Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hodinky v sobě snoubení krásu a inteligenci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
S příchodem moderních a mobilních technologií se z hodinek stává čím dál více klenot vyjadřující osobitost každého z nás. Někteří volí extravaganci, jiní retro, pro některé je důležitá technologie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snoubení krásy a inteligence | foto: MPM-Quality

Tradiční český výrobce hodinek PRIM připravil pro ty nejnáročnější exklusivní kolekci hodinek, které spojují královskou hodinářskou komplikaci s nadčasovým a precizním designem.

Seznamte se s nejpopulárnější řadou hodinek s hodinářskou komplikací zvanou létající tourbillon v České republice - PRIM Tourbillon. Po úspěšných modelech nazvaných po významných osobnostech českých dějin - prezidentu Tomáši Garique Masarykovi a učiteli národů Janu Ámosi Komenském, připravili tentokrát model nazvaný po jednom ze světově nejproslulejších českých hudebních skladatelů Leoši Janáčkovi.

PRIM Tourbillon

Nová řada hodinek vznikala déle než rok s cílem vytvořit hodinky, které budou nadčasové a kvalitní jako hudba Leoše Janáčka. Značku PRIM pojí s hudebním skladatelem nejen podpora Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj, ale také kraj v předhůří Beskyd, kde čerpal inspiraci a tvořil své světově známé opery. Naší inspirací nebyla jen krása našeho kraje, ale především způsob mistrovy tvorby. Leoš Janáček překročil hranici tradičního myšlení a ustálených představ a díky tomu našel svůj nenapodobitelný hudební výraz. Při tvorbě této kolekce jsme se inspirovali právě jeho přístupem. Jsme přesvědčení, že modely, které jsme právě představili, jsou tím nejlepším, co můžeme českým zákazníkům nabídnout.

PRIM Tourbillon Leoš Janáček

PRIM Tourbillon Leoš Janáček

Vznikla tak exklusivní kolekce dámských a pánských hodinek pod názvem PRIM Tourbillon Leoš Janáček. Hodinky z této kolekce jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli upravené následným leštěním. Číselník s průzorem odkrývá královskou hodinářskou komplikaci zvanou tourbillon. Hodinky jsou vybaveny safírovým konkávním sklem, které je vysoce odolné proti poškození. Pouzdro je vyrobeno ve dvou provedeních, a to buď leštěná ušlechtilá ocel, nebo zlacená odolnou metodou IPG. Celý mechanismus je uzavřen dnem s průzorem z minerálního skla, po jehož obvodu je uvedena stručná charakteristika modelu spolu s výrobním číslem. Garantovaná doba chodu je 36 hodin při plném natažení. Tyto luxusní hodinky jsou dodávány spolu s certifikátem a záručním listem ve vysoce leštěném dřevěném boxu. Zajímavostí dámského tourbillonu je, že je první, který kdy vznikl na území České republiky.

Technologie

Královská hodinářská komplikace - Tourbillon. Tourbillon je mechanismus, který kompenzuje (vyrovnává) vliv gravitace země na přesnost chodu hodinek. Jde o mechanický kotvový mechanismus umístěný uvnitř pohyblivé platformy se setrvačkou uprostřed a otáčející se kolem vlastní osy jedenkrát za jednu minutu a tím je zajišťována změna polohy setrvačky vůči zemskému jádru. Jde o jednu z tzv. komplikací vysoké hodinařiny - Haute Horlogerie. Vynalezl jej A. L. Breguet v roce 1795. Hodinky s tourbillonem nabízí pouze kvalitní hodinářské značky a je to vodítko pro prvotní posouzení kvality značky.

Hudba Leoše Janáčka nás provází již více než 100 let a díky své originalitě je aktuální i dnes. Kolekce se jí snaží přiblížit povedeným designem a špičkovými materiály, které také vznikají na severní Moravě. 

Společnost MPM-Quality v.o.s. opět obnovila výrobu a navázala na tradici původní české značky. Podařilo se jí téměř zapomenutou značku PRIM, jejíž ochrannou známku dnes vlastní, přivést k životu a dnes nabízí dostupné hodinky pro běžné nošení i exklusivní modely pro společenské příležitosti. Nové kolekce hodinek a hodin vznikají ve spolupráci s předními českými designéry a odborníky, jak v moderním, tak i v retro designu s využitím nových technologií a materiálů. Od roku 2010 zdobí hodinky PRIM označení kvality CZECH MADE aktuální i dnes. Kolekce se jí snaží přiblížit povedeným designem a špičkovými materiály, které také vznikají na severní Moravě.

hodinky PRIM

Celý sortiment hodinek najdete na www.prim-hodinky.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Český výrobek roku 2017 zná své vítěze. A hrajte o luxusní dovolenou

Český výrobek roku 2017 zná své vítěze. A hrajte o luxusní dovolenou.

Při příležitosti svátku českých výrobků, který se každoročně koná 27. října, byly vyhlášeny oficiální výsledky ankety...

Najdete na iDNES.cz