Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Plzeň – Nový supermoderní ultrazvuk používají lékaři ve společnosti Genetika Plzeň. Přístroj dokáže odhalit vrozené vady u plodu už v počátečním stadiu těhotenství. V České republice jsou podobné ultrazvuky dosud jen dva.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová budova v Parkové ulici v Plzni-Černicích | foto: archiv

„Nový ultrazvuk umožní velice podrobné vyšetření orgánů plodu, zejména srdce, a odhalení vrozených vad, které se na starším typu přístroje dají zjistit až v pozdější fázi těhotenství. Pokud se jedná o vady, které jsou neslučitelné s životem po porodu, nedají se operovat ani léčit po narození a doporučujeme rodičům zvážit těhotenství ukončit, je doba jejich zjištění velice důležitá,“ říká lékař a ředitel společnosti Genetika Plzeň MUDr. Petr Lošan. Zatímco do konce 12. týdne se dá provést interrupce při zjištění vrozené vývojové vady (dále VVV), v pozdější fázi gravidity musí být potrat plodu s VVV vyvoláván léky.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

MUDr. Petr Lošan

Těhotné ženy přicházejí na Genetiku na doporučení svého ošetřujícího gynekologa nebo na základě vlastního zájmu o zdraví miminka. Stále častěji také nespoléhají jen na vyšetření hrazené ze zdravotního pojištění a připlácejí si za velmi detailní screening orgánů svého nenarozeného dítěte. „Vyšetření plodu v takovém případě stojí tisíc korun a je to opravdu to nejkvalitnější vyšetření, jakého se jim může dostat,“ ubezpečuje Petr Lošan. Budoucí rodiče získávají podrobné informace o svém očekávaném potomkovi, o jeho vývoji a zdravotním stavu, a odnášejí si fotografie plodu nebo DVD záznam. „Nabízíme možnost vyšetření plodu v 3D i 4D zobrazení,“ doplňuje spolumajitel společnosti.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Nový supermoderní ultrazvuk / archiv

Nový supermoderní ultrazvuk / archiv

Genetická vyšetření se nemusí týkat pouze období těhotenství a nenarozeného dítěte. Svoji genetickou zátěž mohou s lékaři konzultovat lidé v každé fázi života. Podrobné genetické vyšetření se doporučuje zejména ještě před početím při výskytu vrozených vývojových vad v rodině, nebo při výskytu opakovaných nádorových onemocnění v rodině.

Ve společnosti Genetika Plzeň se odborníci věnují i párům, které mají problémy s početím dítěte, případně s opakovanými spontánními potraty. Hledají se příčiny neplodnosti a možné postupy její léčby. Společnost nabízí celou řadu odborných genetických i imunologických vyšetření a v případě umělého oplodnění i genetické vyšetření embrya. Komplikovaným případům se věnuje jedna z našich předních odbornic v oblasti reprodukční imunologie Prof. MUDr. Zdeňka Ulčová-Gallová, DrSc.
V budově Genetiky Plzeň v Plzni-Černicích sídlí také centrum asistované reprodukce NATALART.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Supermoderní ultrazvuk je v Čechách jen na dvou pracovištích. Jedním z nich je Genetika Plzeň, s.r.o. Jeho možnosti představil MUDr. Petr Lošan / archiv

Genetika-Plzeň, s.r.o. tak spojila své síly ve sledování párů před otěhotněním, vývoje časných embryí, dětí po narození, zabývá se i následnou péčí některých genetických onemocnění. Například onemocněním srdce se zabývá pracoviště MUDr. Petra Jehličky. Toto pracoviště bezpochyby patří mezi jedno z nejprestižnějších pracovišť nejen v západočeském kraji, ale i v celé republice.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Společnost BORGERS CS letos získala dvě významná ocenění

Společnost BORGERS CS letos získala dvě významná ocenění

Letos se konal již 5. ročník soutěže o Cenu hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost. Účastnila se také...

ZF Engineering rozjíždí nové projekty a nabízí pracovní příležitosti

ZF Engineering Plzeň rozšiřuje působnost, nabízí pracovní příležitosti

ZF Engineering Plzeň s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZF Group. Ten patří mezi největší dodavatele v oblasti...

Správný výběr kanálových poklopů rapidně zvyšuje kvalitu vozovky

Správný výběr kanálových poklopů rapidně zvyšuje kvalitu vozovky

Proč jsou někde kanály tak propadlé, že jízda přes ně představuje vážnou hrozbu pro tlumiče, zatímco jinde navazují na...

Najdete na iDNES.cz