Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáte ubytování blízko letiště Ruzyně nebo v Praze 6?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Penzion Řepy nabízí ubytování lidem, kteří cestují a hledají ubytování u letiště Ruzyně s odvozem na letiště či levné ubytování v Praze 6. Jaké další služby nám pension Řepy v Praze 6 nabídne?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pension Řepy | foto: Pension Řepy

Pension Řepy naleznete mimo hlavní silnici nedaleko sjezdu dálnice D5 v klidné a tiché lokalitě Prahy 6, přesto kousek od trasy tramvaje, která jezdí non-stop do centra Prahy. V blízkosti je letiště Praha Ruzyně, nemocnice Motol, Homolka a nákupní centrum Zličín. Více informací se dočtete na stránkách www.pensionrepy.cz.

Rodinná a příjemná atmosféra tohoto Penzionu v Praze na vás dolehne hned po příjezdu. Paní Irena Muzikářová, majitelka penzionu, se s vámi dá do řeči a postará se o maximální pohodlí. "Mám ráda svou práci a kontakt s lidmi," svěřila se nám.

"Nejoblíbenější místo našich klientů v penzionu je sezení na zahrádce, kde si rádi čtou knížku, aniž by slyšeli hluk aut, grilují si dobroty a přitom surfují na internetu ze svého notebooku," dodala s úsměvem majitelka penzionu. Hlavní prioritou penzionu je, aby se klient cítil jako doma.

Pension Řepy - exterier

Vraťme se k tomu, jaké služby pension v Praze 6 nabízí, a pojďme si povědět něco málo o paní Ireně. Během své dvacetileté praxe s ubytováním turistů na Praze 6 má velké zkušenosti a prozradila nám, že se poslední dobou především věnuje ubytování klientů, kteří se rozhodli odletět z Prahy letiště Ruzyně na svou dovolenou, a proto zvolili ubytování v penzionu nebo hotelu blízko letiště den před odletem.

Jedině nocleh nedaleko letiště je stoprocentní jistotou, že přijedete včas a neuletí vám letadlo. Rozhodně ubytování v malém rodinném penzionu v Praze 6 je levnější varianta než hotely přímo v areálu letiště Ruzyně, jak nám řekla majitelka pensionu.

"Naše ceny jsou minimálně poloviční, než mají velké hotelové řetězce přímo na letišti, a přitom služby, které poskytujeme, jsou srovnatelné. Náš penzion nabízí hotelový komfort. V dnešní době je pro nás samozřejmostí poskytovat ubytování na úrovni. Proto mi přijde zbytečné popisovat vybavení pensionu, ale raději bych vám řekla něco k našim službám.

Zařizujeme individuální odvoz kamkoli po Praze a okolí, ale nejvíce využívaný je transport na letiště a z letiště. V průměru třikrát denně v kteroukoli hodinu. Pro klidné spaní našich hostů zavolám na letiště a během chvilky zjistím informace o jejich letu. Protože ale máme počítač s internetem volně přístupný 24 hodin a wi-fi po celém penzionu, mohou si klienti zjistit vše, co potřebují.

Dále zařizujeme vstupenky na různé akce v Praze. Klienti s automobilem mohou využít naše uzamčené parkoviště. Snídaně v ceně ubytování dělám sama dle přání klienta," dodala s úsměvem paní Irena.

Pension Řepy - apartmán

Chystáte něco nového? "V blízké budoucnosti se z pensionu stane malý hotel u letiště Ruzyně. Zvětšujeme kapacitu lůžek a dostavujeme školící místnost. Využití školící místnosti chceme spojit s ubytováním a nabídnout tuto službu firmám v okolí Prahy. Chceme udržet kvalitu penzionu a služby s ním spojené."

Přejeme další spokojené klienty paní Ireně v jejím pensionu Řepy a mnoho úspěchů v novém podnikání. Chcete-li navštívit tento penzion, stačí nahlédnout na www.pensionrepy.cz a rezervovat si jeden z pokojů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Najdete na iDNES.cz