Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých slevami a dárky. Slevové kupony si zákazníci mohou vyzvednout přímo v obchodním centru a budou je moci využít od 4. do 11. listopadu, do akce se zapojilo přes 100 obchodů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival | foto: Galerie Harfa

Narozeninový “dort” si pak Harfa nadělí o týden později v podobě Čokoládového festivalu, největší sladké události v ČR, která bude probíhat od 16. do 18. listopadu.

“Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11. 11. 2010 v 11:11 hodin. Dnes se v prostorech obchodního centra nachází 160 obchodů a také třeba Dinopark, 5D kino nebo Síň slávy českého hokeje. Kromě toho pro naše zákazníky ročně organizujeme desítky kulturních a zábavních akcí,” vyjmenovala Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. 

K oslavě narozenin si obchodní centrum připravilo dárek pro všechny návštěvníky v podobě Čokoládového festivalu a 8 dní nabitých slevami.

Slevové kupony budou obsahovat například vstupenku do 5D kina za 69 Kč, k dispozici bude také sleva 250 Kč na rodinné vstupné do Dinoparku, 30 % na kuchyňský nábytek Gorenje, až 70 % slevy v Eiffel optic nebo 80 % sleva na registraci do fitness Form Factory a mnoho dalších. Slevy bude možné uplatnit po dobu 8 dní v období od 4. do 11. listopadu.

O OC Galerie Harfa

Galerie Harfa v pražských Vysočanech byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Střecha Galerie Harfa se od roku 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m. V srpnu 2016 dokončila investiční skupina WOOD & Company akvizici administrativního a obchodního centra Galerie Harfa a stala se tak jejím novým akcionářem.

Dámy budou moci během oslav narozenin OC Harfa využít speciální nabídky parfumerie Sephora. Profesionální vizážistky z Kat von D, Bennefit a Too Faced nabídnou dokonalý makeup a představí nejžhavější novinky ze světa krásy. Na zákaznice budou čekat dárky k nákupu, náladu pak zvedne občerstvení a DJ. Zájemkyně si mohou rezervovat termín na www.sephora-sluzby.cz.

Pokud patříte mezi milovníky čokolády, máte jedinečnou příležitost udělat si výlet do historie čokolád, vyzkoušet vaření s čokoládou, ochutnat spoustu sladkých dobrot nebo se zúčastnit čokoládového workshopu. Na návštěvníky Galerie Harfa totiž čeká o víkendu 16. - 18. 11. už 7. ročník Čokoládového festivalu – největší sladké události v České republice. V rámci doprovodného programu nebudou chybět taneční vystoupení a soutěže.


Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Trápí vás bolest kloubů? Chybí vám kolagen a další důležité prvky

Štěpánka Hilgertová

Bolest kloubů je jednou z nejčastějších zdravotních komplikací, která se ozývá v každém ročním období. V době...

Dny dopravy zdarma jsou zpět, na toto se můžete těšit

Dny dopravy zdarma jsou zpět, na toto se můžete těšit

Největším strašákem fanoušků internetového nakupování jsou nejednou právě příliš vysoké ceny dopravy. Často si pak...

Na svahu nechte lyžařské helmy na hlavě, prosím

Na svahu nechte lyžařské helmy na hlavě, prosím

Na nohou super přezkáče, na těle vychytanou lyžařskou kombinézu, ale co hlava? Jak k tomu vaše drahá mozkovna přijde,...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat