Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hemoroidy: můžete s nimi skoncovat i bez operace

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ukazuje se, že přibližně 50% lidí trpí chronickými bolestmi v oblasti řitního otvoru. Příčinou bolestí bývají obvykle hemoroidy nebo fissura - prasklina v oblasti konečníku. Jak hemoroidy vznikají a co s nimi dělat?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Můžete s problémy skoncovat a nemusíte kvůli tomu ani na operaci | foto: ON CLINIC

Zřejmě jste dnes už vypili kávu, snědli chléb a možná i nějaké pečivo. Většina lidí ráda konzumuje hamburgery, pizzu, chipsy a přitom zcela ignoruje zeleninové a ovocné saláty. V takové situaci se nemůžeme divit, že kolem 50% dospělé populace trápí hemoroidy nebo fissura.

Ti, kdo se ponejvíce živí průmyslově zpracovanými pokrmy, chudými na rostlinnou vlákninu, více zatěžují střeva a toto napětí je pak zdrojem tlaku na orgány spodní části břicha. Vnitřní tlak zabraňuje normálnímu proudění krve do cév, což vede ke vzniku hemoroidů. Hemoroidy se objevují na cévách, jež se nacházejí v oblasti řitního otvoru, a jsou to bolestivé útvary sestávající z krevních uzlů - naběhlých, poškozených a krvácejících.

sukenkaStatistiky potvrzují, že v průmyslově rozvinutých zemích se začínají u většiny lidí tvořit hemoroidy již před třicátým rokem života; přitom symptomy choroby bývají zpravidla zjevné až ke čtyřicítce. Ve věku padesáti let a více se s onemocněním setkáváme u každého druhého člověka.

Kdo trpí hemoroidy nebo fissurou, ten obyčejně trpí i na zácpy. Dané onemocnění se po určité době projevuje každodenně a citelně se promítá do kvality života, počínaje bolestmi při návštěvě WC a konče bolestmi, jež neustále trýzní postiženého kdykoli sedí.

Můžete s problémy skoncovat a nemusíte kvůli tomu ani na operaci

Pacientům, kteří hledají lék na hemoroidy nebo fissury ve státních zdravotnických zařízeních, je většinou doporučována operace. Operaci bychom měli vnímat jako poslední, krajní prostředek.

Operace se obvykle provádí pod narkózou, která může mít vedlejší účinky, vyžaduje hospitalizaci, a dočasné vyřazení z životního rytmu, a je třeba brát v úvahu i možnost rizika poškození svěrače. Rekonvalescence po operaci bývá dost bolestivá a trvá dva týdny až dva měsíce.

ultrahighVždy je lepší řešit potíže včas a obejít se bez operace. Ambulantní, šetrné metody ošetření trvají jen několik minut, nevyžadují narkózu a dovolují pacientovi, aby se vrátil ke svým pracovním povinnostem ihned po skončení ošetření.

Zdravotnická zařízení mezinárodní sítě
ON CLINIC - ProctoClinic jsou považována za největšího odborníka v oblasti léčby hemoroidů a fissur bez operačních zákroků na světě. Jakmile se sami přesvědčíte o účinné, šetrné léčbě a individuálním přístupu, pochopíte, proč tomu tak je. V České republice ošetřují zkušení specialisté pacienty v ordinacích v Praze a Brně již více než 11 let.

čekárna

Více informací o léčbě jsou uvedeny na www.proctoclinic.cz nebo můžete volat na bezplatné linky 800 103 300, 800 800 002 každý všední den od 8 do 19 hodin.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz