Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Harley-Davidson Plzeň - PHD BIKES jsou znalci motocyklismu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Harley-Davidson Plzeň - PHD BIKES je společností, která si klade za cíl plnit sny, a to prostřednictvím pozitivní zkušenosti s motocyklismem. Jsme autorizovaným dealerem Harley-Davidson® číslo 7994 se sídlem v Plzni, s přímou působností v západních Čechách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Účastníci Sportster Challenge 2011 vyrážejí na cestu | foto: Harley-Davidson Plzeň

Přestože společnost Harley-Davidson Plzeň byla založena teprve v zimě 2010, nejsme nováčky v oboru. Naši investoři jsou dlouholetými vlastníky a milovníky motocyklů Harley-Davidson®, a mnozí z těch, které potkáte na prodejně a v servisu, se pohybují ve světě Harley-Davidson® osm a více let.

Všichni dohromady pak milujeme motocykly a motocyklismus ve všech jeho podobách. Našemu srdci je přitom nejbližší značka, která začala měnit svět dvou kol před téměř 110 roky - Harley-Davidson®.

Společnost Harley-Davidson Plzeň vám pomůže najít ten správný motocykl

Harley-Davidson Plzeň vám pomůže vybrat si ten správný motocykl a jeho příslušenství. Ať už váš jezdecký styl míří ke každodenní jízdě do zaměstnání, sportovnímu vyžití, nebo třeba cestování po celém kontinentu. Ať máte za sebou dvacet let v sedlech motocyklů, nebo jste si před týdnem vyzvedli na úřadě řidičské oprávnění.

Díky příznivým cenám nových motocyklů a značkovému financování Harley-Davidson Financial Services je splnění vašeho snu jménem Harley-Davidson pravděpodobně mnohem blíže, než si myslíte. Rozhodně není třeba být milionářem.

Staří i noví známí se potkávají v Harley-Davidson Plzeň

Staří i noví známí se potkávají v Harley-Davidson Plzeň

Nezbytné doplňky k motocyklu konzultujte s Harley-Davidson

Harley-Davidson Plzeň umí poradit v oblasti oblečení pro jízdu na motocyklu, pomoci s výběrem správné přilby nebo oblečení do deště či zimy. Najdete u nás rovněž řadu sběratelských předmětů, dárků, dětských hraček nebo oblečení pro volný čas.

Pro váš pocit klidu a jistoty na cestách si u nás navíc můžete za velmi příznivou cenu smluvit Harley-Davidson Road Assistance, takže v případě nehody nebo třeba defektu pneu se nemusíte složitě starat o zajištění odvozu Vašeho motocyklu do autorizovaného servisu prakticky po celé České republice.

Samozřejmostí je profesionální zázemí našeho autorizovaného servisu, který je vybaven mimo jiné nejnovějším zařízením pro diagnostiku elektronických závad a plní všechny přísné požadavky Harley-Davidson Motor Co.

Provádíme běžné záruční i pozáruční opravy a údržbu. Kromě toho také v Harley-Davidson Plzeň velmi rádi "ladíme". Takže pokud máte rádi stáda koní v motoru a nekompromisní kroutící moment na zadním kole, u nás jste na správné adrese. Totéž platí o designových úpravách, od dodávky speciálních dílů a příslušenství, po ruční lakování na zakázku.

Demo Truck Tour 2012

Demo Truck Tour 2012

Santovy nové sáně z Harley-Davidson Plzeň

Santovy nové sáně z Harley-Davidson Plzeň

Harley-Davidson Plzeň vám na zkoušku zapůjčí předváděcí motocykl

Disponujeme rovněž předváděcími motocykly, vždy nejnovějšího modelového roku, na kterých můžete okusit kouzlo jízdy na motocyklu Harley-Davidson třeba ještě dnes. Stačí si domluvit termín, a Váš život může získat novou perspektivu.

V Harley-Davidson Plzeň uděláme vždy vše pro to, abychom vám umožnili prožívat to, co nám osobně dělá dobře - jezdit pro radost a být součástí legendy jménem Harley-Davidson®.

Přijeďte nás navštívit v Harley-Davidson Plzeň. Těšíme se na vás.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz