Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v případě příležitostných kutilů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě | foto: Tomek

Pravdou je, že vždy, když to nejvíce potřebujeme, nám chybí nějaké nářadí. Proto si i bedna nebo kufr s nářadím čas od času zaslouží důkladnější kontrolu a zhodnocení stavu jednotlivých kusů nářadí. Pokud skladujete staré, špatně fungující nářadí s tím, že se vám bude zase někdy hodit, potom jej nemilosrdně vyhoďte. 

Takové nářadí už stejně nikdy nepoužijete, pouze vám bude v dílně nebo bedně s kutilskými potřebami zabírat místo. Raději udělejte místo pro nové, bez problémů fungující nářadí, které vám už nejednou chybělo. Zde určitě bez výjimky platí heslo: Kdo je připraven, není zaskočen!

Nářadí a stroje pro každou činnost

Domácí kutil, drobný živnostník, truhlářská nebo zámečnická dílna, ale také autoservis, stavební společnost a podobně. Všem je společný požadavek na kvalitní a spolehlivé nářadí, díky němuž mohou se naplno věnovat svým zálibám nebo poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby.

Základním vybavením každé dílny je samozřejmě kvalitní ruční nářadí, ale čím dál více kutilů nedá dopustit na komfortní elektrické a aku nářadí, které dovede zásadně usnadnit práci.

I v menší dílně nebo garáži mají své místo také méně obvyklí, nicméně velmi užiteční pomocníci, kteří zpříjemní práci příležitostným kutilům a řemeslníkům. Sháníte například autokompresor, pískovací box, formátovací pilu, lamelovací frézky, vodováhu nebo sponkovačku?

Rychlé a efektivní vybavení každé dílny

Proč najednou nepořídit běžné nářadí a stroje i specializované vybavení obráběcích dílen, manipulační techniku, pneumatické nářadí nebo také měřicí a čisticí techniku?

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Veškeré potřebné nářadí lze snadno pořídit na jednom místě, navíc přímo z pohodlí domova. Příkladem toho je internetový obchod www.tomek-naradi.cz. Z firmy zabývající se převážně opravami obráběcích strojů a elektrického nářadí postupem času vznikla společnost dodávající nářadí, stroje a elektrické nářadí do celé řady výrobních firem.

Výhodou je bezesporu vzorková kamenná prodejna, kde je možné blíže se seznámit s širokým sortimentem nářadí a strojů. Nechybí ani specifické výrobky a komponenty nezbytné pro stavbu, elektrocentrály, do koupelen atd.

Ale kdo se v těch všech typech nářadí a strojů má vyznat? S výběrem ideálního pomocníka pro vaši práci vám může pomoci vyškolený personál. Spolehlivý prodejce nářadí a strojů zaručuje také jejich servis, samozřejmě v co nejkratší lhůtě.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha pořádá 1. prosince 2018 v pořadí již 89. aukci. Vedle vzácných mincí se bude zcela mimořádně...

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Najdete na iDNES.cz