Plastové jímky, septiky a nádrže. Kvalita na prvním místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Plastové jímky a nádrže čím dál častěji vytlačují dříve používané materiály, neboť v sobě spojují řadu užitečných vlastností. V následujícím textu se dozvíte více o jejich výhodách a také vám představíme renomovaného výrobce plastových nádrží určených pro nejrůznější použití.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nadzemní nádž | foto: KELLNER CZ s.r.o.

Dlouholetý výrobce plastových nádrží a jímek

Společnost KELLNER CZ s.r.o. se zabývá výrobou produktů z plastických hmot, konkrétně polypropylenu (PP) a polyetylenu (PE). Sortiment zahrnuje nadzemní i podzemní nádrže, které jsou vhodné ke skladování tekutých i sypkých materiálů. Nechybí ani další plastové výrobky, které se díky zavedenému systému ISO vyznačují vysokou kvalitou. Svůj podíl na tom mají také dlouholeté zkušenosti ve svařování plastů.

KELLNER CZ s.r.o., která byla založena v roce 1990 jako rodinný podnik, si klade za cíl individuální přístup s ohledem na specifické zákaznické požadavky, což umožňují dostatečné personální, výrobní i skladovací kapacity.

Kvalitní plastové výrobky na míru vašim požadavkům

Ve prospěch plastových jímek a nádrží hovoří především dlouhá životnost, jednoduchá montáž i snadná údržba, stejně jako vysoká chemická odolnost, což umožňuje bezproblémové skladování agresivních látek (kromě hořlavin a kapalin s oxidačními činidly). Jejich transport usnadňuje nízká hmotnost a vítaná je rovněž možnost propojení několika nádrží v rámci náročnějších realizací. Všechny uvedené vlastnosti předurčují plastové jímky k nejrůznějšímu využití, mimo jiné k uskladnění chemikálií, sypkých materiálů, fekálií atd.

Například jímky na dešťovou vodu umožňují akumulaci užitkové vody pro její následné využití. Plastové samonosné jímky jsou charakteristické velmi jednoduchou instalací, bez nutnosti betonování. Určeny jsou pro místa, která nejsou výrazně zatěžována. Nesamonosné jímky sice vyžadují obetonování, ale nabízí dostatečnou pevnost a dlouhou životnost a lze je umístit pod zatěžovaný povrch. Plastové jímky jsou obvykle nabízeny ve dvou tvarech, válcovém a hranatém, ale mohou se přizpůsobit individuálním požadavkům.

Pozornost si zaslouží také septiky určené k zadržování odpadních vod a odpadu, například v rekreačních objektech a podobně. I samonosné septiky jsou charakteristické značnou variabilitou.

Plastové jímky, septiky a nádrže: kvalita na prvním místě

Více se o možnostech, které skýtají moderní plastové jímky, septiky a nádrže, dozvíte na internetových stránkách https://www.kellnercz.cz/cz, kde rovněž můžete zajistit řešení na míru vašemu projektu.


Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminál společnosti Sazka je stále vnímán hlavně jako vstupenka k milionům třeba ze Sportky nebo Eurojackpotu. Některá...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Další z rubriky

Dodržujte bezpečnost práce, pořiďte si kvalitní pracovní oděv

Dodržujte bezpečnost práce, pořiďte si kvalitní pracovní oděv

Každá práce vyžaduje speciální dress code. Baletce by se těžko tančilo v holínkách, businessman by v montérkách působil...

Pravda o obilovinách v krmivech pro domácí mazlíčky

Pravda o obilovinách v krmivech pro domácí mazlíčky

Co znamená označení grain-free? Je takové krmivo pro vašeho psa nebo kočku lepší než ostatní? Problematiku a trend...

Vyšlete roboty do akce

Vyšlete roboty do akce!

Inženýři švédské společnosti Husqvarna, kteří dali svou odbornost do služeb zahradnictví, vyvíjejí novou hi-tech...

Najdete na iDNES.cz