Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hondl Global Services nabízí komplexní provozní správu a úklid nemovitostí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nechcete se zabývat každodenními starostmi se zajištěním provozu, správy a úklidem vaší firemní nemovitosti na úkor své práce, která vás živí? Máte vysoké náklady s těmito činnostmi. Snadná pomoc! Přenechte tyto starosti o nemovitost specializované firmě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní provozní správa a úklid nemovitostí | foto: HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Komplexní služby v oblasti provozní správy nemovitostí, hygienického servisu, průmyslového úklidu a čištění i údržby interiérové i exteriérové zeleně nebo zajištění služeb recepce, včetně ostrahy objektu a jeho údržby, v případě potřeby provede firma specializovanou deratizaci a desinfekci prostorů. Tyto a celou řadu dalších služeb nabízí společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s., která má v tomto oboru více než 16leté zkušenosti a patří mezi dynamicky se rozvíjející úklidové společnosti na českém trhu.

Společnost Hondl Global Services klade důraz na vysokou kvalitu, profesionalitu a individuální přístup ke každému z klientů, v současné době poskytuje své služby na více než 248 objektech po celé ČR a v celé řadě dalších projektů pro více jak 600 aktivních zákazníků. Toto široké a vyvážené portfolio zákazníků, široké spektrum moderního strojového vybavení i zavedený systém řízení jakosti a bezpečnosti práce, jsou zárukou současné i budoucí stability společnosti Hondl Global Services.

Obrátit se na ni můžete v záležitostech úklidového či hygienického servisu, technologického úklidu výrobních prostorů a technologií, údržby zeleně a venkovních ploch a to jak v zimním tak letním období, managementu a údržby objektů, ostrahy a střežení objektů, recepčních služeb a v neposlední řadě služeb Temporary Help v oblasti logistiky.

Nechte své kanceláře pravidelně uklízet specializovanou firmou!

HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní provozní správa a úklid nemovitostí

HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní provozní správa a úklid nemovitostí

úklidových služeb si můžete vybrat pravidelný úklid komerčních i soukromých objektů nebo i nárazový generální či speciální úklid výrobních technologií nebo celých provozů. Potřebujete například umýt fasádu, průmyslově vyčistit výrobní zařízení a stroje, podlahy či koberce nebo položit vosky? Odborníci z Hondl Global Services si poradí s každým vaším požadavkem na zvelebení pracovního či soukromého objektu a to v krátkém čase, profesionálně a s patřičným důrazem na finální výsledek.

V rámci pravidelného denního úklidu vám společnost Hondl Global Services zajistí i hygienický a desinfekční servis. Spolehlivě vám vytvoří i návrh hygienického programu do prostředí vašeho pracoviště. Tento hygienický program na míru je základem udržení hygienického standardu, tzv. pracovní hygieny a ochrany zdraví na pracovišti. Týká se doplňování mýdla, ručníků, toaletního papíru i úklidových prostředků a následně zajistí jeho průběžné doplňování a to vše bez nutnosti vašeho zásahu.

Neztrácejte svůj drahocenný čas ani úpravou zeleně a opravami budov

Společnost Hondl Global Service s je tu pro vás i v otázkách údržby zeleně. Na základě svých dlouhodobých zkušeností s údržbou interiérové i venkovní zeleně poskytuje komplexní služby od zpracování projektové dokumentace přes realizaci projektu, až po profesionální péči o rostliny a zelené plochy.

V rámci provozně technického managementu zajišťuje Hondl Global Services obsluhu a kontrolu technických zařízení, jejich údržbu a opravy, údržbu budov a zajišťování pravidelných odborných revizí. Tedy všechny služby spojené s denním provozem vaší nemovitosti.

Na Hondl Global Services se můžete obrátit také pro údržbu venkovních ploch. Poskytuje letní i zimní údržbu veřejných komunikací, parkovacích ploch, čištění garáží a další drobné úkony jako je odstraňování žvýkaček či graffiti nebo mechanizovaný sběr viditelných nečistot.

HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní provozní správa a úklid nemovitostí

Potřebujete ochranu nemovitosti nebo dočasnou pomoc během dovolených?

Také vám nabízí veškeré profesionální služby security servisu týkající se bezpečnosti průmyslových i administrativních budov, nebo moderní metodu personálního managementu Temporary Help, tedy dočasnou výpomoc pracovní silou, například v době dovolených. Hondl Global Services dále zajišťuje deratizaci, dezinsekci a desinfekci. Zkrátka komplexní péči o vaše nemovitosti a provoz v nich.

Máte sezonní výkyv vašeho byznysu a potřebuje nárazově zvýšit pracovní kapacity, např. na skladech a expedici, nebo uvažujete o outsourcingu logistických služeb?

Hondl Global Services Vám nabídne řešení v podobě vyškolených a procesně připravených pracovníků pro tyto provozy, se zkušeností práce se skladovou IT technikou, oprávněním pro řízení manipulační techniky např. VZV, Ratraků atd. ale především pracovníky s praxí v těchto provozech.

HONDL GLOBAL SERVICES: Komplexní provozní správa a úklid nemovitostí

Hondl Global Services, to je různorodá mozaika a široké spektrum služeb spojených s běžným denním fungováním jakékoliv nemovitosti, které je možné poskládat přesně na míru potřebám vaší firmy a typologii nemovitosti a účelu ke kterému ji využíváte. Hondl Global Services a jejich služby nehledají a nenabízí složitá, administrativně náročná, málo efektivní řešení. Nabízí rychlé a pružné služby zaměřené na finální výsledek, řešení, které ušetří váš čas, energii a peníze, ale hlavně nikdy a v jakékoliv situaci, denní či noční dobu v pracovní den nebo o víkendu vás nenechají samotné s vaším problémem. Jednoduše řečeno... tak trochu jiný servis.

Více informací o společnosti Hondl Global Services, a.s. a celou její nabídku služeb najdete na www.hgs.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.