Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fortuna vsadila na RON Software

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Fortuna SK, a. s. patří mezi dlouholeté zákazníky společnosti RON Software. Spolupráce započala v době, kdy Fortuna poptávala docházkový systém, který by byl propojený s HR systémem společnosti Softip, jenž by splňoval zvyšující se nároky pro zpracování dat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fortuna vsadila na RON Software | foto: RON SOFTWARE, SPOL. S R.O.

S poptávkou nového systému se Fortuna SK obrátila na RON Software. Implementované RON řešení evidence docházky i pro pobočky bylo prováděno jen na centrále v aplikaci Docházka, v níž docházelo k plánování směn a samotnému zpracování docházky. Zpracovaná docházka byla exportována do mzdového systému pro zpracování mezd.

Po implementaci webového portálu pro práci s docházkou na pobočkách byl systém rozšířen o elektronickou distribuci dokumentů. Na centrále zodpovědná osoba importuje do systému jednotlivé dokumenty. Distribuce probíhá podle středisek, typů poboček nebo konkrétním zaměstnancům. Dokumenty jsou zaměstnancům zobrazeny prostřednictvím RON Portálu. Zaměstnanec po přečtení potvrdí, že zprávu přečetl, a může připojit svůj komentář. Administrátor distribuce sleduje stav přečtení jednotlivých dokumentů. Firma tak získala jednoduchý a přehledný nástroj pro distribuci dokumentů.

RON Portál byl rozšířen o další agendy. Společnost chtěla vyřešit objednávání drobného materiálu na jednotlivé pobočky, definovat finanční limity objednávek a nastavit schvalovací proces objednávek. Po schválení objednávky zodpovědnou osobou je vygenerována elektronická objednávka pro dodavatele zboží. Tato agenda byla úspěšně implementována do RON Portálu.

Modul Provozní sešit umožňuje elektronicky evidovat běžnou agendu na jednotlivých pobočkách. Jedná se o přebírání služby, hlášení poruch a další běžné události související s chodem poboček.

Pomocí RON Portálu jsou také řešeny inventury na jednotlivých pobočkách. Společnost eviduje majetek na pobočkách v systému Sap. Inventurní seznamy jsou automaticky importovány do systému a zpřístupněny vedoucím poboček v RON Portálu.

Dodané systémy

Docházkový systém – licence pro 800 zaměstnanců, moduly – Služba, Portál, Plánování kapacit

Personální systém – licence pro 800 zaměstnanců, moduly – Portál, Evidence dokumentů, Dokumenty, Organizační struktury

Nadstavbové systémy – Inventury, Objednávání zboží, Provozní sešit

Fortuna Entertainment Group – představení společnosti

Fortuna vsadila na RON Software

Fortuna vsadila na RON Software

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském a polském trhu. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

Dceřiná společnost skupiny - Fortuna SK - disponuje sítí, která čítá téměř 400 poboček, z toho je více než 100 Fortunek.

Fortuna CZ používá docházkový a mzdový systém společnosti RON Software.

RON Software, spol. s r.o.

Společnost RON Software, která stojí za systémem RON Portál, byla založena RON Software spol. s r. o. před více než 23 lety právě s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. Aplikace vyvinuté týmem programátorů již zpříjemnily a zjednodušily práci v mnoha českých a slovenských společnostech.

RON Software spol. s r. o.

RON Software spol. s r. o.

V současné době portfolio firmy tvoří produkty komplexně zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: Mzdy, Personalistika, Docházka, Přístupy, Jídelna, Sklad, Zakázky, Majetek. Vyvíjíme vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému. Provádíme outsourcing mezd.

Více informací najdete na www.ron.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.