Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hit letošních Vánoc? Kavkazská jedle z Mountfieldu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V České republice se ročně prodá více než milión vánočních stromků. O místo na výsluní se v posledních letech hrdě hlásí stále oblíbenější kavkazské jedle. Ne nadarmo se jim přezdívá královny mezi vánočními stromy.

Kavkazské jedle | foto: Mountfield

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Již třetím rokem prodává kavkazské jedle také společnost Mountfield a zákazníci to už berou jako tradici. Poptávka po kavkazských jedlích z Mountfieldu je totiž obrovská a čísla prodeje rok od roku rostou. Jen za prvních pět dnů se v Mountfieldu letos prodalo 46 320 stromků! Toto unikátní číslo se každým dnem významně rozrůstá. Čím to? Mountfield totiž nabízí prvotřídní stromky za skvělé ceny a vybere si i ten nejnáročnější zákazník.

Kavkazské jedle

Posuďte sami: dvoumetrovou jedli v kategorii Standard pořídíte už za 469 korun, což je na tuzemské poměry fantastická cena. Vždyť u některých prodejců se ceny za metr kavkazské jedle pohybují přes 500 korun!

Mountfield boduje s kavkazskými jedlemi z dánských plantáží. Na prověřená místa posílá s předstihem najaté experty z oboru dendrologie (nauka o dřevinách). Každý stromek, který se objeví v ČR nebo na Slovensku v některém z prodejních center, prošel přísnou kontrolou, tudíž zákazník dostává velmi dobrou kvalitu.

Kavkazské jedle

V nabídce jsou kavkazské jedle ve třech rozměrových řadách: 100-125 cm v kategorii Premium dodávané s dřevěným stojanem (cena 349 Kč včetně stojanu), 150-200 cm ve dvou kvalitativních řadách Standard (469 Kč) a Premium (599 Kč) nebo největší kavkazské jedle 200-250 cm Standard (699 Kč) a Premium (799 Kč).

Poptávka po těchto stromcích je skutečně obrovská. A nejen kvůli velmi příznivým cenám. Kavkazské jedle jsou vyhlášené tím, že mají pravidelný tvar, bohatou korunu, sytě zelenou barvu a jehličí dlouhé přibližně 3 cm. Mountfield navíc garantuje i čerstvost stromků, protože je z Dánska naváží do České republiky kontinuálně. Samozřejmostí je i ořez stromu a jeho zabalení.

Když si stromek odnesete domů, nezapomeňte ho uložit na chladné místo do nádoby s vodou. Před uložením do vody ještě můžete spodek kmene zkrátit o několik centimetrů. Čerstvým řezem dokáže strom přijmout až 5 litrů vody a vydrží tak déle svěží. Dejte pozor, ať kůra dosahuje pod hladinu vody v nádobě – stromy totiž sají vodu pletivem umístěným pod kůrou. Takto můžete jedli nechat stát na balkóně, terase nebo v garáži bez problémů do Štědrého dne.

Kavkazské jedle

Důležitá je rovněž volba stojanu, ve kterém bude stromek po dobu Vánoc upevněn. Ideálním řešením je tzv. chytrý stojan, díky němuž je upevnění stromku otázkou okamžiku. Stačí jen přitlačit strom, který se napíchne na trn na dně stojanu, a kovové uchycovací mechanismy ho dokonale zafixují. Takový stojan má navíc i místo na vodu, kterou můžete pravidelně dolévat a stromek vydrží v perfektní kondici až do ledna. Stojan koupíte ve všech prodejnách Mountfieldu.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz