Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hotel Holiday Inn Brno jako první zástupce tohoto hotelového řetězce v ČR i ve východní Evropě byl otevřen v březnu 1993. Úrovní poskytovaných služeb se stal volbou číslo jedna pro návštěvníky Brna, převážně z řad obchodní klientely ze zahraničí. Po krátké době zjistili i čeští klienti, že ceny za nabízené služby zcela odpovídají její vysoké kvalitě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Holiday Inn Brno jde klientům naproti

Hotel je živým organismem a po celou dobu existence se snaží udávat trend na brněnském hotelovém trhu. Jak se postupně měnily nároky hostů a klientů, rozšiřoval Holiday Inn Brno i své portfolio služeb a zázemí.

V roce 1999 byla postavena kongresová hala, v roce 2001 došlo ke zvětšení Lobby baru, o rok později byl o 300 m2 rozšířen prostor hotelové haly. Přibyla druhá restaurace, salonek, půjčovna vozů Europcar, Shop a internetová místnost pro hosty.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny
Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Pokoj z roku 1993 a pokoj z roku 2013

V letech 2005 - 2006 proběhla postupná rekonstrukce pokojů. Výsledkem jsou moderní komfortně vybavené pokoje typu Standard i Executive. Rok 2010 byl relaunchový. Hotel prošel tzv. Holiday Inn Relaunch. Jednalo se o celosvětovou výzvu poskytovatele licence přivést na trh změnu obměny značky, která mimo změny loga obnášela i úpravu některých standardních služeb. A od loňského léta si hoteloví návštěvníci mohou užívat rekonstruované designově unikátní Relax Zone na střeše hotelu.

Sečteno a podtrženo: hoteloví hosté jsou v hotelu Holiday Inn Brno alfou a omegou. Dostanou tu prvotřídní servis a po náročných pracovních či poznávacích dnech si užijí příjemného prostředí se špičkovými službami.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

Bydlete na místě celebrit: ubytujte se v hotelu Holiday Inn Brno

Za 20 let provozu hostil Holiday Inn Brno celou řadu významných akcí a stal se dočasným domovem několika světových osobností. Z hotelové kroniky můžeme zmínit záznamy o pobytu Nastassje Kinski, Martiny Hingisové, Steffi Graf, skupin AlphavilleNazareth, či Gipsy Kings. 

Dále si prvotřídní hotelové služby užívali hudebníci Shaggi, Alice Cooper, exstarosta New Yorku Rudolph Giuliani, módní návrhář Sláva Zaitsev, DJ Carl Cox, Emerson Fittipaldi, Casey Stoner, Loris Capirossi.

Tenista Nadal začal v roce 2004 svou hvězdnou kariéru při brněnském zápase Davis Cupu, kdy hotel poskytl kompletní zázemí oběma týmům. Také ženská Fed Cupová reprezentace tu našla vždy bezchybné zázemí při svých brněnských zápasech.

Hotel Holiday Inn Brno se zapsal do dějin i při slavném prezidentském setkání, při kterém hostil prezidenty Moldávie, Chorvatska, Slovenska, Makedonie a Albánie. Nejen tyto hvězdy ale i běžní hosté oceňují příjemnou atmosféru, přátelský přístup personálu, výbornou gastronomii a pohodlné spaní.

Polštářové menu Holiday Inn Brno je třešinkou na dortu standardních služeb

V současné době hotel Holiday Inn Brno splňuje vysoké nároky dnešní náročné klientely. Disponuje 200 pokoji, kongresovými prostory až pro 400 osob a veškerým zázemí pro pořádání akcí všech typů. Specialitou, se kterou jako první na trh přišel právě řetězec Holiday Inn, je polštářové menu a souprava pro přípravu kávy a čaje v každém pokoji.

Hosté mají dále k dispozici interaktivní TV systém s téměř čtyřmi desítkami televizních a rozhlasových kanálů v osmi jazycích. Poloha hotelu v sousedství brněnského výstaviště na okraji centra města s výbornou dopravní dostupností a bezpečným parkováním je ideálním místem pro pracovní jednání, nocleh při obchodních cestách či pro pobyty za poznáním a zábavou.

Holiday Inn Brno, oáza komfortu a spokojenosti, slaví dvacetiny

I oslavy hotelových dvacetin jsou unikátní

Oslavy dvacetin hotelu Holiday Inn Brno jsou svým obsahem ojedinělé. Od 1. do 3. března . byl v OC Olympia Brno umístěn stánek v podobě hotelového pokoje s originálním nábytkem skutečného hotelového pokoje. Kolemjdoucí si mohli na vlastní kůži vyzkoušet pohodlí pokojů Holiday Inn Brno.

Také se každý mohl zapojit do tipovací soutěže, kolik hostů v hotelu Holiday Inn Brno bydlelo za 20 let. Součástí byla i finanční sbírka na podporu dětského centra Chovánek.

Dne 10. března se hotel otevírá pro širokou veřejnost. Na Dni otevřených dveří zájemci nahlédnou do prostor mezinárodního hotelu. Navíc je připravena zábava pro celou rodinu v podobě umělého kluziště před hotelem, autogramiády HC Kometa, prohlídek hotelu či zvýhodněného obědového menu. Budou zde vyhlášeni vítězové tipovací soutěže a bude předán šek s vybranou částkou pro dětské centrum Chovánek. Účast na této akci lze spojit s návštěvou veletrhů PRO DÍTĚ a Rybaření.

Podrobné informace o hotelu Holiday Inn Brno a kompletní nabídce hotelových služeb najdete na internetové adrese www.hibrno.cz nebo na našich facebookových stránkách.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz