Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

H+D Elektromontáže: odborník nejen na elektroinstalace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma H+D Elektromontáže se specializuje na elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, solárních systémů, počítačových a telefonních sítí, výrobu rozvaděčů a prodej elektromateriálu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

pracovníci | foto: H+D Elektromontáže s.r.o.

Elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, práce s VZV do 3t, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek či solárních fotovoltaických systémů. Ale i elektrické instalace a údržba bytových i nebytových prostor, instalace elektrického vytápění, počítačových a telefonních sítí a také výroba rozvaděčů a prodej elektromateriálu.

Tedy skutečně komplexní služby v oblasti elektro. Taková je nabídka firmy
H+D Elektromontáže se sídlem provozovny ve Vítkovské ulici 539/21 v Odrách.

Kvalitní služby v elektro oblasti

H+D Elektromontáže vsadila na ucelenou nabídku elektro služeb, kvalitu, serioznost, rychlost, flexibilitu a příznivé ceny. A desítky spokojených zákazníků a pozitivní reference za sedmnáct let existence firmy ukazují, že tato firemní politika byla sázka na jistotu.

H+D Elektromontáže úročí bohaté zkušenosti z realizací elektroinstalací v oblasti hutních, strojírenských, gumárenských a dalších zpracovatelských provozů. Ale také provádí montáže na klíč i subdodavatelsky.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a potřebné certifikace ISO (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008). Ale navíc tu najdete nadstandardní non-stop služby na základě dohody se zákazníkem mimo pracovní dobu. Na vlastní montáž poskytuje záruku od 12 do 36 měsíců.

Firma disponuje špičkovým technickým vybavením, jak na elektroinstalace, tak na výrobu rozvaděčů, high-tech měřící technikou a kvalitně proškolenými zaměstnanci na profesionální úrovni.

pracovníci II

Solární a fotovoltaické systémy

Firemním stříbrem jsou elektroinstalace a výroba rozvaděčů nízkého napětí s řídícími systémy Siemens (bytové rozvaděče, rozvaděče pro stroje a zařízení, distribuční, kompenzační i rozvaděče měření, regulace a řízení technologických celků).

Ale H+D Elektromontáže neusnula na vavřínech a jde s dobou. Projektuje a montuje solární systémy. Na našem trhu zastupuje v oblasti termických systémů firmu SOLARPOWER.

Dodávané solární kolektory jsou kvalitní, designově dokonalé, mají vysoký výkon a dají se instalovat nad střešní krytinu nebo mimo prostor střechy. Pro všechny varianty montáže má H+D Elektromontáže připraveny originální přípravky, pomocí kterých je kolektor nainstalován bezpečně, rychle a technicky dokonale.

Díky výkonnému řídícímu systému, který snímá všechny potřebné teploty i intenzitu slunečního svitu a rozhoduje, kam bude směřována energie ze solárních kolektorů, upraví výkon klasického zdroje tepla a vyřeší co nejefektivnější provoz. Financování teplé vody a topení tak můžete pustit z hlavy.

Pokud chcete být soběstační i při výrobě elektrické energie či elektřinu prodávat, je vaším pravým partnerem také společnost H+D Elekromontáže. Zabývá se projekty a realizací fotovoltaických systémů s maximální efektivitou výroby elektrické energie.

Umí jak integrované střešní systémy (i pro rovné střechy), tak instalace ve volném prostranství (solární parky) včetně otočných systémů o celkovém instalovaném výkonu 15 MWp. Má také zkušenosti s provozem větrných elektráren o celkovém instalovaném výkonu 6 MW.

Podrobné informace o firmě H+D Elekromontáže, jejím bohatém nabídkovém portfoliu včetně kontaktů najdete na internetových stránkách www.hd-elektro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz