Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledal jsem lukrativní práci a našel ji v ALFA Finance

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  12. října 11:10 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vždy jsem chtěl dělat v takové firmě, kde by mi žádný šéf nemohl škrtit příjmy. Na rozjetí vlastní firmy jsme neměl dostatek prostředků a zadlužovat jsem se nechtěl, vzpomíná Petr Votápek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Petr Votápek, oblastní ředitel ALFA Finance, s.r.o. | foto: unu

Řada mých kamarádů začala v minulosti podnikat. Někteří byli úspěšní. Jiní museli po čase skončit s velkými prodělky či dluhy. Také mě lákalo být svým pánem, ale podnikatelské zkušenosti mých kamarádů mě držely ve střehu. Můj charakter mi velel zůstat spíše opatrnější a nevrhat se bezhlavě do nejistých projektů. Proto jsem se nechal zpočátku zaměstnat.

Představa mé práce

Nehledal jsem práci v konkrétním sektoru. Vím, že člověk může nalézt zalíbení téměř v čemkoli. V první řadě jsem hledal takovou práci, kde nebude ničím a nikým omezen můj finanční příjem. Dále jsem chtěl zúročovat i předávání mých zkušeností kolegům.

V mnohých firmách to funguje následovně: Vy se školíte, studujete, pak dáváte rady svým kolegům, táhnete je nahoru... Největší profit z toho má ale firma a na vás se mnohdy zapomene. A to jsem chtěl také změnit. Důležité pro mě bylo také to, aby vstupní kapitál do rozjetí svého businessu byl co nejmenší, nejlépe žádný.

Lze takovou práci najít?

Já jsem takovou práci našel. Jde o firmu, která je lepší, než jsem původně čekal. Ne, nejsem vlastník firmy. Přesto již několik let buduji "svůj" podnik a vedu "svůj" tým lidí. Pracuji jako finanční konzultant ve firmě ALFA Finance.

Co mě na této práci baví?

Kromě volné pracovní doby a nadstandardních příjmů je to práce samotná. Naším cílem je pomáhat klientům orientovat se v "džungli" finančních produktů, šetřit jim peníze a zajistit klidnější život. Za ta léta se navíc z mnohých klientů stali přátelé. A dnes je jich už skutečně hodně. Výhodou je, že jsou z různých oborů a profesí. V případě potřeby se mohu obrátit na většinu z nich.

Takže vlastně svou práci mnohdy ani za "práci" nepovažuji. Někdy mi připadá, že místo do práce si vlastně jezdím popovídat ke svým známým. A ještě za to mám dobře zaplaceno.

Dovolená

Petr Votápek s manželkou na firemní dovolené

Vlastně od počátku je pro mě práce finančního poradce v ALFĚ spíše jako hra. Umocňují to různé soutěže. Ta nejzajímavější je každoroční klání o zahraniční dovolenou. Je to skvělá odměna pro nejlepší konzultanty a manažery za celoroční práci. Příští rok poletíme na Kubu.

Důležité je pro mě také to, že za sebou vidím výsledky. Je fajn, když pomohu klientům pořídit si vlastní bydlení (někdy i ve zdánlivě bezvýchodné finanční situaci). Když jim pomohu naspořit peníze na vzdělání svých dětí, zabezpečit je na stáří, získat možné dotace od státu nebo ušetřit na daních. Za ta léta je to už pořádný kus práce.

Ve firmě ALFA Finance jsem zkrátka našel práci, kterou jsem hledal. Perspektivní, dobře placenou a v poslední době čím dál více uznávanou. Pokud má někdo podobné požadavky, doporučuji podívat se na stránky:
www.alfafinance.cz.

Třeba vám ALFA Finance také změní život...

Sváťa Švec, poradce z ALFA Finance, říká:
Kdysi jsem byl klientem ALFA Finance a Petr Votápek byl můj finanční poradce. Jsem mu vděčný za to, že mi kdysi tuto práci nabídl a přivedl mě do firmy.

Alfa finance

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz