Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Harley-Davidson na víkend? Půjčte si ho za pár korun

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete zjistit, co je na strojích Harley-Davidson tak magického? Pořád nemůžete pochopit, proč mají tyhle legendy z Milweukee kolem sebe ten nejsemknutější klub příznivců na světě? Teď to za pár tisíc můžete zjistit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Harley-Davidson na víkend? Půjčte si ho za pár korun | foto: Klasik Moto, a.s.

A věřte, kouzlu hřmotných dvouválců, jejichž start ohlašuje vždy legendární rána kladiva na kovadlinu, hodně rychle propadnete. Harley-Davidson Praha totiž jako první zastoupení této značky ve střední a východní Evropě rozjíždí půjčovnu Harleyů.

Cesta ke splněnému klukovskému snu se jmenuje Harley-Davidson Authorised Rentals a když zavítáte na "Šaldu", jak harleyáří přezdívají sídlu pražského Harley-Davidsonu v ulici U Šalamounky, čeká vás to nejlepší, co dnes můžete v nabídce tohoto výrobce najít. Jako první si můžete půjčit za necelé dva tisíce korun na den třeba ovladatelný Sportster Iron 883, který zvládne řídit i nezkušený jezdec.

Harley-Davidson

Harley-Davidson

Harley-Davidson pro milovníky klasiky

Milovníci klasiky Harley-Davidson ovšem spíš sáhnou po těžším retronáčiní o objemu 1 200 kubíků s názvem Sportster 48, který už naznačí, co dokáže "velký" Harley-Davidson. Že je vám to pořád málo?

Pak si vyzkoušejte rovnou raketu, na kterou by měl být spíš zbrojní průkaz než řidičský průkaz - cruiser se zrychlením supersportu - vodou chlazený Night Rod Special, u něhož při akceleraci seriózně hrozí poškození krční páteře. Takový "kalup" totiž na žádné jiné motorce z českých půjčoven nezažijete.

Dalšími motocykly v H-D Authorised Rentals jsou klasický Heritage Softail a obří cestovní koráby Electra Glide Classsic a Electra Glide Ultra Limited.

Vše je přitom možné půjčit si jen na jedinou hodinu, za níž se platí od dvou do pěti set korun, nebo klidně na celý týden, kdy ceny začínají na dvanácti tisících. Víkend strávený v sedle klasiky.

Splňte si svůj klukovský sen s Harley-Davidson

Harley-Davidson tak můžete na víkend získat za zlomek jeho skutečné hodnoty.
Výhodou strojů z H-D Authorised Rentals je fakt, že jde prakticky o zánovní motocykly, které po každém zapůjčení putují zpět na servis na preventivní kontrolu. Nemůže se tak stát, že by motorka nebyla ve stoprocentním stavu.

Harley-Davidson

Stroj z Milwaukee si může půjčit kdokoliv, kdo je starší 21 let, může složit vratnou zálohu 10 tisíc korun a má oprávnění řídit příslušné motocykly. Splňujete tyto podmínky? Pak vám už nebrání nic splnit si i svůj sen a vyzkoušet, jaké to je být součástí fenoménu jménem Harley-Davidson.

Závěrem je ovšem nutné upozornit na naprosto zásadní riziko výpůjčky. Existuje totiž velká pravděpodobnost, že z víkendové svezení vyústí v chronickou touhu podobný stroj vlastnit. I na tuto potřebu ovšem Harley-Davidson Praha má své řešení.

Petr Zabilka za www.pujcovna-harley.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz