Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Grévin slaví s dětmi: skvělá zábava a moře čokolády

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V muzeu Grévin se od pátku 29. do neděle 31. května doslova naplní sladký sen všech dětí! Na dětské návštěvníky tohoto interaktivního muzea voskových figurín čeká v rámci oslavy letošního Dětského dne nejen fantastický zážitek s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami, ale také čokoládová fontána!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády! | foto: Musée Grévin Prague s.r.o.

V muzeu Grévin to nebude jen tak nějaká tuctová oslava Dětského dne. Každý z malých hostů, stejně tak jejich rodiče, budou moci ponořit kousky ovoce nebo sušenky do výborné čokolády, která se místo vody povalí ze čtyřpatrové fontány. „Sladké překvapení je vrcholem zábavného programu, který pro děti chystáme. Dětský den je jednou ročně, chceme, aby si ho maximálně užily,“ tvrdí ředitelka pro komunikaci Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Kromě čokoládového mámení budou na setkání s dětmi čekat populární postavy nejen z pohádkové říše, ale také nejslavnější herci a sportovci. Po hokejovém mistrovství frčí především legendární útočník Jaromír Jágr – kdo by si nechtěl půjčit jeho hokejku nebo nasadit helmu slavné osmašedesátky?

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Hokejová ikona však není ve sportovní aréně osamocena a hlavně kluci si budou moci plácnout a vyfotit se s Pavlem Nedvědem, Petrem Čechem nebo Dominikem Haškem. Pro dobrodružné povahy je připravené setkání se slavným náčelníkem Apačů Vinettouem či Indiana Jonesem. „Malé princezny zase mohou obdivovat překrásné šaty, které zdobí takové celebrity, jako jsou Lucie Bílá nebo Angelina Jolie. Případně si na vlastní kůži vyzkoušet šarm George Clooneyho nebo Brada Pitta,“ dodala Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Celá expozice je interaktivní a návštěvníci si na slavné osobnosti mohou nejen sáhnout, ale také se s nimi vyfotit. Anebo se třeba svézt s Krtečkem v jeho červeném autíčku. Součástí expozice je také řada doprovodných atrakcí – například hra světel videomapping či možnost vytvořit si vlastní 3D figurínu. Stačí si vybrat kostým a hned je z vás pirát z Karibiku nebo hvězda popového nebe.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Velmi zajímavou atmosféru pak nabízí procházka plná historie, na které je možné potkat Karla IV., Jana Husa nebo slavného Golema, jehož mohutná postava nahání až husí kůži. „Okruh je koncipován jako vzdělávací, aby se děti dozvěděly zajímavá fakta z české historie, a to atraktivní formou. K prohlídce dostanou děti o tomto víkendu průvodní list, který bude plný zábavných úkolů,“ uvedla Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Půjčení auta na víkend. Vydejte se za dobrodružstvím

Půjčení auta na víkend: Vydejte se za dobrodružstvím

Mít vlastní automobil bylo vždy znakem svobody a dobrého majetku. Dnes se už ale často nevyplatí auto vlastnit. Musíme...

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

Tři sta tisíc pacientů se srdečními chorobami skončí každoročně v českých nemocnicích. Navíc polovina lidí v Česku na...

Stojaté vody znamenají odrazy a obrazy, ale i něco neblahého

Mat Collishaw, Albion, 2017, Courtesy the artist and Blain│Southern

Britský umělec Mat Collishaw (1966), jeden z absolventů slavné Goldsmiths College v Londýně, se představuje v Galerii...

Najdete na iDNES.cz