Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Franšízový systém GEPARD FINANCE v projektu Hospodářské komory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Projekt Hospodářské komory hl. m. Prahy podporující vzdělávání společností podnikajících v oboru finančních služeb využila společně s dalšími devíti členy Hospodářské komory i společnost GEPARD FINANCE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské komory | foto: GEPARD FINANCE

Největší hypoteční makléř českého trhu díky projektu vzdělávání, který se uskutečnil za podpory strukturálních fondů EU (Operační program lidské zdroje a zaměstnanost), proškolil od června loňského roku na sto hypotečních makléřů.

Vzdělávání jako konkurenční výhoda

Kvalifikovaní a stále se vzdělávající zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších pilířů každé společnosti bez ohledu na oblast jejího působení.

"Jsem přesvědčen o tom, že kvalitní vzdělávací politika přináší společnosti konkurenční výhodu a zároveň umožňuje získat nové schopné zaměstnance, pro které je promyšlená vzdělávací politika signálem dobře fungující, zdravé firmy," říká Jan Kruntorád, ředitel GEPARD FINANCE, a dodává, že v období ekonomické nejistoty to platí dvojnásob.

logo Operační program lidské zdroje a zaměstnanost

Úspěch společnosti na trhu je jistě tím, co si přeje každý manažer. GEPARD FINANCE má však ještě další cíle. "Jako jednička na trhu hypotečních makléřů vnímáme určitou odpovědnost za to, co bude ‚standardem’ na poli našeho podnikání," říká Jan Kruntorád.

"Hypoteční makléřství je oborem velice specifickým a klade na zaměstnance vysoké požadavky. A my rozhodně chceme být hráčem, který za kvalitu svých zaměstnanců a franšízantů ručí," dodává. 

logo GEPARD FINANCE

Franšízový model a vzdělávání

Společnost GEPARD FINANCE funguje na bázi franšízingu, i proto je projekt vzdělávání Hospodářské komory pro společnost natolik zajímavý. "Jako franšízor neposkytujeme pouze právo užívat naši obchodní známku. Našim franšízantům dáváme k dispozici celé naše know-how a bez adekvátního vzdělávání se v našem oboru opravdu neobejdeme," vysvětluje Jan Kruntorád, který upřesňuje, že koncept společnosti GEPARD FINANCE byl vytvořen unikátně za podpory a poradenství RNDr. Jaroslava Tamchyny, ředitele Českého institutu pro franchising.

Kurzy absolvuje stovka "Gepardů"

Doposud proběhlo v GEPARD FINANCE 12 různých druhů kurzů ve 29 termínech. Celkem se zatím proškolilo přibližně 100 osob, z nichž každá se zúčastnila v průměru 3 kurzů. Jde zejména o hypoteční makléře, tedy o osoby, jež se každý den setkávají s desítkami klientů, kteří hledají financování bydlení. Náplní práce každého makléře je jak přímá komunikace s klienty a zaměstnanci bank, ale také každodenní update produktů a metodik všech bank operujících na českém trhu.

"S ohledem na specifika tohoto povolání jsme kurzy zaměřili na rozvoj osobnostních a manažerských dovedností, důraz byl kladen zejména na komunikační a prodejní dovednosti, asertivní jednání, základní management konfliktů a efektivní řešení problémových a stresových situací," říká manažerka pro vzdělávání společnosti GEPARD FINANCE Renata Vachulková.

Stranou však podle ní nezůstaly ani informační technologie. "Kurzy IT dovedností se zaměřením na některé počítačové aplikace měly velmi pozitivní ohlas, proto v nich budeme pokračovat i v následujících termínech," dodává. 

Do března 2013 je naplánováno dalších deset různých typů kurzů ve 28 termínech rozdělených pro Čechy a Moravu.

Franšízový systém GEPARD FINANCE se účastní projektu vzdělávání Hospodářské

Více o GEPARD FINANCE

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 110 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé České republice a Slovensku.

logo GEPARD FINANCE

www.gepardfinance.cz


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz