Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Galerie doma - vzpomínky tištěné na plátno pro každého

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Možná byste nevěřili, jak snadno si můžete dopřát vlastní galerii doma. Bez starostí, na míru a navíc na malířském plátně. Proč kupovat drahé "supermarketové" kopie, když můžete mít vlastní originály.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FIBOX, s.r.o. - poskytuje řešení pro Váš digitální tisk | foto: FIBOX.cz

Mnohdy stojíme před otázkou, jak udělat náš domov útulnější, jindy zase máme představu, ale chybí nám možnost ji realizovat. Potom se uchylujeme k různým nouzovým řešením.

Firma FIBOX.cz vám nabízí možnost přivést tuto myšlenku k dokonalosti. Připravila pro vás službu GALERIE-DOMA "na míru".

Je to jednoduché

Vy pošlete foto v digitální podobě (jpg, tif, psd) – ať už vlastní či tu oblíbenou od vašeho fotografa. K tomu připíšete rozměry výsledného obrazu.

Do týdne obdržíte od firmy FIBOX.cz poštou nebo jiným dohodnutým způsobem obraz do vaší domácí galerie – perfektně vypnutý na kvalitním malířském plátně – přesně v rozměru, který jste si sami určili už od velikosti 18x18 cm nebo "obraz nad postel" v životní velikosti 1x2 metry – velikost záleží opravdu jen na vás.

Je docela možné, že vám nebude stačit pouze napínací rám a vaše dílo budete chtít zarámovat ještě vnějším obrazovým rámem – není problém, vyberete si z široké nabídky rámů vhodných pro tisk na plátno: moderní hliníkový nebo dřevěný strohý či ozdobný.

A věřte, že tyto obrazy vypadají na zdi opravdu jedinečně – a budou takové i u vás doma! Zákazníci firmy FIBOX.cz jsou opravdu spokojeni a moc si je chválí:

Galerie domaPaní Gottvaldová: "Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Fialovi a celé společnosti FIBOX, s.r.o. za exkluzivní práci a 100% spokojenost, které se nám díky jeho službám dostalo. Stačí zadat požadavek a tato firma vše zhotoví do posledního detailu. Již delší dobu obdivuji fotky dětí focené v retro stylu. Ve FIBOXu mi splnili přesně má přání a požadavky. Fotografie mých synů mi přenesli na plátno a uložili do jedinečných rámů, které tu nádheru ještě podtrhly. Vřele všem tuto firmu doporučuji - rychlé jednání, super spolupráce. V budoucnu nebudu volit jinak".

Nezkusíte to i vy s galerií doma?

Uvidíte, že nebudete litovat. Vždyť kdo by nebyl hrdý na svoji fotografickou kreaci a navíc na plátně starých mistrů. Makro, detail, panorama z cest, rodinná fotografie, vlastní umělecká abstrakce nebo kreativní grafika to vše máte ve svých rukách.

Zároveň vám zůstává otevřená možnost vlastní volby velikosti, barevnosti i formy – přesně tak, aby vše dokonale zapadlo do vašeho domova. Už nebudete muset improvizovat s obrazy univerzálních grafik prodávaných ve velkém množství v obchodních domech po celém světě.

Křeslo - Tisk na plátnoV tuto chvíli si možná řeknete, že firma FIBOX.cz zapomněla na možnost využití ve veřejných prostorách, ale není tomu tak, firma ráda vybaví galerii i interiér vaší firmy, penzionu, hotelu nebo restaurace. Nebo jste snad měli na mysli váš domovský golfový klub, lázně nebo kosmetické či wellness studio? Proč ne, to všechno jsou ověřené lokality, kde má galerie doma své místo:

The West Lancashire Golf Club, UK: "The reaction from the club to the Ernie Els print was excellent. They were very pleased with the quality. I had the black and white as well as the colour print framed. Both looked good but they have decided to go with another 9 colour prints."

Firma FIBOX. cz se těší se na Vaši návštěvu na stránkách www.fibox.cz a přeje Vám hodně radosti z galerie doma. A nebojte se, v případě, že nebudete spokojeni, vám vrátíme peníze.

Další informace hledejte na FIBOX.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz