Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáte levnou kancelář v centru Prahy? Zkuste virtuální kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste začínající společnost, které se zatím nevyplatí pronajímat vlastní kancelář? Pracujete z domova a nechcete zapisovat sídlo své společnosti do bytu nebo jste často služebně na cestách a nepotřebujete k podnikání vlastní kancelář?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CITY OFFICE s. r. o - Virtuální kancelář - oficiální sídlo Vaší společnosti na prestižní adrese v centru Prahy | foto: CITY OFFICE s. r. o

Chcete jednoduše zvýšit prestiž své firmy umístěním jejího sídla na dobrou adresu v centru Prahy nebo chcete využít výhod anonymního prostředí velkého města a změnit místní příslušnost ve vztahu k úřadům státní správy? Odpovědí na zmiňované otázky mohou být služby virtuální kanceláře.

Máme pro vás jednoduché a ekonomicky výhodné řešení. Služby virtuální kanceláře od společnosti CITY OFFICE s.r.o. poskytují odpověď na všechny zmiňované otázky.

Služby virtuální kanceláře jsou schopny zcela nahradit klasickou kancelář

Co jsou tedy virtuální kanceláře a co mohou svým klientům nabídnout? Jedná se o službu, která je schopná zcela nahradit klasickou kancelář, její hlavní výhodou je výrazně nižší cena než cena za pronájem klasické kanceláře.

Tuto službu získáte jednoduše tím, že umístíte sídlo vaší společnosti do virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o., tím získá vaše firma prestižní adresu v centru Prahy, kterou bude mít zapsanou v Obchodním Rejstříku jako oficiální sídlo a to vše za zlomek ceny, než klasickou cestou dlouhodobého pronájmu kanceláře v centru Prahy, který by byl výraznou finanční zátěží pro Vaši společnost.

CITY OFFICE s. r. o  - kancelář 2Virtuální kanceláře od CITY OFFICE s.r.o. pro vás zajistí veškeré administrativní služby, které vaše společnost bude potřebovat, jako přebírání veškerých zásilek, evidenci, úschovu, přeposílání, případně skenování Vaší pošty přesměrování telefonních hovorů, přebírání a vyřizování vzkazů nebo evidenci návštěv.

V případě potřeby pro Vás CITY OFFICE zajišťuje vybavené zasedací prostory nebo plně vybavenou kancelář pro vaše schůzky včetně občerstvení. Vy se prakticky nemusíte o nic starat a můžete se tak plně soustředit na vlastní podnikání.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. nabízí reprezentativní prostory v centru Prahy

CITY OFFICE s. r. o  - kancelářV dnešní době narůstá počet virtuálních kanceláří, ne všechny ale zajišťují svým klientům profesionální servis.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. vám garantují splnění všech zákonných požadavků pro sídlo společnosti. Jedná se zejména o označení sídla společnosti názvem a identifikačním číslem na vstupu do budovy, přijímání písemností doručovaných na adresu společnosti, zajištění kontaktu společnosti s orgány státní správy a veřejností a umožnění obchodních schůzek v sídle společnosti.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. nabízí reprezentativní prostory v centru Prahy a služby na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte CITY OFFICE kontaktovat s dalšími dotazy.

Kontaktní údaje:

CITY OFFICE s.r.o.
Slezská 169/10, Praha 2, 120 00
mobil: 723 571 822, www.virtualni-kancelare.com

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz