Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Flexibilní kanceláře podpoří rozjezd i specifické požadavky firem

Komerční sdělení   13:30aktualizováno  13:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Podnikatelé a rychle se rozvíjejí firmy často řeší podobné problémy – kde zřídit a jak zařídit kancelářské prostory, aby to zbytečně nezatížilo rozpočet ani chod firmy a vyhovělo nejenom stávajícím, ale i budoucím potřebám. Řešením jsou flexibilní kanceláře se sdílenou infrastrukturou a službami.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Flexibilní kanceláře podpoří rozjezd, růst i specifické požadavky firem| foto: Regus

Začínající podnikatel se často snaží vystačit s prostory v rámci svého bytu či domu. Má to své výhody v podobě úspor času na cestu do práce či úspor finančních prostředků za pronájem kanceláře a nákup mnoha věcí, které jsou k provozu kanceláře nezbytné, přitom v domácnosti už jsou. Jedná se například o nábytek, zázemí kuchyně apod. Velmi brzy však většina takových podnikatelů zjistí, že práce doma není až tak ideální.

Příležitosti a snahy propojovat pracovní a domácí činnosti vedou obvykle k tomu, že výsledky práce neodpovídají výkonu, jaký jsme schopni podávat v prostorách vymezených striktně pracovnímu nasazení. Domácí prostředí svádí i ke značné míře prokrastinace a vyžaduje tedy značnou sebekázeň. Průzkumy navíc ukazují, že se lidé dlouhodobě pracující v home officech cítí izolovaní, chybí jím interakce s kolegy, trpí obavami z nadváhy v důsledku vyšší konzumace jídla. Ostatní členové domácnosti navíc zpravidla neberou práci z domova dostatečně vážně.

S úspěšnou činností firmy přicházejí zákazníci a ty je zpravidla potřeba přijímat v důstojném prostředí, které vysílá jasný signál, že to firma myslí s předmětem svého podnikání skutečně vážně. No a s příchodem zaměstnanců pak domácí prostory přestávají vyhovovat zcela. Mnoho podnikatelů pak hledá kancelářské prostory, které by dostatečně reflektovaly měnící se potřeby firmy a zároveň by nezatížily její rozvoj vysokými nájmy a investicemi.

Ekonomické výhody sdílených kanceláří

Náklady spojené s vlastní kanceláří ovšem nezahrnují jenom nájem. Obvykle jde také o vstupní náklady spojené s pořízením nebo pronájmem potřebného vybavení, připojení k internetu a základní síťové infrastruktury, pořízení tiskárny, skeneru či kopírky, rychlovarné konvice a dalšího vybavení nezbytného v zázemí společnosti. V jednotlivých položkách nemusí jít o vysoké investice, v součtu však představují nemalé finanční zatížení, přestože některé ze zmíněných prostředků nacházejí u jednotlivců a malých firem jen občasné využití.

Fotogalerie

Další zátěž, a to nejenom finanční, představuje zajištění servisu a údržby jak uvedených zařízení, tak také služeb, např. recepce, ostrahy či úklidu.

Řešení se pak nabízí v podobě možnosti využití sdílených kancelářských prostor, kde není potřeba starat se o doplňování toneru a řešit služby, které jsou pro úspěšný chod a rozvoj firmy sice nezbytné, ale se zaměřením vlastního podnikání nesouvisejí.

Sdílené prostory obvykle bývají vybavené vším, co je pro práci v kancelářských prostorech zapotřebí. „Ve smluvené ceně jsou započteny energie, internet, nábytek i asistentské služby recepce. Nejsou přitom zapotřebí ani dlouhodobé nájemní smlouvy, ani žádné jednorázové vstupní náklady do vybaveni. S růstem firmy nebo s příchodem většího množství zakázek lze pracovní prostor operativně rozšiřovat, stejně tak je možné i kdykoliv své potřeby redukovat bez jakýchkoliv sankcí a problémů,“ uvádí základní přednosti Karel Pelán, ředitel společnosti Regus v České republice.

Dnes v Praze, zítra v Dubaji

Smysl mají sdílené prostory také v případě potřeby vykonávat práci během tuzemských či zahraničních cest nebo při nutnosti přemísťovat se do lokalit v závislosti na potřebách klientů. Pokud si ke sdílení vyberete partnera s rozsáhlou sítí provozoven po celém světě, není problém pracovat dnes v Praze, zítra v Ostravě a za týden třeba v USA. Společnost Regus umožňuje využívat pracovní prostor a služby kteréhokoli z téměř 3000 business center ve více než 900 městech 120 zemí světa.

Využití služeb sdíleného prostoru se tak netýká jen malých firem, ale může vyhovovat i těm velkým, pokud potřebují mít v jiných městech své zástupce či malé týmy, nebo jejich zaměstnanci cestují a na cestách potřebují mít jisté zázemí. Pracovní prostor lze pronajmout nejen na delší dobu, ale také třeba jen na pár hodin. Podmínky i rozsah služeb lze přitom podle aktuálních potřeb měnit.

„Naše firma Harsko, konkrétně divize Metals zabývající se zpracováním kovových odpadů, se přesunula do Ostravy. Já zajišťuji již několik let IT support pro evropský region a díky sdílenému prostoru jsem se nemusel stěhovat a ani firma si za mne nemusela hledat v Ostravě náhradu. Z Prahy je navíc díky letišti lepší spojení do zemí, pro něž support poskytuji,“ pochvaluje si možnosti využívání sdílených prostor Ferdinand Mikunda, využívající prostory Regusu na pražském Pankráci. „Osobně vystačím s připojením k internetu a se základním zázemím. Občas využiji zdejších možností kurýrních služeb, konferenčních hovorů či zasedacích místností. Kolegové z jiných zemí využívají také možností zázemí v zemích, kam často cestují,“ dodává Mikunda.

Networking

Mnozí podnikatelé a zástupci startupových firem spatřují jednu z klíčových výhod sdíleného prostředí v příležitosti k networkingu. Vysoká koncentrace podnikavých lidí se spoustou nápadů poskytuje nejen možnosti výměny zkušeností a poznatků z podnikání, ale také možnosti sdílení nápadů a rozvoje spolupráce. Propojováním projektů pak vznikají i zajímavé a velmi užitečně konvergence.