Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud možné navštívit jen na čerpacích stanicích MOL.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst | foto: MOL

Nově však můžete pro svou oblíbenou kávu zavítat i do obchodního centra Arkády Pankrác a další místa mimo čerpací stanice MOL budou přibývat.

MOL plánuje nabídnout občerstvení Fresh Corner na všech svých stanicích do roku 2020. Úspěch se svým novým konceptem slaví ale už poslední tři roky. Nejen chutná káva, ale i naplněná očekávání ohledně kvality služeb jsou důvodem, proč se k MOL zákazníci rádi pravidelně vrací.

Fresh Corner znají čeští řidiči od roku 2015, kdy byla otevřena první pobočka v jihomoravském Vyškově. Letos zažívá občerstvení od MOL úspěšný rok, když v květnu nejprve představil jubilejní stou pobočku v pražském Podolí a Fresh Corner s pořadovým číslem 125 byl v srpnu otevřen v pražském obchodním centru Arkády Pankrác

Od září navíc Fresh Corner získal novou tvář, když se jeho ambasadorkou stala pravidelná návštěvnice, zpěvačka Marta Jandová. „Velkou část svého života jsem strávila v autě – ať už šlo o osobní cesty nebo jízdy během turné s kapelou. Téměř 15 let jsem se stravovala na čerpacích stanicích a za tu dobu přesně vím, kde vždy dostanu čerstvé jídlo a skvělou kávu,“ vysvětluje Marta Jandová.

Koncept Fresh Corner je založen právě na příjemném a čistém prostředí, kvalitní kávě a pestré nabídce občerstvení – koupíte zde například sendviče a bagety mnoha druhů, panini, slané i sladké pečivo a samozřejmě několik druhů teplých jídel jako třeba těstoviny nebo polévky. „Intenzivně zjišťujeme vývoj zákaznických preferencí a chutí skrze pravidelné testování nových produktů. V současnosti nabízíme například zelený donut s jablečnou příchutí,“ uvádí k zákaznické péči Tomáš Lux, ředitel maloobchodu MOL Česká republika.

V péči o zákazníky MOL klade důraz také na primární produkt čerpacích stanic, tedy nabídku paliv. V celé síti MOL lze zakoupit paliva s aditivy pod názvem „EVO“, která při pravidelném tankování pečují o motor, odstraňují usazeniny a napomáhají jeho správnému chodu. 

„Zákazníci dnes ale nechtějí na čerpací stanici jen natankovat a občerstvit se, ale také si odpočinout během dlouhé cesty. S důrazem na maximální pohodlí zákazníků jsme proto na vybraných stanicích postavili venkovní posezení, sprchy či dětské koutky,“ uzavírá Lux.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Prodejte komukoliv cokoliv. Prezentaci se naučíte v ICTPRO

Prodejte komukoliv cokoliv – prezentaci se naučíte v ICTPRO, s.r.o.

Účinná prezentace je schopna nejen vzbudit pozornost, ale také nastartovat vnímání a učící proces, který vede ke změně...

Brýle na počítač se stávají nutností i bez dioptrií

Brýle na počítač se stávají nutností – i bez dioptrií

Pracujete několik hodin denně na počítači? Brouzdáte často na tabletu nebo na telefonu? Díváte se na filmy na notebooku...

PVK připravily soutěž pro základní školy

PVK připravily soutěž pro základní školy

Pražské vodovody a kanalizace vyhlašují soutěž Voda v krajině, která je určena pro 3. až 6. ročníky základních škol....

Najdete na iDNES.cz