Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

GRID a změna firemní kultury ARCADIS Geotechnika

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mezinárodní poradenská společnost Grid International pomáhá nejstarší české geotechnické společnosti, která se po akvizici stala součástí holandské korporace, měnit firemní kulturu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Grid The Power to Change® | foto: Grid®

Přínosy programu Grid® pro společnost ARCADIS

"Když se po 2 letech ohlížím, jsem přesvědčen, že jsme na správné cestě. GRID nám otevřel oči a rozšířil obzory."
Václav Hořejší, předseda představenstva

Vstup do mezinárodního uskupení inženýrských firem ARCADIS sebou přinesl potřebu skloubit dva rozdílné firemní světy. Byla nutná změna zažitých stereotypů, objevení novým možností spolupráce a vzbuzení zájmu aktivně spoluvytvářet psaná i nepsaná pravidla uvnitř společnosti. Pro dosažení těchto cílů bylo využito know how firmy Grid International.

"Účastníci programu si uvědomili problém současného stavu firmy a poznali, že změna závisí převážně na nich – na jejich chování a přístupu."
Jiří Tlamsa, inženýrský geolog

Muži v modrém

Program Leadership Grid® absolvovalo nejprve 10 vybraných manažerů společnosti a následně dalších 22 zaměstnanců, kteří se společně stali nositeli nového ducha spolupráce ve firmě.

Během čtyřdenního programu měli opakovaně příležitost autenticky rozpoznat důsledky svého chování a jejich vliv na výkonnost týmu. Naučili se identifikovat silné a slabé stránky různých stylů vedení a využívat potenciál svých spolupracovníků.

"GRID mi vyjasnil pohled na sebe, na moje chování v týmu a v pracovním procesu. Pomohl mi zbavit se sebeklamu."
Marek Petrigán, geotechnik

Grid® - specialisté na změny firemní kultury a koučování

Leadership Grid® již ve světě absolvovali čtyři miliony manažerů.
Tento přístup k rozvoji firem vychází z výzkumné vědecké práce amerického profesora Dr. Roberta R. Blakea a Dr. Jane Moutonové, kteří na základě dlouholetého bádání koncipovali manažerskou mřížku (anglicky grid), originální nástroj rozvoje manažerů.

Manažerská mřížka

"Leadership GRID je originální a účinný, doporučuji ho jako součást širšího spektra tréninků manažerů"
Ondřej Kostohryz, vedoucí pracoviště

Grid® zvýšil efektivitu společnosti

Na Leadership Grid® navázalo individuální koučování s vedoucími pracovníky s cílem přesně identifikovat "kde jsou", "kam se potřebují dostat" a "co pro to musí udělat".

Kouč jim posloužil jako pomocník v netradičním způsobu uvažování o různých možnostech řešení každodenních problémů.

"Odnáším si poznání svého chování, ujasnění priorit při vedení týmu a změnu mého způsobu prezentování svých názorů."
Lucie Bohátková, vedoucí pracoviště

Vyvrcholením celého projektu bylo týmové formulování strategie a taktiky společnosti na roky 2010-2013, do kterého se za podpory GRID kouče zapojilo několik desítek zaměstnanců z nejrůznějších úrovní společnosti. Výsledkem jsou mj. firemní hodnoty, které staví do popředí otevřenost a důvěru, vzájemný respekt, přímou komunikaci, osobní iniciativu, tvořivost, inovace, profesionalitu a kvalitu.

"Díky této zkušenosti vím, že další klíč k úspěchu firmy a spokojenosti zaměstnanců je způsob jakým se chováme k sobě navzájem a jak se chováme k naším klientům. Neoddělitelnou součásti je i vlastní aktivní zapojení a praktický přenos myšlenek do denního chodu společnosti. "
Zuzana Hreusová, systémový manažer

Více na www.cz.grid-eu.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.