Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hodinky v sobě snoubení krásu a inteligenci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
S příchodem moderních a mobilních technologií se z hodinek stává čím dál více klenot vyjadřující osobitost každého z nás. Někteří volí extravaganci, jiní retro, pro některé je důležitá technologie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snoubení krásy a inteligence | foto: MPM-Quality

Tradiční český výrobce hodinek PRIM připravil pro ty nejnáročnější exklusivní kolekci hodinek, které spojují královskou hodinářskou komplikaci s nadčasovým a precizním designem.

Seznamte se s nejpopulárnější řadou hodinek s hodinářskou komplikací zvanou létající tourbillon v České republice - PRIM Tourbillon. Po úspěšných modelech nazvaných po významných osobnostech českých dějin - prezidentu Tomáši Garique Masarykovi a učiteli národů Janu Ámosi Komenském, připravili tentokrát model nazvaný po jednom ze světově nejproslulejších českých hudebních skladatelů Leoši Janáčkovi.

PRIM Tourbillon

Nová řada hodinek vznikala déle než rok s cílem vytvořit hodinky, které budou nadčasové a kvalitní jako hudba Leoše Janáčka. Značku PRIM pojí s hudebním skladatelem nejen podpora Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj, ale také kraj v předhůří Beskyd, kde čerpal inspiraci a tvořil své světově známé opery. Naší inspirací nebyla jen krása našeho kraje, ale především způsob mistrovy tvorby. Leoš Janáček překročil hranici tradičního myšlení a ustálených představ a díky tomu našel svůj nenapodobitelný hudební výraz. Při tvorbě této kolekce jsme se inspirovali právě jeho přístupem. Jsme přesvědčení, že modely, které jsme právě představili, jsou tím nejlepším, co můžeme českým zákazníkům nabídnout.

PRIM Tourbillon Leoš Janáček

PRIM Tourbillon Leoš Janáček

Vznikla tak exklusivní kolekce dámských a pánských hodinek pod názvem PRIM Tourbillon Leoš Janáček. Hodinky z této kolekce jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli upravené následným leštěním. Číselník s průzorem odkrývá královskou hodinářskou komplikaci zvanou tourbillon. Hodinky jsou vybaveny safírovým konkávním sklem, které je vysoce odolné proti poškození. Pouzdro je vyrobeno ve dvou provedeních, a to buď leštěná ušlechtilá ocel, nebo zlacená odolnou metodou IPG. Celý mechanismus je uzavřen dnem s průzorem z minerálního skla, po jehož obvodu je uvedena stručná charakteristika modelu spolu s výrobním číslem. Garantovaná doba chodu je 36 hodin při plném natažení. Tyto luxusní hodinky jsou dodávány spolu s certifikátem a záručním listem ve vysoce leštěném dřevěném boxu. Zajímavostí dámského tourbillonu je, že je první, který kdy vznikl na území České republiky.

Technologie

Královská hodinářská komplikace - Tourbillon. Tourbillon je mechanismus, který kompenzuje (vyrovnává) vliv gravitace země na přesnost chodu hodinek. Jde o mechanický kotvový mechanismus umístěný uvnitř pohyblivé platformy se setrvačkou uprostřed a otáčející se kolem vlastní osy jedenkrát za jednu minutu a tím je zajišťována změna polohy setrvačky vůči zemskému jádru. Jde o jednu z tzv. komplikací vysoké hodinařiny - Haute Horlogerie. Vynalezl jej A. L. Breguet v roce 1795. Hodinky s tourbillonem nabízí pouze kvalitní hodinářské značky a je to vodítko pro prvotní posouzení kvality značky.

Hudba Leoše Janáčka nás provází již více než 100 let a díky své originalitě je aktuální i dnes. Kolekce se jí snaží přiblížit povedeným designem a špičkovými materiály, které také vznikají na severní Moravě. 

Společnost MPM-Quality v.o.s. opět obnovila výrobu a navázala na tradici původní české značky. Podařilo se jí téměř zapomenutou značku PRIM, jejíž ochrannou známku dnes vlastní, přivést k životu a dnes nabízí dostupné hodinky pro běžné nošení i exklusivní modely pro společenské příležitosti. Nové kolekce hodinek a hodin vznikají ve spolupráci s předními českými designéry a odborníky, jak v moderním, tak i v retro designu s využitím nových technologií a materiálů. Od roku 2010 zdobí hodinky PRIM označení kvality CZECH MADE aktuální i dnes. Kolekce se jí snaží přiblížit povedeným designem a špičkovými materiály, které také vznikají na severní Moravě.

hodinky PRIM

Celý sortiment hodinek najdete na www.prim-hodinky.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Najdete na iDNES.cz