Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hledám chůvu na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mnoho žen stojí před otázkou, zda pořídit ke svým dětem paní na hlídání. Podaří se najít chůvu, která bude mít upřímně ráda naše dítě? Bude chůva spolehlivá, bude dítě rozvíjet dle našich představ?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Familiata mediálně podporuje paní Chantal Poullain-Polívková | foto: Axial Personnel Agency, s.r.o.

Určitě ano, jen musíme vědět jak. Společnost Familiata, která se specializuje na vyhledávání chův k dětem a zajištění pomocnic do domácnosti, má bohaté zkušenosti se zprostředkováním chův pro mnoho maminek. Díky těmto zkušenostem ví, co je při hledání chůvy opravdu důležité.

"Pokud se na nás obrátí rodina, která hledá paní na hlídání dětí, nejprve pozorně vyslechneme situaci v rodině, zvyklosti, kulturu a pravidla, která jsou pro každou rodinu specifická. Na základě těchto informací doporučíme paní na hlídání dětí, která maximálně vyhovuje požadavkům. Zpravidla dáváme na výběr z více kandidátek, neboť kromě referencí, znalostí a praxe je velmi důležitá osobní sympatie, která musí mezi paní na hlídání dětí a rodinou fungovat," říká Kateřina Bílá, která vede projekt Familiata.

Familiata je součástí renomované personální společnosti Axial a název Familiata, který vychází ze slova rodina, je obchodní značkou jedné z aktivit této velké personální agentury. "Chůva musí přispět k rodinné pohodě a ne naopak, proto je velmi důležité, aby se partneři v rodině sjednotili, zda chtějí ke svému dítěti pořídit paní na hlídání. Je také podstatné, aby se partneři shodli, jaká by chůva měla typově být," zdůrazňuje paní Bílá.

Zaměřujeme na výběr chův, pro které není hlavní motivací finanční příjem, ale zejména dítě jako takové. Hledáme paní na hlídání dětí, pro které je podstatné, že budou mít rády dítě, o které budou pečovat. Je pro nás důležité, aby chůva tzv. zapadla do rodiny a stala se dočasně její součástí.

Členové rodiny musí respektovat člověka, který jim bude pomáhat s výchovou dítěte,  chůva musí typově odpovídat požadavkům rodiny. Záleží nám na tom, aby spolupráce dlouhodobě prospívala všem stranám.

Dobře zvolená chůva rodinu svou přítomností neobtěžuje a do rodiny přirozeně zaplouvá. Přizpůsobí se kultuře a režimu rodiny, do které přichází, je ochotná, neodmlouvá a poskytuje rady jen tam, kde je o ně zájem. Každá chůva u nás prochází školením, kde jí tyto a mnohé další hodnoty vštěpujeme.

Mediálně Familiatu podporuje paní Chantal Poullain Polívková. Má za cíl pomoci ženám najít životní a pracovní uplatnění při péči o děti a už se jí to v mnoha případech podařilo. Za dobu našeho trvání jsme zprostředkovali pro více než sto rodin paní na hlídání dětí.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou1

Velmi dbáme o to, aby spolupráce chůvy s rodinou byla dlouhodobá, takové jsou i naše cíle. Většina klientely pramení z doporučení a osobních vazeb našich předešlých zákazníků, nejlepší referencí jsou doporučení rodin, kterým jsme chůvu zprostředkovali.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou2

Tím, že najdeme kvalitní chůvu, které může rodina důvěřovat, přispíváme k rodinné pohodě. Maminky mají více času pro sebe, případně na svou práci či koníčky. Rovněž partneři mohou strávit nějaký čas společně bez dětí, což prospívá vztahu. Chůva je vlastně taková ideální babička.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Z e-shopu mizí tuny ořechů i ovoce. Značka GRIZLY táhne tisíce zákazníků

Olomoucká firma GRIZLY.cz vsadila před čtyřmi lety na zdravý životní styl.

Internetový nákup zákazníky v Česku baví. Je totiž pohodlný a šetří čas. Boom nakupování po síti zažívá nyní i...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Najdete na iDNES.cz