Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

H+D Elektromontáže: odborník nejen na elektroinstalace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma H+D Elektromontáže se specializuje na elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, solárních systémů, počítačových a telefonních sítí, výrobu rozvaděčů a prodej elektromateriálu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

pracovníci | foto: H+D Elektromontáže s.r.o.

Elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, práce s VZV do 3t, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek či solárních fotovoltaických systémů. Ale i elektrické instalace a údržba bytových i nebytových prostor, instalace elektrického vytápění, počítačových a telefonních sítí a také výroba rozvaděčů a prodej elektromateriálu.

Tedy skutečně komplexní služby v oblasti elektro. Taková je nabídka firmy
H+D Elektromontáže se sídlem provozovny ve Vítkovské ulici 539/21 v Odrách.

Kvalitní služby v elektro oblasti

H+D Elektromontáže vsadila na ucelenou nabídku elektro služeb, kvalitu, serioznost, rychlost, flexibilitu a příznivé ceny. A desítky spokojených zákazníků a pozitivní reference za sedmnáct let existence firmy ukazují, že tato firemní politika byla sázka na jistotu.

H+D Elektromontáže úročí bohaté zkušenosti z realizací elektroinstalací v oblasti hutních, strojírenských, gumárenských a dalších zpracovatelských provozů. Ale také provádí montáže na klíč i subdodavatelsky.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a potřebné certifikace ISO (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008). Ale navíc tu najdete nadstandardní non-stop služby na základě dohody se zákazníkem mimo pracovní dobu. Na vlastní montáž poskytuje záruku od 12 do 36 měsíců.

Firma disponuje špičkovým technickým vybavením, jak na elektroinstalace, tak na výrobu rozvaděčů, high-tech měřící technikou a kvalitně proškolenými zaměstnanci na profesionální úrovni.

pracovníci II

Solární a fotovoltaické systémy

Firemním stříbrem jsou elektroinstalace a výroba rozvaděčů nízkého napětí s řídícími systémy Siemens (bytové rozvaděče, rozvaděče pro stroje a zařízení, distribuční, kompenzační i rozvaděče měření, regulace a řízení technologických celků).

Ale H+D Elektromontáže neusnula na vavřínech a jde s dobou. Projektuje a montuje solární systémy. Na našem trhu zastupuje v oblasti termických systémů firmu SOLARPOWER.

Dodávané solární kolektory jsou kvalitní, designově dokonalé, mají vysoký výkon a dají se instalovat nad střešní krytinu nebo mimo prostor střechy. Pro všechny varianty montáže má H+D Elektromontáže připraveny originální přípravky, pomocí kterých je kolektor nainstalován bezpečně, rychle a technicky dokonale.

Díky výkonnému řídícímu systému, který snímá všechny potřebné teploty i intenzitu slunečního svitu a rozhoduje, kam bude směřována energie ze solárních kolektorů, upraví výkon klasického zdroje tepla a vyřeší co nejefektivnější provoz. Financování teplé vody a topení tak můžete pustit z hlavy.

Pokud chcete být soběstační i při výrobě elektrické energie či elektřinu prodávat, je vaším pravým partnerem také společnost H+D Elekromontáže. Zabývá se projekty a realizací fotovoltaických systémů s maximální efektivitou výroby elektrické energie.

Umí jak integrované střešní systémy (i pro rovné střechy), tak instalace ve volném prostranství (solární parky) včetně otočných systémů o celkovém instalovaném výkonu 15 MWp. Má také zkušenosti s provozem větrných elektráren o celkovém instalovaném výkonu 6 MW.

Podrobné informace o firmě H+D Elekromontáže, jejím bohatém nabídkovém portfoliu včetně kontaktů najdete na internetových stránkách www.hd-elektro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz