Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáte levnou kancelář v centru Prahy? Zkuste virtuální kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste začínající společnost, které se zatím nevyplatí pronajímat vlastní kancelář? Pracujete z domova a nechcete zapisovat sídlo své společnosti do bytu nebo jste často služebně na cestách a nepotřebujete k podnikání vlastní kancelář?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CITY OFFICE s. r. o - Virtuální kancelář - oficiální sídlo Vaší společnosti na prestižní adrese v centru Prahy | foto: CITY OFFICE s. r. o

Chcete jednoduše zvýšit prestiž své firmy umístěním jejího sídla na dobrou adresu v centru Prahy nebo chcete využít výhod anonymního prostředí velkého města a změnit místní příslušnost ve vztahu k úřadům státní správy? Odpovědí na zmiňované otázky mohou být služby virtuální kanceláře.

Máme pro vás jednoduché a ekonomicky výhodné řešení. Služby virtuální kanceláře od společnosti CITY OFFICE s.r.o. poskytují odpověď na všechny zmiňované otázky.

Služby virtuální kanceláře jsou schopny zcela nahradit klasickou kancelář

Co jsou tedy virtuální kanceláře a co mohou svým klientům nabídnout? Jedná se o službu, která je schopná zcela nahradit klasickou kancelář, její hlavní výhodou je výrazně nižší cena než cena za pronájem klasické kanceláře.

Tuto službu získáte jednoduše tím, že umístíte sídlo vaší společnosti do virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o., tím získá vaše firma prestižní adresu v centru Prahy, kterou bude mít zapsanou v Obchodním Rejstříku jako oficiální sídlo a to vše za zlomek ceny, než klasickou cestou dlouhodobého pronájmu kanceláře v centru Prahy, který by byl výraznou finanční zátěží pro Vaši společnost.

CITY OFFICE s. r. o  - kancelář 2Virtuální kanceláře od CITY OFFICE s.r.o. pro vás zajistí veškeré administrativní služby, které vaše společnost bude potřebovat, jako přebírání veškerých zásilek, evidenci, úschovu, přeposílání, případně skenování Vaší pošty přesměrování telefonních hovorů, přebírání a vyřizování vzkazů nebo evidenci návštěv.

V případě potřeby pro Vás CITY OFFICE zajišťuje vybavené zasedací prostory nebo plně vybavenou kancelář pro vaše schůzky včetně občerstvení. Vy se prakticky nemusíte o nic starat a můžete se tak plně soustředit na vlastní podnikání.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. nabízí reprezentativní prostory v centru Prahy

CITY OFFICE s. r. o  - kancelářV dnešní době narůstá počet virtuálních kanceláří, ne všechny ale zajišťují svým klientům profesionální servis.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. vám garantují splnění všech zákonných požadavků pro sídlo společnosti. Jedná se zejména o označení sídla společnosti názvem a identifikačním číslem na vstupu do budovy, přijímání písemností doručovaných na adresu společnosti, zajištění kontaktu společnosti s orgány státní správy a veřejností a umožnění obchodních schůzek v sídle společnosti.

Virtuální kanceláře CITY OFFICE s.r.o. nabízí reprezentativní prostory v centru Prahy a služby na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte CITY OFFICE kontaktovat s dalšími dotazy.

Kontaktní údaje:

CITY OFFICE s.r.o.
Slezská 169/10, Praha 2, 120 00
mobil: 723 571 822, www.virtualni-kancelare.com

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz