Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáte výhodný úvěr? Moje půjčka za vás zaplatí tři splátky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud právě hledáte výhodný úvěr, pak se rozhodně nezapomeňte obrátit také na Moji půjčku. Nemusíte prokazovat váš příjem a půjčka je předběžně schválena za pár minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hledáte výhodný úvěr? Moje půjčka je tu pro vás | foto: MojePujcka.cz

Proč je Moje půjčka tak výhodná?

Úvěry, které Moje půjčka poskytuje, jsou výhodné hned z několika důvodů. Především RPSN (roční procentní sazba nákladů) začíná na velmi zajímavé hodnotě 9,64%. Takto výhodnou půjčku vám většinou nenabídnou ani v bance.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč až po 3 000 000 Kč, vždy přesně podle vašich potřeb. Další výhodou, se kterou se u většiny úvěrových produktů v ČR nesetkáte, je možnost rozložit splácení půjčky až na 15 let. Díky tomu lze udržet splátky na nízké úrovni, která váš měsíční rozpočet nezatíží víc, než si skutečně můžete dovolit.

Další skvělou výhodou je fakt, že za vámi Moje půjčka pošle zkušeného a dobře proškoleného poradce, který vám vysvětlí veškeré detaily, zhodnotí vaše možnosti, v klidu s vámi projde celou smlouvu a odpoví na veškeré vaše dotazy. Hned vám také ukáže veškeré poplatky, které jsou s úvěrem spojené.

půjčka home

S Mojí půjčkou nečekejte žádné dlouhé papírování

Všichni moudří lidé vám potvrdí, že čas jsou peníze. Moje půjčka se proto snaží nemrhat vaším časem. Stačí na webu MojePujcka.cz vyplnit kratičký formulář s nezávaznou žádostí o půjčku a do několika okamžiků je váš úvěr předběžně schválen.

U Mojí půjčky se rozhodně nesetkáte s tím, že byste museli cizímu člověku sdělovat, jaký je váš příjem. Nebudou po vás chtít žádné potvrzení od zaměstnavatele nebo daňová přiznání za poslední roky, pokud podnikáte.

Čas na celkové vyřízení půjčky rovněž výrazně zkracuje skutečnost, že neprověřují registry dlužníků. V bance vás např. často odmítnou jen z toho důvodu, že jste se před několika lety o pár dnů zpozdili se splátkou jakéhokoliv úvěru, protože jste zrovna byli třeba na dovolené v zahraničí.

I takovéto absurdní situace vás mohou potkat při žádosti o úvěr v bance. S ničím takovým vás Moje půjčka nebude zdržovat. Takto výjimečně výhodné podmínky vám však samozřejmě mohou nabídnout jen v tom případě, že máte možnost ručit za svůj úvěr jakoukoli nemovitostí v adekvátní hodnotě.

půjčka na cokoliv

Nyní lze získat i podnikatelský úvěr

Naprostou novinkou, kterou Moje půjčka nabídla teprve nedávno, je možnost získat podnikatelský úvěr. Takto poskytnuté finanční prostředky můžete opět samozřejmě použít na cokoliv, co souvisí s vaším podnikáním, tedy i na zaplacení jakýchkoliv závazků vůči státní správě či soukromým podnikatelským subjektům.

Velkou výhodou je, že není nutná žádná historie podnikání, není třeba předkládat daňová přiznání apod. To činí z této půjčky ideální nástroj pro začínající podnikatele, kteří si takto mohou obstarat počáteční kapitál.

půjčka pro podnikatele

MojePujcka.cz

MojePujcka.cz se zaměřuje na poskytování výhodných nebankovních úvěrů. Původní zaměření především na oblast Prahy se postupem času rozšířilo na celou Českou republiku a Moje půjčka se tak zařadila mezi významné nebankovní produkty českého finančního trhu.

Moje půjčka a všichni její zástupci jsou vázáni jednat podle přísného etického kodexu. Uvědomují si rovněž svou zodpovědnost vůči všem klientům a celé české společnosti, proto se prostřednictvím sponzorských aktivit snaží pomáhat znevýhodněným spoluobčanům.

Mojí půjčku můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@mojepujcka.cz nebo na telefonním čísle 844 505 555.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Kurzy.cz Čína už vydala asi 160 miliard dolarů na zahraniční akvizice, úvěry a investice, z nichž část by měla zajistit bezpečno...

Najdete na iDNES.cz