Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Funkční prádlo Pleas v zimě ocení nejenom sportovci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost PLEAS se sídlem v Havlíčkově Brodě vyrábí vysoce jakostní prádlo. Kvalitní materiály a módní design uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Funkční prádlo pleas v zimě ocení nejenom sportovci | foto: PLEAS a.s.

Zimní radovánky na sněhu, ale i každodenní pracovní povinnost mnoha profesí, které jsou odkázány na práci venku se všemi záludnostmi povětrnostních vlivů. Společné mají jedno - snahu chlad nebo i horko pokořit. A pomocníkem nad jiné užitečným je to správné prádlo.

Lehké, elegantní a funkční prádlo

Firma PLEAS nabízí jedinečnou kolekci funkčního prádla pro muže, ženy a děti. Lehkost spojená s funkčností je základní charakteristikou. Příjemný pocit zaručuje použitý materiál - 55 % bavlna, 40 % polypropylen - Dryarn®, 5 % elastan.

A právě použití polypropylenového vlákna Dryarn® společně s vrstvou bavlny v úpletu je zárukou pohody i při při jakkoliv náročném sportovním nebo pracovním výkonu. Polypropylenové vlákno je odolné, ale lehké, izolující, ale prodyšné. A zároveň je nejlehčí přízí na světě. Dryarn® za jakýchkoli podmínek překoná i ty největší výzvy. V tom je jeho síla.

Dryarn® - záruka prádla s nejvyšší kvalitou

A to dobře věděli vývojáři firmy PLEAS v Havlíčkově Brodě, kteří použitím Dryarnu® v kolekci funkčního prádla dosáhli na top příčku. Prádlo je vhodné k celoročnímu použití jako základní, případně jako druhá vrstva oblečení pro aktivní i rekreační sportovce a pro různé typy sportů. Plně vyhovuje i náročným pracovním činnostem.

Dámská kolekce

Díky výborným izolačním vlastnostem Dryarn® stabilizuje a udržuje konstantní tělesnou teplotu ve velmi studeném či teplém počasí. I za nejextrémnějších okolností vytvoří transpirační bariéru, která brání přístupu chladu i tepla a odvádí pot ven. Díky vysokému stupni termoregulace je zapotřebí méně vrstev ochrany a to za všech klimatických podmínek.

Kolekce prádla obsahující Dryarn® přispívá k distribuci a vypařování potu a tím podporuje přirozenou regulaci teploty. Dryarn® odvádí vlhkost, vytvořenou fyzickou aktivitou, do exteriéru, čímž brání nepříjemnému přehřátí a svalové bolesti, způsobené přebytečným tělesným teplem.

Výrobky s přízí Dryarn® jsou extrémně stabilní, trvanlivé a vždy drží tvar. Jsou odolné vůči namáhání, dlouhodobému vystavení světlu, otěru a působení potu. Zároveň jsou odolné proti skvrnám, snadno se udržují běžnými pracími prostředky. Prádlo je hypoalergenní a hyper-hygienické.

Široký sortiment prádla na webu

Dámská kolekce II

Firma PLEAS nabízí stálou kolekci v elegantním černém a bílém provedení. V průběhu roku 2012 bude rozšiřována o další barevné varianty, stejně tak, jak tomu bylo i v předchozích letech. 

Celý sortiment si bude moci veřejnost prohlédnout na únorovém veletrhu v Brně.

Firma PLEAS kolekci funkčního prádla - boxery, spodky, leginy, t-shirty, nátělníky, pulovry, ribana, rozšířila v uplynulém roce i o volnočasové sportovní oblečení z  polyesteru. Například mikiny pro muže a ženy, ¾ kalhoty pod kolena pro ženy, shirty na zip atd. Vše nabízí v oblíbených a módních barvách: pro ženy fuchsiová a šedá, pro muže šedá a modrá.

Celou kolekci si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu na firemních internetových stránkách www.pleas.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz