Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v případě příležitostných kutilů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě | foto: Tomek

Pravdou je, že vždy, když to nejvíce potřebujeme, nám chybí nějaké nářadí. Proto si i bedna nebo kufr s nářadím čas od času zaslouží důkladnější kontrolu a zhodnocení stavu jednotlivých kusů nářadí. Pokud skladujete staré, špatně fungující nářadí s tím, že se vám bude zase někdy hodit, potom jej nemilosrdně vyhoďte. 

Takové nářadí už stejně nikdy nepoužijete, pouze vám bude v dílně nebo bedně s kutilskými potřebami zabírat místo. Raději udělejte místo pro nové, bez problémů fungující nářadí, které vám už nejednou chybělo. Zde určitě bez výjimky platí heslo: Kdo je připraven, není zaskočen!

Nářadí a stroje pro každou činnost

Domácí kutil, drobný živnostník, truhlářská nebo zámečnická dílna, ale také autoservis, stavební společnost a podobně. Všem je společný požadavek na kvalitní a spolehlivé nářadí, díky němuž mohou se naplno věnovat svým zálibám nebo poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby.

Základním vybavením každé dílny je samozřejmě kvalitní ruční nářadí, ale čím dál více kutilů nedá dopustit na komfortní elektrické a aku nářadí, které dovede zásadně usnadnit práci.

I v menší dílně nebo garáži mají své místo také méně obvyklí, nicméně velmi užiteční pomocníci, kteří zpříjemní práci příležitostným kutilům a řemeslníkům. Sháníte například autokompresor, pískovací box, formátovací pilu, lamelovací frézky, vodováhu nebo sponkovačku?

Rychlé a efektivní vybavení každé dílny

Proč najednou nepořídit běžné nářadí a stroje i specializované vybavení obráběcích dílen, manipulační techniku, pneumatické nářadí nebo také měřicí a čisticí techniku?

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Veškeré potřebné nářadí lze snadno pořídit na jednom místě, navíc přímo z pohodlí domova. Příkladem toho je internetový obchod www.tomek-naradi.cz. Z firmy zabývající se převážně opravami obráběcích strojů a elektrického nářadí postupem času vznikla společnost dodávající nářadí, stroje a elektrické nářadí do celé řady výrobních firem.

Výhodou je bezesporu vzorková kamenná prodejna, kde je možné blíže se seznámit s širokým sortimentem nářadí a strojů. Nechybí ani specifické výrobky a komponenty nezbytné pro stavbu, elektrocentrály, do koupelen atd.

Ale kdo se v těch všech typech nářadí a strojů má vyznat? S výběrem ideálního pomocníka pro vaši práci vám může pomoci vyškolený personál. Spolehlivý prodejce nářadí a strojů zaručuje také jejich servis, samozřejmě v co nejkratší lhůtě.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Pravda o obilovinách v krmivech pro domácí mazlíčky

Pravda o obilovinách v krmivech pro domácí mazlíčky

Co znamená označení grain-free? Je takové krmivo pro vašeho psa nebo kočku lepší než ostatní? Problematiku a trend...

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha pořádá 1. prosince 2018 v pořadí již 89. aukci. Vedle vzácných mincí se bude zcela mimořádně...

Vyšlete roboty do akce

Vyšlete roboty do akce!

Inženýři švédské společnosti Husqvarna, kteří dali svou odbornost do služeb zahradnictví, vyvíjejí novou hi-tech...

Najdete na iDNES.cz