Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hledám chůvu na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mnoho žen stojí před otázkou, zda pořídit ke svým dětem paní na hlídání. Podaří se najít chůvu, která bude mít upřímně ráda naše dítě? Bude chůva spolehlivá, bude dítě rozvíjet dle našich představ?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Familiata mediálně podporuje paní Chantal Poullain-Polívková | foto: Axial Personnel Agency, s.r.o.

Určitě ano, jen musíme vědět jak. Společnost Familiata, která se specializuje na vyhledávání chův k dětem a zajištění pomocnic do domácnosti, má bohaté zkušenosti se zprostředkováním chův pro mnoho maminek. Díky těmto zkušenostem ví, co je při hledání chůvy opravdu důležité.

"Pokud se na nás obrátí rodina, která hledá paní na hlídání dětí, nejprve pozorně vyslechneme situaci v rodině, zvyklosti, kulturu a pravidla, která jsou pro každou rodinu specifická. Na základě těchto informací doporučíme paní na hlídání dětí, která maximálně vyhovuje požadavkům. Zpravidla dáváme na výběr z více kandidátek, neboť kromě referencí, znalostí a praxe je velmi důležitá osobní sympatie, která musí mezi paní na hlídání dětí a rodinou fungovat," říká Kateřina Bílá, která vede projekt Familiata.

Familiata je součástí renomované personální společnosti Axial a název Familiata, který vychází ze slova rodina, je obchodní značkou jedné z aktivit této velké personální agentury. "Chůva musí přispět k rodinné pohodě a ne naopak, proto je velmi důležité, aby se partneři v rodině sjednotili, zda chtějí ke svému dítěti pořídit paní na hlídání. Je také podstatné, aby se partneři shodli, jaká by chůva měla typově být," zdůrazňuje paní Bílá.

Zaměřujeme na výběr chův, pro které není hlavní motivací finanční příjem, ale zejména dítě jako takové. Hledáme paní na hlídání dětí, pro které je podstatné, že budou mít rády dítě, o které budou pečovat. Je pro nás důležité, aby chůva tzv. zapadla do rodiny a stala se dočasně její součástí.

Členové rodiny musí respektovat člověka, který jim bude pomáhat s výchovou dítěte,  chůva musí typově odpovídat požadavkům rodiny. Záleží nám na tom, aby spolupráce dlouhodobě prospívala všem stranám.

Dobře zvolená chůva rodinu svou přítomností neobtěžuje a do rodiny přirozeně zaplouvá. Přizpůsobí se kultuře a režimu rodiny, do které přichází, je ochotná, neodmlouvá a poskytuje rady jen tam, kde je o ně zájem. Každá chůva u nás prochází školením, kde jí tyto a mnohé další hodnoty vštěpujeme.

Mediálně Familiatu podporuje paní Chantal Poullain Polívková. Má za cíl pomoci ženám najít životní a pracovní uplatnění při péči o děti a už se jí to v mnoha případech podařilo. Za dobu našeho trvání jsme zprostředkovali pro více než sto rodin paní na hlídání dětí.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou1

Velmi dbáme o to, aby spolupráce chůvy s rodinou byla dlouhodobá, takové jsou i naše cíle. Většina klientely pramení z doporučení a osobních vazeb našich předešlých zákazníků, nejlepší referencí jsou doporučení rodin, kterým jsme chůvu zprostředkovali.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou2

Tím, že najdeme kvalitní chůvu, které může rodina důvěřovat, přispíváme k rodinné pohodě. Maminky mají více času pro sebe, případně na svou práci či koníčky. Rovněž partneři mohou strávit nějaký čas společně bez dětí, což prospívá vztahu. Chůva je vlastně taková ideální babička.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Dr.Sejf: Sdílejte zdravotnická data bezpečně, v souladu s legislativou

Dr.Sejf: Sdílejte zdravotnická data bezpečně, v souladu s legislativou.

Společnost OR-CZ spol. s r.o., významný dodavatel komplexních PACS řešení, přináší na trh zcela novou službu s názvem...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

BMW Řada 7 3,0 750xd...
BMW Řada 7 3,0 750xd...

r.v. 2016, naj. 20 000 km, diesel
2 600 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.