Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Galerie doma - vzpomínky tištěné na plátno pro každého

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Možná byste nevěřili, jak snadno si můžete dopřát vlastní galerii doma. Bez starostí, na míru a navíc na malířském plátně. Proč kupovat drahé "supermarketové" kopie, když můžete mít vlastní originály.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FIBOX, s.r.o. - poskytuje řešení pro Váš digitální tisk | foto: FIBOX.cz

Mnohdy stojíme před otázkou, jak udělat náš domov útulnější, jindy zase máme představu, ale chybí nám možnost ji realizovat. Potom se uchylujeme k různým nouzovým řešením.

Firma FIBOX.cz vám nabízí možnost přivést tuto myšlenku k dokonalosti. Připravila pro vás službu GALERIE-DOMA "na míru".

Je to jednoduché

Vy pošlete foto v digitální podobě (jpg, tif, psd) – ať už vlastní či tu oblíbenou od vašeho fotografa. K tomu připíšete rozměry výsledného obrazu.

Do týdne obdržíte od firmy FIBOX.cz poštou nebo jiným dohodnutým způsobem obraz do vaší domácí galerie – perfektně vypnutý na kvalitním malířském plátně – přesně v rozměru, který jste si sami určili už od velikosti 18x18 cm nebo "obraz nad postel" v životní velikosti 1x2 metry – velikost záleží opravdu jen na vás.

Je docela možné, že vám nebude stačit pouze napínací rám a vaše dílo budete chtít zarámovat ještě vnějším obrazovým rámem – není problém, vyberete si z široké nabídky rámů vhodných pro tisk na plátno: moderní hliníkový nebo dřevěný strohý či ozdobný.

A věřte, že tyto obrazy vypadají na zdi opravdu jedinečně – a budou takové i u vás doma! Zákazníci firmy FIBOX.cz jsou opravdu spokojeni a moc si je chválí:

Galerie domaPaní Gottvaldová: "Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Fialovi a celé společnosti FIBOX, s.r.o. za exkluzivní práci a 100% spokojenost, které se nám díky jeho službám dostalo. Stačí zadat požadavek a tato firma vše zhotoví do posledního detailu. Již delší dobu obdivuji fotky dětí focené v retro stylu. Ve FIBOXu mi splnili přesně má přání a požadavky. Fotografie mých synů mi přenesli na plátno a uložili do jedinečných rámů, které tu nádheru ještě podtrhly. Vřele všem tuto firmu doporučuji - rychlé jednání, super spolupráce. V budoucnu nebudu volit jinak".

Nezkusíte to i vy s galerií doma?

Uvidíte, že nebudete litovat. Vždyť kdo by nebyl hrdý na svoji fotografickou kreaci a navíc na plátně starých mistrů. Makro, detail, panorama z cest, rodinná fotografie, vlastní umělecká abstrakce nebo kreativní grafika to vše máte ve svých rukách.

Zároveň vám zůstává otevřená možnost vlastní volby velikosti, barevnosti i formy – přesně tak, aby vše dokonale zapadlo do vašeho domova. Už nebudete muset improvizovat s obrazy univerzálních grafik prodávaných ve velkém množství v obchodních domech po celém světě.

Křeslo - Tisk na plátnoV tuto chvíli si možná řeknete, že firma FIBOX.cz zapomněla na možnost využití ve veřejných prostorách, ale není tomu tak, firma ráda vybaví galerii i interiér vaší firmy, penzionu, hotelu nebo restaurace. Nebo jste snad měli na mysli váš domovský golfový klub, lázně nebo kosmetické či wellness studio? Proč ne, to všechno jsou ověřené lokality, kde má galerie doma své místo:

The West Lancashire Golf Club, UK: "The reaction from the club to the Ernie Els print was excellent. They were very pleased with the quality. I had the black and white as well as the colour print framed. Both looked good but they have decided to go with another 9 colour prints."

Firma FIBOX. cz se těší se na Vaši návštěvu na stránkách www.fibox.cz a přeje Vám hodně radosti z galerie doma. A nebojte se, v případě, že nebudete spokojeni, vám vrátíme peníze.

Další informace hledejte na FIBOX.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz