Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hliníkové lešení slouží jako přístupový systém do malých i větších výšek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jedním z moderních zařízení pro práci ve výškách je hliníkové lešení INSTANT SPAN. Systém věžového lešení má patentované, za studena lisované spoje Rib-Grib. Tyto spoje mají až 3krát vyšší pevnost oproti spojům svařovaným.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hliníkové lešení jako přístupový systém do malých i větších výšek | foto: SDM Praha, s.r.o.

Spoje jsou i odolnější proti únavovému namáhání. Na spoje poskytuje výrobce záruku 10 let. Všechna lešení splňují normy ČSN 73 8101:2005 , ČSN 73 8102:1978 , ČSN EN 1004:2005 a samozřejmostí jsou i příslušné certifikáty od VÚBP v.v.i. Praha.

Věžové hliníkové lešení INSTANT SPAN je lehký systém s vysokou pevností, navržený pro rychlou a snadnou montáž bez použití nářadí. Díky své nízké hmotnosti lze s lešením velmi snadno manipulovat a s možností použití spojovacích dílů pro všechny typy tohoto lešení to znamená i méně součástí ke skladování.

Hliníkové lešení nabízí flexibilní řešení s nízkými nároky na údržbu, určené ke stavbě všech možných konstrukcí, od jednoduchých volně stojících věžových lešení, až po složitější systémy. K tomu slouží i široký sortiment dílů a příslušenství, což značně zvyšuje všestrannost použití.

Hliníkové lešení jako přístupový systém do malých i větších výšek

Hliníkové lešení představuje lehký systém s vysokou pevností

Jednotlivé věže je možné kombinovat s lávkami SPANDECK a vytvářet tak systémy podobné lešení fasádnímu. Při použití několika lávek vedle sebe se mohou vytvořit pracovní plochy okolo různých zařízení. Tím je zaručen velmi dobrý přístup k opravovaným částem zařízení, nebo strojů.

Hliníkové lešení jako přístupový systém do malých i větších výšek

Hliníkové lešení: flexibilní řešení s nízkými nároky na údržbu

Pro přístup do malých výšek a pro práci v těchto výškách je určeno hliníkové lešení SNAPPY, představující lehkou a trvanlivou pracovní plošinu, která lze rozložit a připravit k použití během několika vteřin. Je určeno především pro malíře pokojů, elektrikáře, topenáře, pracovníky ve vzduchotechnice a údržbě v interiérech.

Pro speciální použití můžeme ještě zmínit hliníkové lešení SNAP-OUT určené pro použití v elektrárenských kotlích a bojlerech a lešení určené pro opravy všech typů letadel. Toto lešení se skládá ze speciálních čelních a ocasních doků a univerzálních sestav pro křídelní plochy a trupy letadel.

Pracovní plošina Pedal Lift PL-324 je unikátním kompromisem mezi hydraulickými plošinami a lešením. Zdrojem energie je lidská síla, čímž je vyloučena jakákoliv nutnost dobíjení baterií či doplňování pohonných hmot. Manuální pohon zaručuje ekologicky naprosto čistý provoz bez nebezpečí kontaminace prostředí hydraulickými kapalinami.

Na delší vzdálenosti je možno plošinu přepravovat na speciálním podvozku pro přepravu za osobním automobilem (hmotnost plošiny - 290 kg, hmotnost podvozku - 105 kg). Naložení a složení stroje provádí jediná osoba pomocí ručního navijáku, který je součástí podvozku.

Hliníkové lešení jako přístupový systém do malých i větších výšek

SDM Praha, s.r.o.

Prodej gumových shozů na suť KANGURO

Mob.:       602 365 248 ,  602 379 481 
E-mail:     sdm@sdm.cz

Tel.:           272 706 287, 272 702 146 
Fax:           272 704 561                 

Libor Valenta         valenta@sdm.cz
SDM Praha, s.r.o.   www.sdm.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.