Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Galerie umění pro vás. To je Go-Green-Art

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Go-Green-Art je česko-švýcarská galerie současného mladého umění a designu, která vznikla z potřeby propojit myšlenku ekologického vnímání světa s realitou každodenního konzumu a vytvořit kreativní platformu, na které by především mladí umělci z vysokých uměleckých škol prezentovali individuálním způsobem svá díla z oblasti výtvarného umění a designu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Galerie umění pro Vás | foto: Go-Green-Art

Snahou galerie umění Go-Green-Art je podporovat dialog v umění a kultuře v kontextu ochrany životního prostředí.

Výstava ZELENÁ/GREEN

Poprvé se galerie umění Go-Green-Art představila letos na jaře ve švýcarské Basileji s projektem Sale! Tentokrát zve všechny příznivce na novou výstavu s názvem Zelená/Green, která proběhne od 3. do 19. prosince 2012 v prostorách Galerie Deset na Čechově náměstí v Praze 10.

Zahájení výstavy 3. prosince 2012 v 18 hodin. Výstava je prodejní. Galerie Go-Green-Art se připojuje k "zelenému" vnímání světa, ale tento pohled pro galerii nebyl při výběru autorů svazující. Snaží se zde zapojit i takové úhly pohledu, které jsou spíše inspirativní než návodné.

Pozvání přijali renomovaní umělci i studenti, případně absolventi pražské Akademie výtvarných umění a brněnské Fakulty výtvarných umění. Pojem "zelená" v tomto případě galerie umění Go-Green-Art nechává působit v širokém smyslu slova a oslovení čeští a švýcarští umělci ho reflektují zcela volně.

Od skvěle vynalézavé práce s recyklovanými/recyklovatelnými materiály, po díla úzce spjatá s přírodou a jejími základními principy, meditativní, plné fantazie i s ostnem provokace.

Galerie umění pro Vás

Do galerie umění Go-Green-Art chodí nejen znalci, ale i lidé, kteří hledají originální dílo

Galerie Go-Green-Art zprostředkovává prodej děl začínajících umělců i umělců etablovaných na kulturní scéně a jejich prezentaci na pravidelných výstavách. Dále vyhledává umělce, kteří se ve své tvorbě zabývají recyklací, ekologickou tématikou a kteří působí v nadačních projektech.

Portfolio umělců, s kterými chce Go-Green-Art spolupracovat pravidelně, postupně rozšiřuje. Jako novinku zde připravují sekci recyklovaného designu, mimo jiné ve spolupráci s dobročinnými sdruženími. Pro obrazy do galerie umění chodí jak znalci, tak i firmy, které zařizují nové kanceláře, a také mladé rodiny, které se nespokojí s levnou reprodukcí a hledají originální dílo, které na ceně neztrácí, ale získává.

Zařizujete nový interiér nebo zvažujete nákup uměleckého díla? Go-Green-Art zařídí návštěvu v ateliérech umělců a další kompletní servis. Umění, design a ekologie jsou součástí veřejného a kulturního života. Prostor, kde by se tyto myšlenky mohly prolínat, vytváří galerie umění na svých webových stránkách www.go-green-art.com.

Zaujalo vás moderní umění a design? Navštivte webové stránky nebo aktuální výstavu Zelená/Green.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery.
Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery

Za projektem Hauch Gallery stojí Jan Třeštík, který v pražských Holešovicích od roku 2008 úspěšně provozoval soukromou Prinz Prager Gallery, svého času vedl i...  celý článek

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.
Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem dlouhodobého a vášnivého nasazení svého...  celý článek

Jessica Khoury naplnila zakázané přání na originální young adult
Aladin a krásná džinka v novém zpracování jako dárek pod stromeček

Knihy řazené do young adult zahrnují různé žánry. Od romanťárny ze současné střední či vysoké školy přes fantasy pokukující po epice samotné Hry o trůny až k...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.