Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáte práci, kde to jede? Staňte se řidičem autobusu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jezdíte Pražskou integrovanou dopravou z Prahy severovýchodním směrem? Pak zcela určitě vídáte vozidla ČSAD Střední Čechy a. s. a jejich spolehlivé řidiče, nebo dokonce jejich služeb často využíváte. Chcete se i vy stát řidičem autobusu? Možná ČSAD Střední Čechy hledá právě vás!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hledáte práci, kde to jede? Staňte se řidičem autobusu! | foto: ČSAD střední čechy a.s.

Vznik ČSAD Střední Čechy byl v roce 1999 hektický a překotný. „Společnost vznikla odkupem části podniku ČSAD Klíčov a jeho osobní dopravy,“ vzpomíná ředitel společnosti Štěpán Ševčík a dodává: „V noci z 30. června na 1. července se sjela všechna vozidla na Klíčov, přelepilo se označení dopravce, na místě byli také personalisté, aby se všechno vyřešilo i papírově, nejen smlouvy, ale i licence, a druhý den se už vyjelo pod novou značkou. Převedli jsme 120 autobusů, některé jsme museli odvézt na tyči.“

Hledáte práci, kde to jede? Staňte se řidičem autobusu!

Dnes je ČSAD Střední Čechy jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním pravidelně setkáváme na 32 linkách. Dopravce provozuje také 31 meziměstských či příměstských linek, 7 dálkových mezi Prahou a Krkonošemi (Špindlerův Mlýn, Pec Pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov) a 4 městské v Kralupech nad Labem a v Mělníku. Celkem má tedy ČSAD Střední Čechy 74 pravidelných autobusových linek.

ČSAD Střední Čechy omlazuje svůj vozový park, nyní se může pochlubit 170 kvalitními autobusy

V současné době má dopravce v majetku 170 autobusů, z toho 49 nízkopodlažních. V letošním roce nakoupil 14 nových. Zajímavostí je, že z provozoven v Brandýse nad Labem a v Mělníku vyráží jen 40 % vozidel, drtivá většina jich totiž parkuje v blízkosti konečných, aby se zvýšila ekonomika provozu.

K dnešnímu dni má dopravce v severovýchodním regionu 225 zaměstnanců, z toho 185 řidičů. „V současné době je problémem, že je málo zkušených řidičů. Těžko se vychovávají. Pokud mají řidičské oprávnění skupiny B, musí si udělat řidičák na náklaďák a následně na autobus. A to je záležitost několika desítek tisíc, což si všichni mladí nemohou dovolit,“ říká Štěpán Ševčík. Přesto se ale dopravce může pochlubit mistry volantu, kteří jsou zaměstnanci firmy od jejího začátku a poměrně hodně jich jezdí ve službách ČSAD Střední Čechy více než deset let.

Hledáte práci, kde to jede? Staňte se řidičem autobusu!

I vy se můžete stát řidičem nebo řidičkou autobusu, dopravce právě přijímá nové zaměstnance!

Toužíte se i vy stát mistrem volantu? ČSAD Střední Čechy právě rozšiřuje své řady spolehlivých řidičů či řidiček pro oblast Brandýsa nad Labem a Mělníka. Tuto zodpovědnou práci můžete vykonávat na hlavní i vedlejší pracovní poměr, společnost přijme i aktivní důchodce.

Zaměstnavatel od vás požaduje především slušné vystupování vůči zákazníkům, flexibilitu, bezúhonnost, způsobilost a především řidičský průkaz skupiny D. Na oplátku nabízí výhodu stálého zaměstnání za adekvátní měsíční plat dle odpracovaných hodin, který se pohybuje od 20 000 do 22 000 Kč, diety ve výši 165 Kč za každý odpracovaný den a sociální benefity.

Firma vám nabízí také možnost ubytování pouze za 1 200 – 1 500 Kč měsíčně, příspěvek na penzijní pojištění, zdarma zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, ústroj, pravidelná školení, vitamínové prostředky, chřipkové balíčky, iontové nápoje a úhradu dopravně-psychologického vyšetření podle zákona 411/2005 Sb.

Každý rok probíhá soutěž o nejlepšího řidiče

Dopravce dbá na motivaci řidičů ke vstřícnému chování a dodržování předpisů. „Probíhá již desátý ročník soutěže o nejlepšího řidiče, vždy v únoru je oceněna desítka nejlepších za předchozí rok, kteří dostávají také finanční prémie,“ říká Ševčík.

O tom, že hodnocení má svůj smysl, svědčí počet stížností, který v letošním roce klesl oproti roku předcházejícímu o 8,5 %. ČSAD Střední Čechy se navíc prezentuje vyšší kvalitou v rámci pravidelného hodnocení Standardů kvality služeb vyhlášených ROPIDem.

Hledáte práci, kde to jede? Staňte se řidičem autobusu!

Další činností dopravce je provozování informačních kanceláří a spolupráce s městy

Pro včasné a kvalitní informování cestujících provozuje dopravce tři informační kanceláře, a to ve Staré Boleslavi, v Kralupech a v Mělníku. Tato centra slouží i pro potřeby Pražské integrované dopravy. ČSAD Střední Čechy je také aktivní v profesních sdruženích, je členem ČESMAD Bohemia a ADSSS, Středočeské asociace dopravců. ČSAD Střední Čechy také pořádá pravidelné setkání se zástupci obcí, kde se diskutuje o poskytovaných službách.

Je také partnerem řady obcí a měst v rámci projektů, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. S obcemi spolupracuje i při projektování a budování dopravní infrastruktury jako jsou autobusová nádraží, kruhové objezdy, zastávky a podobně.

Dopravce nabízí také pronájem reklamních ploch na svých autobusech a poskytuje poradenskou činnost při zajištění investorských akcí.

ČSAD Střední Čechy záleží na vzdělání další generace dopravců

Spolupracuje také se Střední a Vyšší odbornou školou v Roudnici nad Labem, kde je vyučován dopravní obor. Někteří zaměstnanci ČSAD Střední Čechy na tyto školy chodí přednášet a studenti pak k dopravci docházejí na praxi, kde se seznamují s technickými záležitostmi a provádějí přepravní průzkumy.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více informací o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest.

Už se nám to blíží! V pátek 10. listopadu se po roce znovu otevřou brány veletrhu Cannafest. Letos se koná už osmý...

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles.

Program mezinárodního hudebního festivalu každoročně nahlíží v crossoverové řadě i do jiných oblastí, než je vážná...

Někdy umím být dost protivný, říká spolumajitel HONDL GLOBAL SERVICES

Spolumajitel společnosti HONDL GLOBAL SERVICES a spoluzakladatel nadnárodního konsorcia CEJS Jiří Hondl prozradil s...

Najdete na iDNES.cz