Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hledám chůvu na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mnoho žen stojí před otázkou, zda pořídit ke svým dětem paní na hlídání. Podaří se najít chůvu, která bude mít upřímně ráda naše dítě? Bude chůva spolehlivá, bude dítě rozvíjet dle našich představ?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Familiata mediálně podporuje paní Chantal Poullain-Polívková | foto: Axial Personnel Agency, s.r.o.

Určitě ano, jen musíme vědět jak. Společnost Familiata, která se specializuje na vyhledávání chův k dětem a zajištění pomocnic do domácnosti, má bohaté zkušenosti se zprostředkováním chův pro mnoho maminek. Díky těmto zkušenostem ví, co je při hledání chůvy opravdu důležité.

"Pokud se na nás obrátí rodina, která hledá paní na hlídání dětí, nejprve pozorně vyslechneme situaci v rodině, zvyklosti, kulturu a pravidla, která jsou pro každou rodinu specifická. Na základě těchto informací doporučíme paní na hlídání dětí, která maximálně vyhovuje požadavkům. Zpravidla dáváme na výběr z více kandidátek, neboť kromě referencí, znalostí a praxe je velmi důležitá osobní sympatie, která musí mezi paní na hlídání dětí a rodinou fungovat," říká Kateřina Bílá, která vede projekt Familiata.

Familiata je součástí renomované personální společnosti Axial a název Familiata, který vychází ze slova rodina, je obchodní značkou jedné z aktivit této velké personální agentury. "Chůva musí přispět k rodinné pohodě a ne naopak, proto je velmi důležité, aby se partneři v rodině sjednotili, zda chtějí ke svému dítěti pořídit paní na hlídání. Je také podstatné, aby se partneři shodli, jaká by chůva měla typově být," zdůrazňuje paní Bílá.

Zaměřujeme na výběr chův, pro které není hlavní motivací finanční příjem, ale zejména dítě jako takové. Hledáme paní na hlídání dětí, pro které je podstatné, že budou mít rády dítě, o které budou pečovat. Je pro nás důležité, aby chůva tzv. zapadla do rodiny a stala se dočasně její součástí.

Členové rodiny musí respektovat člověka, který jim bude pomáhat s výchovou dítěte,  chůva musí typově odpovídat požadavkům rodiny. Záleží nám na tom, aby spolupráce dlouhodobě prospívala všem stranám.

Dobře zvolená chůva rodinu svou přítomností neobtěžuje a do rodiny přirozeně zaplouvá. Přizpůsobí se kultuře a režimu rodiny, do které přichází, je ochotná, neodmlouvá a poskytuje rady jen tam, kde je o ně zájem. Každá chůva u nás prochází školením, kde jí tyto a mnohé další hodnoty vštěpujeme.

Mediálně Familiatu podporuje paní Chantal Poullain Polívková. Má za cíl pomoci ženám najít životní a pracovní uplatnění při péči o děti a už se jí to v mnoha případech podařilo. Za dobu našeho trvání jsme zprostředkovali pro více než sto rodin paní na hlídání dětí.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou1

Velmi dbáme o to, aby spolupráce chůvy s rodinou byla dlouhodobá, takové jsou i naše cíle. Většina klientely pramení z doporučení a osobních vazeb našich předešlých zákazníků, nejlepší referencí jsou doporučení rodin, kterým jsme chůvu zprostředkovali.

Hledám chůvu, paní na hlídání dětí. Zn.: Spolehlivou2

Tím, že najdeme kvalitní chůvu, které může rodina důvěřovat, přispíváme k rodinné pohodě. Maminky mají více času pro sebe, případně na svou práci či koníčky. Rovněž partneři mohou strávit nějaký čas společně bez dětí, což prospívá vztahu. Chůva je vlastně taková ideální babička.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz