Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Franšízový systém GEPARD FINANCE v projektu Hospodářské komory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Projekt Hospodářské komory hl. m. Prahy podporující vzdělávání společností podnikajících v oboru finančních služeb využila společně s dalšími devíti členy Hospodářské komory i společnost GEPARD FINANCE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské komory | foto: GEPARD FINANCE

Největší hypoteční makléř českého trhu díky projektu vzdělávání, který se uskutečnil za podpory strukturálních fondů EU (Operační program lidské zdroje a zaměstnanost), proškolil od června loňského roku na sto hypotečních makléřů.

Vzdělávání jako konkurenční výhoda

Kvalifikovaní a stále se vzdělávající zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších pilířů každé společnosti bez ohledu na oblast jejího působení.

"Jsem přesvědčen o tom, že kvalitní vzdělávací politika přináší společnosti konkurenční výhodu a zároveň umožňuje získat nové schopné zaměstnance, pro které je promyšlená vzdělávací politika signálem dobře fungující, zdravé firmy," říká Jan Kruntorád, ředitel GEPARD FINANCE, a dodává, že v období ekonomické nejistoty to platí dvojnásob.

logo Operační program lidské zdroje a zaměstnanost

Úspěch společnosti na trhu je jistě tím, co si přeje každý manažer. GEPARD FINANCE má však ještě další cíle. "Jako jednička na trhu hypotečních makléřů vnímáme určitou odpovědnost za to, co bude ‚standardem’ na poli našeho podnikání," říká Jan Kruntorád.

"Hypoteční makléřství je oborem velice specifickým a klade na zaměstnance vysoké požadavky. A my rozhodně chceme být hráčem, který za kvalitu svých zaměstnanců a franšízantů ručí," dodává. 

logo GEPARD FINANCE

Franšízový model a vzdělávání

Společnost GEPARD FINANCE funguje na bázi franšízingu, i proto je projekt vzdělávání Hospodářské komory pro společnost natolik zajímavý. "Jako franšízor neposkytujeme pouze právo užívat naši obchodní známku. Našim franšízantům dáváme k dispozici celé naše know-how a bez adekvátního vzdělávání se v našem oboru opravdu neobejdeme," vysvětluje Jan Kruntorád, který upřesňuje, že koncept společnosti GEPARD FINANCE byl vytvořen unikátně za podpory a poradenství RNDr. Jaroslava Tamchyny, ředitele Českého institutu pro franchising.

Kurzy absolvuje stovka "Gepardů"

Doposud proběhlo v GEPARD FINANCE 12 různých druhů kurzů ve 29 termínech. Celkem se zatím proškolilo přibližně 100 osob, z nichž každá se zúčastnila v průměru 3 kurzů. Jde zejména o hypoteční makléře, tedy o osoby, jež se každý den setkávají s desítkami klientů, kteří hledají financování bydlení. Náplní práce každého makléře je jak přímá komunikace s klienty a zaměstnanci bank, ale také každodenní update produktů a metodik všech bank operujících na českém trhu.

"S ohledem na specifika tohoto povolání jsme kurzy zaměřili na rozvoj osobnostních a manažerských dovedností, důraz byl kladen zejména na komunikační a prodejní dovednosti, asertivní jednání, základní management konfliktů a efektivní řešení problémových a stresových situací," říká manažerka pro vzdělávání společnosti GEPARD FINANCE Renata Vachulková.

Stranou však podle ní nezůstaly ani informační technologie. "Kurzy IT dovedností se zaměřením na některé počítačové aplikace měly velmi pozitivní ohlas, proto v nich budeme pokračovat i v následujících termínech," dodává. 

Do března 2013 je naplánováno dalších deset různých typů kurzů ve 28 termínech rozdělených pro Čechy a Moravu.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské

Více o GEPARD FINANCE

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 110 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé České republice a Slovensku.

logo GEPARD FINANCE

www.gepardfinance.cz


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz