Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hotel Holiday Inn Brno jako první zástupce tohoto hotelového řetězce v ČR i ve východní Evropě byl otevřen v březnu 1993. Úrovní poskytovaných služeb se stal volbou číslo jedna pro návštěvníky Brna, převážně z řad obchodní klientely ze zahraničí. Po krátké době zjistili i čeští klienti, že ceny za nabízené služby zcela odpovídají její vysoké kvalitě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Holiday Inn Brno jde klientům naproti

Hotel je živým organismem a po celou dobu existence se snaží udávat trend na brněnském hotelovém trhu. Jak se postupně měnily nároky hostů a klientů, rozšiřoval Holiday Inn Brno i své portfolio služeb a zázemí.

V roce 1999 byla postavena kongresová hala, v roce 2001 došlo ke zvětšení Lobby baru, o rok později byl o 300 m2 rozšířen prostor hotelové haly. Přibyla druhá restaurace, salonek, půjčovna vozů Europcar, Shop a internetová místnost pro hosty.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny
Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Pokoj z roku 1993 a pokoj z roku 2013

V letech 2005 - 2006 proběhla postupná rekonstrukce pokojů. Výsledkem jsou moderní komfortně vybavené pokoje typu Standard i Executive. Rok 2010 byl relaunchový. Hotel prošel tzv. Holiday Inn Relaunch. Jednalo se o celosvětovou výzvu poskytovatele licence přivést na trh změnu obměny značky, která mimo změny loga obnášela i úpravu některých standardních služeb. A od loňského léta si hoteloví návštěvníci mohou užívat rekonstruované designově unikátní Relax Zone na střeše hotelu.

Sečteno a podtrženo: hoteloví hosté jsou v hotelu Holiday Inn Brno alfou a omegou. Dostanou tu prvotřídní servis a po náročných pracovních či poznávacích dnech si užijí příjemného prostředí se špičkovými službami.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Bydlete na místě celebrit: ubytujte se v hotelu Holiday Inn Brno

Za 20 let provozu hostil Holiday Inn Brno celou řadu významných akcí a stal se dočasným domovem několika světových osobností. Z hotelové kroniky můžeme zmínit záznamy o pobytu Nastassje Kinski, Martiny Hingisové, Steffi Graf, skupin AlphavilleNazareth, či Gipsy Kings. 

Dále si prvotřídní hotelové služby užívali hudebníci Shaggi, Alice Cooper, exstarosta New Yorku Rudolph Giuliani, módní návrhář Sláva Zaitsev, DJ Carl Cox, Emerson Fittipaldi, Casey Stoner, Loris Capirossi.

Tenista Nadal začal v roce 2004 svou hvězdnou kariéru při brněnském zápase Davis Cupu, kdy hotel poskytl kompletní zázemí oběma týmům. Také ženská Fed Cupová reprezentace tu našla vždy bezchybné zázemí při svých brněnských zápasech.

Hotel Holiday Inn Brno se zapsal do dějin i při slavném prezidentském setkání, při kterém hostil prezidenty Moldávie, Chorvatska, Slovenska, Makedonie a Albánie. Nejen tyto hvězdy ale i běžní hosté oceňují příjemnou atmosféru, přátelský přístup personálu, výbornou gastronomii a pohodlné spaní.

Polštářové menu Holiday Inn Brno je třešinkou na dortu standardních služeb

V současné době hotel Holiday Inn Brno splňuje vysoké nároky dnešní náročné klientely. Disponuje 200 pokoji, kongresovými prostory až pro 400 osob a veškerým zázemí pro pořádání akcí všech typů. Specialitou, se kterou jako první na trh přišel právě řetězec Holiday Inn, je polštářové menu a souprava pro přípravu kávy a čaje v každém pokoji.

Hosté mají dále k dispozici interaktivní TV systém s téměř čtyřmi desítkami televizních a rozhlasových kanálů v osmi jazycích. Poloha hotelu v sousedství brněnského výstaviště na okraji centra města s výbornou dopravní dostupností a bezpečným parkováním je ideálním místem pro pracovní jednání, nocleh při obchodních cestách či pro pobyty za poznáním a zábavou.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

I oslavy hotelových dvacetin jsou unikátní

Oslavy dvacetin hotelu Holiday Inn Brno jsou svým obsahem ojedinělé. Od 1. do 3. března . byl v OC Olympia Brno umístěn stánek v podobě hotelového pokoje s originálním nábytkem skutečného hotelového pokoje. Kolemjdoucí si mohli na vlastní kůži vyzkoušet pohodlí pokojů Holiday Inn Brno.

Také se každý mohl zapojit do tipovací soutěže, kolik hostů v hotelu Holiday Inn Brno bydlelo za 20 let. Součástí byla i finanční sbírka na podporu dětského centra Chovánek.

Dne 10. března se hotel otevírá pro širokou veřejnost. Na Dni otevřených dveří zájemci nahlédnou do prostor mezinárodního hotelu. Navíc je připravena zábava pro celou rodinu v podobě umělého kluziště před hotelem, autogramiády HC Kometa, prohlídek hotelu či zvýhodněného obědového menu. Budou zde vyhlášeni vítězové tipovací soutěže a bude předán šek s vybranou částkou pro dětské centrum Chovánek. Účast na této akci lze spojit s návštěvou veletrhů PRO DÍTĚ a Rybaření.

Podrobné informace o hotelu Holiday Inn Brno a kompletní nabídce hotelových služeb najdete na internetové adrese www.hibrno.cz nebo na našich facebookových stránkách.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Víte, co se skrývá pod pojmem TINITUS?

Víte, co se skrývá pod pojmem TINITUS?

Ušní šelesty neboli tinitus je lékařský termín pro pískání, zvonění, šumění nebo jiné nechtěné zvuky v uchu, které...

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Firma AMAKO se neustále rozvíjí. Zákazníkům tak nabízí více výrobků

Firma AMAKO se neustále rozvíjí. Zákazníkům tak nabízí více výrobků

Firma AMAKO je již několik let největším českým výrobcem ocelových stožárů. Neusnula ale na vavřínech. Svou pozici...

Najdete na iDNES.cz