Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hit letošních Vánoc? Kavkazská jedle z Mountfieldu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
V České republice se ročně prodá více než milión vánočních stromků. O místo na výsluní se v posledních letech hrdě hlásí stále oblíbenější kavkazské jedle. Ne nadarmo se jim přezdívá královny mezi vánočními stromy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kavkazské jedle | foto: Mountfield

Již třetím rokem prodává kavkazské jedle také společnost Mountfield a zákazníci to už berou jako tradici. Poptávka po kavkazských jedlích z Mountfieldu je totiž obrovská a čísla prodeje rok od roku rostou. Jen za prvních pět dnů se v Mountfieldu letos prodalo 46 320 stromků! Toto unikátní číslo se každým dnem významně rozrůstá. Čím to? Mountfield totiž nabízí prvotřídní stromky za skvělé ceny a vybere si i ten nejnáročnější zákazník.

Kavkazské jedle

Posuďte sami: dvoumetrovou jedli v kategorii Standard pořídíte už za 469 korun, což je na tuzemské poměry fantastická cena. Vždyť u některých prodejců se ceny za metr kavkazské jedle pohybují přes 500 korun!

Mountfield boduje s kavkazskými jedlemi z dánských plantáží. Na prověřená místa posílá s předstihem najaté experty z oboru dendrologie (nauka o dřevinách). Každý stromek, který se objeví v ČR nebo na Slovensku v některém z prodejních center, prošel přísnou kontrolou, tudíž zákazník dostává velmi dobrou kvalitu.

Kavkazské jedle

V nabídce jsou kavkazské jedle ve třech rozměrových řadách: 100-125 cm v kategorii Premium dodávané s dřevěným stojanem (cena 349 Kč včetně stojanu), 150-200 cm ve dvou kvalitativních řadách Standard (469 Kč) a Premium (599 Kč) nebo největší kavkazské jedle 200-250 cm Standard (699 Kč) a Premium (799 Kč).

Poptávka po těchto stromcích je skutečně obrovská. A nejen kvůli velmi příznivým cenám. Kavkazské jedle jsou vyhlášené tím, že mají pravidelný tvar, bohatou korunu, sytě zelenou barvu a jehličí dlouhé přibližně 3 cm. Mountfield navíc garantuje i čerstvost stromků, protože je z Dánska naváží do České republiky kontinuálně. Samozřejmostí je i ořez stromu a jeho zabalení.

Když si stromek odnesete domů, nezapomeňte ho uložit na chladné místo do nádoby s vodou. Před uložením do vody ještě můžete spodek kmene zkrátit o několik centimetrů. Čerstvým řezem dokáže strom přijmout až 5 litrů vody a vydrží tak déle svěží. Dejte pozor, ať kůra dosahuje pod hladinu vody v nádobě – stromy totiž sají vodu pletivem umístěným pod kůrou. Takto můžete jedli nechat stát na balkóně, terase nebo v garáži bez problémů do Štědrého dne.

Kavkazské jedle

Důležitá je rovněž volba stojanu, ve kterém bude stromek po dobu Vánoc upevněn. Ideálním řešením je tzv. chytrý stojan, díky němuž je upevnění stromku otázkou okamžiku. Stačí jen přitlačit strom, který se napíchne na trn na dně stojanu, a kovové uchycovací mechanismy ho dokonale zafixují. Takový stojan má navíc i místo na vodu, kterou můžete pravidelně dolévat a stromek vydrží v perfektní kondici až do ledna. Stojan koupíte ve všech prodejnách Mountfieldu.

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Najdete na iDNES.cz