany a zamiřte objevovat kouzla severské krajiny jako například dech beroucí fjordy s CK Periscope Skandinávie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Periscope Skandinávie, s.r.o. - Norsko | foto: Periscope Skandinávie, s.r.o.

Hory, moře, fjordy

Nezapomenutelná aktivní dovolená pro každého

Z nabídky poznávacích a pobytových zájezdů CK Periscope Skandinávie si vybere každý, od dobrodružných cestovatelů přes rodiny s dětmi, případně seniory až po nejnáročnější. V nabídce společnosti najdou klienti jak levné zájezdy se spaním ve vlastních stanech, které znásobí autentičnost prožitků, tak také luxusní dovolené v těch nejlepších skandinávských wellness hotelech. Výběr turistických tras a dalších aktivit je uzpůsoben tak, aby jej v několika variantách zvládli začátečníci i trénovaní jedinci. Taktéž doba konání zájezdů je flexibilní, od léta až po zimní dovolenou.

Nudí vás letní prázdniny u Jadranu a máte pocit, že už jste všude byli? Co takhle vyměnit stereotypní polehávání na přelidněné pláži za výlety do hor či k vodopádům, spatřit fjordy, nebo azurové moře s polárním sluncem nad obzorem?

Vydejte se letos tam, kde je příroda stále lidskou rukou nedotčená a dovolenou vám nebudou kazit stovky ukřičených turistů - do Skandinávie, Pobaltí či na Island. CK Periscope Skandinávie, cestovní kancelář s téměř dvacetiletou praxí pořádání pobytů na severu Evropy, nabízí nepřeberné možnosti prožití aktivní dovolené v exotickém prostředí.

"Společnost Periscope Skandinávie klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým se snaží poskytovat širokou škálu fundovaných informací o nabízených destinacích. Díky tomu patří na českém trhu mezi největší odborníky na zájezdy mířící do Skandinávie," představuje firmu její majitel a manažer Petr Burian.

Na jaké druhy pobytových zájezdů a poznávacích zájezdů se můžete těšit?

Laponsko, Lofoty a další divy Skandinávie

O popularitě zájezdů do severní části kontinentu hovoří už fakt, že během roku 2010 se v doprovodu CK Persicope Skandinávie podívala do Norska tisícovka turistů, zatímco například Finsko se stalo oblíbenou destinací pro nesčetné firemní pobyty.

Důvodů, proč okusit jedinečnou atmosféru skandinávských končin jsou stovky. Namátkou jmenujme turistické trasy losími a trolími stezkami, poznávání Norska na kole, národní parky a Lofoty, ledovce, vodopády a fjordy v Norsku a na Špicberkách či rybaření v Laponsku za polárního dne.

Periscope Skandinávie, s.r.o. - Lofoty

Dobrodružná jízda skrz naskrz Islandem

Nebývalou popularitu si za poslední rok získalo cestování terénními auty 4x4 islandským vnitrozemím s cestovatelem a odborníkem na Island Janem Suchardou. A není divu, kdo by nechtěl brodit ledovcové řeky, přejíždět lávová pole, poznávat zdejší panenskou přírodu, podnikat dobrodružné turistické výpravy a fotit sopečné pouště či duhově zbarvené pohoří Landmannalaugar.

Periscope Skandinávie, s.r.o.

Pánská 6, Brno,
tel.: 542 213 346
Jungmannova 23, Praha 1 (CK KIWI)
periscope@skandinavie.cz
www.skandinavie.cz

Překvapte sami sebe exotickou dovolenou ve Skandinávii a vyzkoušejte na vlastní kůži, jaké to je projíždět lávové pole na čtyřech kolech, lyžovat na olympijských sjezdovkách, na vlastní oči spatřit dechberoucí fjordy či usínat za polárního dne.

CK Persicope Skandinávie vám dokáže, že dovolená nemusí za žádnou cenu být nuda a že je stále co objevovat.

Periscope Skandinávie, s.r.o. - Island
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Najdete na iDNES.cz