Plastové jímky, septiky a nádrže. Kvalita na prvním místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Plastové jímky a nádrže čím dál častěji vytlačují dříve používané materiály, neboť v sobě spojují řadu užitečných vlastností. V následujícím textu se dozvíte více o jejich výhodách a také vám představíme renomovaného výrobce plastových nádrží určených pro nejrůznější použití.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nadzemní nádž | foto: KELLNER CZ s.r.o.

Dlouholetý výrobce plastových nádrží a jímek

Společnost KELLNER CZ s.r.o. se zabývá výrobou produktů z plastických hmot, konkrétně polypropylenu (PP) a polyetylenu (PE). Sortiment zahrnuje nadzemní i podzemní nádrže, které jsou vhodné ke skladování tekutých i sypkých materiálů. Nechybí ani další plastové výrobky, které se díky zavedenému systému ISO vyznačují vysokou kvalitou. Svůj podíl na tom mají také dlouholeté zkušenosti ve svařování plastů.

KELLNER CZ s.r.o., která byla založena v roce 1990 jako rodinný podnik, si klade za cíl individuální přístup s ohledem na specifické zákaznické požadavky, což umožňují dostatečné personální, výrobní i skladovací kapacity.

Kvalitní plastové výrobky na míru vašim požadavkům

Ve prospěch plastových jímek a nádrží hovoří především dlouhá životnost, jednoduchá montáž i snadná údržba, stejně jako vysoká chemická odolnost, což umožňuje bezproblémové skladování agresivních látek (kromě hořlavin a kapalin s oxidačními činidly). Jejich transport usnadňuje nízká hmotnost a vítaná je rovněž možnost propojení několika nádrží v rámci náročnějších realizací. Všechny uvedené vlastnosti předurčují plastové jímky k nejrůznějšímu využití, mimo jiné k uskladnění chemikálií, sypkých materiálů, fekálií atd.

Například jímky na dešťovou vodu umožňují akumulaci užitkové vody pro její následné využití. Plastové samonosné jímky jsou charakteristické velmi jednoduchou instalací, bez nutnosti betonování. Určeny jsou pro místa, která nejsou výrazně zatěžována. Nesamonosné jímky sice vyžadují obetonování, ale nabízí dostatečnou pevnost a dlouhou životnost a lze je umístit pod zatěžovaný povrch. Plastové jímky jsou obvykle nabízeny ve dvou tvarech, válcovém a hranatém, ale mohou se přizpůsobit individuálním požadavkům.

Pozornost si zaslouží také septiky určené k zadržování odpadních vod a odpadu, například v rekreačních objektech a podobně. I samonosné septiky jsou charakteristické značnou variabilitou.

Plastové jímky, septiky a nádrže: kvalita na prvním místě

Více se o možnostech, které skýtají moderní plastové jímky, septiky a nádrže, dozvíte na internetových stránkách https://www.kellnercz.cz/cz, kde rovněž můžete zajistit řešení na míru vašemu projektu.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha v prosinci vydraží medaili z Nagana

AUREA Numismatika Praha pořádá 1. prosince 2018 v pořadí již 89. aukci. Vedle vzácných mincí se bude zcela mimořádně...

Náhradní díly Kasumex: bezproblémové fungování zahradních strojů

Bezproblémové fungování zahradních strojů: náhradní díly Kasumex

Nejrůznějším druhům strojů a nářadí je rozhodně jedno společné. Vše, co používáte k práci v dílně, na zahradě nebo při...

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v...

Najdete na iDNES.cz