Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Grévin slaví s dětmi: skvělá zábava a moře čokolády

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V muzeu Grévin se od pátku 29. do neděle 31. května doslova naplní sladký sen všech dětí! Na dětské návštěvníky tohoto interaktivního muzea voskových figurín čeká v rámci oslavy letošního Dětského dne nejen fantastický zážitek s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami, ale také čokoládová fontána!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády! | foto: Musée Grévin Prague s.r.o.

V muzeu Grévin to nebude jen tak nějaká tuctová oslava Dětského dne. Každý z malých hostů, stejně tak jejich rodiče, budou moci ponořit kousky ovoce nebo sušenky do výborné čokolády, která se místo vody povalí ze čtyřpatrové fontány. „Sladké překvapení je vrcholem zábavného programu, který pro děti chystáme. Dětský den je jednou ročně, chceme, aby si ho maximálně užily,“ tvrdí ředitelka pro komunikaci Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Kromě čokoládového mámení budou na setkání s dětmi čekat populární postavy nejen z pohádkové říše, ale také nejslavnější herci a sportovci. Po hokejovém mistrovství frčí především legendární útočník Jaromír Jágr – kdo by si nechtěl půjčit jeho hokejku nebo nasadit helmu slavné osmašedesátky?

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Hokejová ikona však není ve sportovní aréně osamocena a hlavně kluci si budou moci plácnout a vyfotit se s Pavlem Nedvědem, Petrem Čechem nebo Dominikem Haškem. Pro dobrodružné povahy je připravené setkání se slavným náčelníkem Apačů Vinettouem či Indiana Jonesem. „Malé princezny zase mohou obdivovat překrásné šaty, které zdobí takové celebrity, jako jsou Lucie Bílá nebo Angelina Jolie. Případně si na vlastní kůži vyzkoušet šarm George Clooneyho nebo Brada Pitta,“ dodala Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Celá expozice je interaktivní a návštěvníci si na slavné osobnosti mohou nejen sáhnout, ale také se s nimi vyfotit. Anebo se třeba svézt s Krtečkem v jeho červeném autíčku. Součástí expozice je také řada doprovodných atrakcí – například hra světel videomapping či možnost vytvořit si vlastní 3D figurínu. Stačí si vybrat kostým a hned je z vás pirát z Karibiku nebo hvězda popového nebe.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

Velmi zajímavou atmosféru pak nabízí procházka plná historie, na které je možné potkat Karla IV., Jana Husa nebo slavného Golema, jehož mohutná postava nahání až husí kůži. „Okruh je koncipován jako vzdělávací, aby se děti dozvěděly zajímavá fakta z české historie, a to atraktivní formou. K prohlídce dostanou děti o tomto víkendu průvodní list, který bude plný zábavných úkolů,“ uvedla Daniela Pedret.

Grévin slaví s dětmi: Skvělá zábava a moře čokolády!

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Poznejte auta budoucnosti v novém konceptu v Praze

Nový autosalon Jaguar Land Rover Dajbych v Plzni

Automobilový svět se mění, a proto autosalon Dajbych otevřel v Praze nový showroom podle celosvětového konceptu...

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Najdete na iDNES.cz