Havlíkova přírodní apotéka využívá sílu bylinek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pravděpodobně jste už někdy slyšeli o krému zvaném Havlíkův přírodní zázrak, jehož receptura je stará stovky let, přičemž proces výroby se používá dodnes neustále stejný.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Havlíkova přírodní apotéka využívá sílu bylinek | foto: Havlíkova Apotéka

Stará tajemství spjatá s apotékou po věhlasném českém lékárníku Havlíkovi, jenž si sám vyráběl kosmetiku z pečlivě vybíraných a ručně sbíraných rostlin, zažívají opět obrovský boom.

Staré receptury jsou i v dnešní době, kdy je trh přehlcen moderní kosmetikou, nenahraditelné. V bylinkách je opravdová síla, kterou vám žádné jiné kosmetické přípravky plné chemie nedokážou nabídnout. Havlíkově přírodní apotéce se mezi konkurencí daří překvapivě velice dobře, neboť zákazníci se vrací k šetrným přírodním přípravkům, jež mají blahodárné účinky na pleť i mysl. Uvědomují si, že přírodu nic nenahradí.

Tradice sahá až do 17. století

Havlík prohlašoval, že příroda je všemocná, a tak dokáže pomoci nejlépe, čehož se držel dlouhá léta. Vytvářel vlastní receptury na výrobu kosmetiky a používal výhradně přírodní suroviny, stejně tak vsadil i na tradiční osvědčené receptury, jejichž historie sahá až do sedmnáctého století. Činnost lékárníka se v únoru roku 1948 zastavila, a potom na scénu nastoupila konvenční kosmetika, která se na trhu převládá dodnes.

Havlíkova přírodní apotéka však obnovuje pradávné receptury a obohacuje je o moderní vědecké poznatky a inovativní technologie. Za znovuzrozením přírodní kosmetiky stojí vnučka vášnivého lékárníka Anna Braslavcová.

Parfémované výrobky nahrazuje čistota bylinek

Proces vývoje jednotlivých produktů trvá většinou dva roky. Výrobce sice čerpá ingredience z knih a dávných receptur, nicméně někdy je nezbytné najít vhodné bylinky, extrakty a další složky.

Nejstarším produktem v nabídce je už zmíněná mast Havlíkův přírodní zázrak. Oblíbená jsou také mýdla vyráběná podle starých receptur na bázi oleje. Veškerá kosmetika v nabídce Havlíkově přírodní apotéce je ojedinělá, nenapodobitelná, výživná, prostě celkově jiná.

Havlíkova přírodní apotéka si zakládá na dvou hlavních pilířích – na nepoužívání chemických postřiků a tradičních recepturách z knih. V podstatě v procedurách výroby takřka nic nemění, protože jinak by produkty ztratily své kouzlo, kterým jsou charakteristické.

Jaké produkty Havlíkova přírodní apotéka nabízí?

Havlíkův přírodní zázrak je zřejmě nejznámější přípravek Havlíkovy přírodní apotéky. Samozřejmě se jedná o stoprocentně přírodní produkt, stejně jako ostatní v nabídce dané společnosti. Slouží k revitalizaci a regeneraci pokožky, vyživuje i velice suchou pokožku a maminky si ho oblíbily na opruzeniny u dětí.

Odličovací maska Hebká pokožka, která je určena pro všechny typy pleti, je alternativou k odličovacímu mléku. Odstraní zbytkový make-up a zároveň pokožku vyčistí a vyživí. Obsahuje bambucké máslo a meduňku. O regeneraci a hloubkové vyživení rtů se zase postará Havlíkův balzám na rty, jenž působí protizánětlivě a antimikrobiálně, a to díky obsahu makadamových oříšků, makových zrnek, včelího vosku a bobulí rakytníku.

Havlíkův šampon 13 rostlin slouží k maximální regeneraci vlasů. Úspěšně bojuje proti padání vlasů, zároveň je posiluje, dodává jim lesk a potřebné vitamíny. Šampon je vhodný nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Havlíkova přírodní apotéka nezapomíná ani na muže, pro něž připravila Životabudič na vousy, Havlíkovu přírodní vazelínu na ošetření pleti po holení či pánský přírodní krém Dokonalý kavalír pro okamžitou hydrataci.

Všechny přípravky, které vyrábí a prodává společnosti Havlíkova přírodní apotéka, se dají objednat skrze e-shop, nebo koupit přímo v některé z jejích kamenných prodejen.


Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Co to znamená, když onemocní dítě?

Co to znamená, když onemocní dítě?

Málokdo si dovede představit, co všechno s sebou přinášejí vážné životní situace, jako jsou nemoci a těžké úrazy. U...

Splňte si svůj dětský sen, zachraňujte životy

Splňte si svůj dětský sen, zachraňujte životy

Přichází čas Vánoc a o Vánocích se prý plní sny. Vy však nemusíte čekat na kouzelný třpyt Štědrého večera. Jedno dětské...

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat