Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  10:00
Plzeň – Nový supermoderní ultrazvuk používají lékaři ve společnosti Genetika Plzeň. Přístroj dokáže odhalit vrozené vady u plodu už v počátečním stadiu těhotenství. V České republice jsou podobné ultrazvuky dosud jen dva.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová budova v Parkové ulici v Plzni-Černicích | foto: archiv

„Nový ultrazvuk umožní velice podrobné vyšetření orgánů plodu, zejména srdce, a odhalení vrozených vad, které se na starším typu přístroje dají zjistit až v pozdější fázi těhotenství. Pokud se jedná o vady, které jsou neslučitelné s životem po porodu, nedají se operovat ani léčit po narození a doporučujeme rodičům zvážit těhotenství ukončit, je doba jejich zjištění velice důležitá,“ říká lékař a ředitel společnosti Genetika Plzeň MUDr. Petr Lošan. Zatímco do konce 12. týdne se dá provést interrupce při zjištění vrozené vývojové vady (dále VVV), v pozdější fázi gravidity musí být potrat plodu s VVV vyvoláván léky.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

MUDr. Petr Lošan

Těhotné ženy přicházejí na Genetiku na doporučení svého ošetřujícího gynekologa nebo na základě vlastního zájmu o zdraví miminka. Stále častěji také nespoléhají jen na vyšetření hrazené ze zdravotního pojištění a připlácejí si za velmi detailní screening orgánů svého nenarozeného dítěte. „Vyšetření plodu v takovém případě stojí tisíc korun a je to opravdu to nejkvalitnější vyšetření, jakého se jim může dostat,“ ubezpečuje Petr Lošan. Budoucí rodiče získávají podrobné informace o svém očekávaném potomkovi, o jeho vývoji a zdravotním stavu, a odnášejí si fotografie plodu nebo DVD záznam. „Nabízíme možnost vyšetření plodu v 3D i 4D zobrazení,“ doplňuje spolumajitel společnosti.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Nový supermoderní ultrazvuk / archiv

Nový supermoderní ultrazvuk / archiv

Genetická vyšetření se nemusí týkat pouze období těhotenství a nenarozeného dítěte. Svoji genetickou zátěž mohou s lékaři konzultovat lidé v každé fázi života. Podrobné genetické vyšetření se doporučuje zejména ještě před početím při výskytu vrozených vývojových vad v rodině, nebo při výskytu opakovaných nádorových onemocnění v rodině.

Ve společnosti Genetika Plzeň se odborníci věnují i párům, které mají problémy s početím dítěte, případně s opakovanými spontánními potraty. Hledají se příčiny neplodnosti a možné postupy její léčby. Společnost nabízí celou řadu odborných genetických i imunologických vyšetření a v případě umělého oplodnění i genetické vyšetření embrya. Komplikovaným případům se věnuje jedna z našich předních odbornic v oblasti reprodukční imunologie Prof. MUDr. Zdeňka Ulčová-Gallová, DrSc.
V budově Genetiky Plzeň v Plzni-Černicích sídlí také centrum asistované reprodukce NATALART.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Supermoderní ultrazvuk je v Čechách jen na dvou pracovištích. Jedním z nich je Genetika Plzeň, s.r.o. Jeho možnosti představil MUDr. Petr Lošan / archiv

Genetika-Plzeň, s.r.o. tak spojila své síly ve sledování párů před otěhotněním, vývoje časných embryí, dětí po narození, zabývá se i následnou péčí některých genetických onemocnění. Například onemocněním srdce se zabývá pracoviště MUDr. Petra Jehličky. Toto pracoviště bezpochyby patří mezi jedno z nejprestižnějších pracovišť nejen v západočeském kraji, ale i v celé republice.

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Genetika Plzeň má nový supermoderní ultrazvuk

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

V těžké chvíli vám pomůže Pohřební služba Adámek
V těžké chvíli vám pomůže Pohřební služba Adámek

Zemřel vám někdo blízký a chcete se s ním důstojně rozloučit? V těžkých chvílích je zde pro vás sušická Pohřební služba Adámek s.r.o., která pomáhá už 23....  celý článek

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.
Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování posílat ze svého účtu na účet majitele...  celý článek

Pronájem nemovitostí: 5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme
Pronájem nemovitostí: 5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme

Pronájem nemovitostí se v poslední době stal často využívanou a oblíbenou investiční záležitostí. Ti, kteří kupují nemovitost za úspory, se chtějí těšit...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.