Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v případě příležitostných kutilů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě | foto: Tomek

Pravdou je, že vždy, když to nejvíce potřebujeme, nám chybí nějaké nářadí. Proto si i bedna nebo kufr s nářadím čas od času zaslouží důkladnější kontrolu a zhodnocení stavu jednotlivých kusů nářadí. Pokud skladujete staré, špatně fungující nářadí s tím, že se vám bude zase někdy hodit, potom jej nemilosrdně vyhoďte. 

Takové nářadí už stejně nikdy nepoužijete, pouze vám bude v dílně nebo bedně s kutilskými potřebami zabírat místo. Raději udělejte místo pro nové, bez problémů fungující nářadí, které vám už nejednou chybělo. Zde určitě bez výjimky platí heslo: Kdo je připraven, není zaskočen!

Nářadí a stroje pro každou činnost

Domácí kutil, drobný živnostník, truhlářská nebo zámečnická dílna, ale také autoservis, stavební společnost a podobně. Všem je společný požadavek na kvalitní a spolehlivé nářadí, díky němuž mohou se naplno věnovat svým zálibám nebo poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby.

Základním vybavením každé dílny je samozřejmě kvalitní ruční nářadí, ale čím dál více kutilů nedá dopustit na komfortní elektrické a aku nářadí, které dovede zásadně usnadnit práci.

I v menší dílně nebo garáži mají své místo také méně obvyklí, nicméně velmi užiteční pomocníci, kteří zpříjemní práci příležitostným kutilům a řemeslníkům. Sháníte například autokompresor, pískovací box, formátovací pilu, lamelovací frézky, vodováhu nebo sponkovačku?

Rychlé a efektivní vybavení každé dílny

Proč najednou nepořídit běžné nářadí a stroje i specializované vybavení obráběcích dílen, manipulační techniku, pneumatické nářadí nebo také měřicí a čisticí techniku?

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Veškeré potřebné nářadí lze snadno pořídit na jednom místě, navíc přímo z pohodlí domova. Příkladem toho je internetový obchod www.tomek-naradi.cz. Z firmy zabývající se převážně opravami obráběcích strojů a elektrického nářadí postupem času vznikla společnost dodávající nářadí, stroje a elektrické nářadí do celé řady výrobních firem.

Výhodou je bezesporu vzorková kamenná prodejna, kde je možné blíže se seznámit s širokým sortimentem nářadí a strojů. Nechybí ani specifické výrobky a komponenty nezbytné pro stavbu, elektrocentrály, do koupelen atd.

Ale kdo se v těch všech typech nářadí a strojů má vyznat? S výběrem ideálního pomocníka pro vaši práci vám může pomoci vyškolený personál. Spolehlivý prodejce nářadí a strojů zaručuje také jejich servis, samozřejmě v co nejkratší lhůtě.


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Jaro na lyském výstavišti přivítá jubilejní 50. výstava Zemědělec

Jaro na lyském výstavišti přivítá jubilejní 50. výstava Zemědělec

Dvacátá pátá sezóna lyského výstaviště bude ve znamení oslav, novinek i výročních veletrhů a výstav. V březnu se...

Náhradní díly Kasumex: bezproblémové fungování zahradních strojů

Bezproblémové fungování zahradních strojů: náhradní díly Kasumex

Nejrůznějším druhům strojů a nářadí je rozhodně jedno společné. Vše, co používáte k práci v dílně, na zahradě nebo při...

Vyšlete roboty do akce

Vyšlete roboty do akce!

Inženýři švédské společnosti Husqvarna, kteří dali svou odbornost do služeb zahradnictví, vyvíjejí novou hi-tech...

Najdete na iDNES.cz