Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Franšízový systém GEPARD FINANCE v projektu Hospodářské komory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Projekt Hospodářské komory hl. m. Prahy podporující vzdělávání společností podnikajících v oboru finančních služeb využila společně s dalšími devíti členy Hospodářské komory i společnost GEPARD FINANCE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské komory | foto: GEPARD FINANCE

Největší hypoteční makléř českého trhu díky projektu vzdělávání, který se uskutečnil za podpory strukturálních fondů EU (Operační program lidské zdroje a zaměstnanost), proškolil od června loňského roku na sto hypotečních makléřů.

Vzdělávání jako konkurenční výhoda

Kvalifikovaní a stále se vzdělávající zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších pilířů každé společnosti bez ohledu na oblast jejího působení.

"Jsem přesvědčen o tom, že kvalitní vzdělávací politika přináší společnosti konkurenční výhodu a zároveň umožňuje získat nové schopné zaměstnance, pro které je promyšlená vzdělávací politika signálem dobře fungující, zdravé firmy," říká Jan Kruntorád, ředitel GEPARD FINANCE, a dodává, že v období ekonomické nejistoty to platí dvojnásob.

logo Operační program lidské zdroje a zaměstnanost

Úspěch společnosti na trhu je jistě tím, co si přeje každý manažer. GEPARD FINANCE má však ještě další cíle. "Jako jednička na trhu hypotečních makléřů vnímáme určitou odpovědnost za to, co bude ‚standardem’ na poli našeho podnikání," říká Jan Kruntorád.

"Hypoteční makléřství je oborem velice specifickým a klade na zaměstnance vysoké požadavky. A my rozhodně chceme být hráčem, který za kvalitu svých zaměstnanců a franšízantů ručí," dodává. 

logo GEPARD FINANCE

Franšízový model a vzdělávání

Společnost GEPARD FINANCE funguje na bázi franšízingu, i proto je projekt vzdělávání Hospodářské komory pro společnost natolik zajímavý. "Jako franšízor neposkytujeme pouze právo užívat naši obchodní známku. Našim franšízantům dáváme k dispozici celé naše know-how a bez adekvátního vzdělávání se v našem oboru opravdu neobejdeme," vysvětluje Jan Kruntorád, který upřesňuje, že koncept společnosti GEPARD FINANCE byl vytvořen unikátně za podpory a poradenství RNDr. Jaroslava Tamchyny, ředitele Českého institutu pro franchising.

Kurzy absolvuje stovka "Gepardů"

Doposud proběhlo v GEPARD FINANCE 12 různých druhů kurzů ve 29 termínech. Celkem se zatím proškolilo přibližně 100 osob, z nichž každá se zúčastnila v průměru 3 kurzů. Jde zejména o hypoteční makléře, tedy o osoby, jež se každý den setkávají s desítkami klientů, kteří hledají financování bydlení. Náplní práce každého makléře je jak přímá komunikace s klienty a zaměstnanci bank, ale také každodenní update produktů a metodik všech bank operujících na českém trhu.

"S ohledem na specifika tohoto povolání jsme kurzy zaměřili na rozvoj osobnostních a manažerských dovedností, důraz byl kladen zejména na komunikační a prodejní dovednosti, asertivní jednání, základní management konfliktů a efektivní řešení problémových a stresových situací," říká manažerka pro vzdělávání společnosti GEPARD FINANCE Renata Vachulková.

Stranou však podle ní nezůstaly ani informační technologie. "Kurzy IT dovedností se zaměřením na některé počítačové aplikace měly velmi pozitivní ohlas, proto v nich budeme pokračovat i v následujících termínech," dodává. 

Do března 2013 je naplánováno dalších deset různých typů kurzů ve 28 termínech rozdělených pro Čechy a Moravu.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské

Více o GEPARD FINANCE

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 110 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé České republice a Slovensku.

logo GEPARD FINANCE

www.gepardfinance.cz


Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.