Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Flexi půjčky jsou čím dál žádanější. Podívejte se, jak ušetřit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Flexi půjčky fungují na bázi finanční rezervy, která se přizpůsobí vašim aktuálním finančním potřebám. Jejich popularita strmě stoupá. Vyplatí se i vám?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Online půjčka rychle, jednoduše a diskrétně | foto: Ferratum Czech s.r.o.

Čím dál více klientů přehodnocuje své stávající finanční závazky a zařizuje si flexibilní kreditní úvěry nabízející maximální svobodu ve splácení i určování výše čerpané částky. Flexi půjčky reagují na proměnlivost finančních potřeb v životě každého člověka bez ohledu na výši pravidelného výdělku. Umožňují mít peníze rychle a jednoduše právě tehdy, kdy je nejvíce potřebujete. V období, kdy finanční rezervu nečerpáte a výdaje pokrýváte z vlastních zdrojů, neplatíte žádné poplatky, a to ani v případě, kdy si konto necháváte nadále aktivní pro případ nenadálých výdajů. Princip je podobný jako u kontokorentu nebo revolvingového úvěru.

Flexi půjčky vyřeší chybějící peníze do výplaty nebo neočekávané výlohy

„Stává se, že občas nevyjdu s penězi do další výplaty. Výdaje nad rámec běžného rodinného rozpočtu přicházejí nepravidelně v průběhu roku, nejčastěji v souvislosti s nákupem školní výbavy, zaplacením kroužků a školních pobytů pro moje dvě děti,“ říká maminka dvou synů a dlouhodobá klientka Ferratum Bank Martina z Prahy.

„A pak jsou tu nečekané jednorázové výdaje, které bohužel nelze předvídat. K nim patří výdaje na léky a lékařskou péči. Oba synové jsou velmi činorodí a věnují se aktivně mnoha sportovním aktivitám. Jejich zápalu pro sport také odpovídají častější úrazy a různá zdravotní omezení. Ty jsou u nás na běžném pořádku,“ pokračuje s úsměvem Martina. „V takových situacích se můžu plně spolehnout na produkt Ferratum Credit – peníze mám vždy k dispozici k opětovnému čerpání během několika minut. Dostanu se k nim rychle a snadno v rámci online účtu, z pohodlí domova a bez nutnosti zdlouhavého schvalovacího procesu, jako je tomu v jiných bankách. Navíc za tuto službu platím jen tehdy, kdy ji skutečně využívám.“

Kdy se Ferratum Credit vyplatí a komu?

Flexi půjčka Ferratum Credit až do výše 25 000 Kč se vyplatí každé soukromé i podnikatelské fyzické osobě, která potřebuje mít k dispozici finanční rezervu. Narozdíl od krátkodobých půjček nabízí naprostou svobodu – sami si určujete, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte. Jediná podmínka je minimální měsíční splátka ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky. Vždy hradíte pouze denní úrok a poplatek za výběr částky, který je však při prvním využití produktu nulový. U klasické mikro půjčky se už při sjednání zavazujete ke splatnosti v určitém termínu.

Taktéž výše splátky bývá dohodnuta předem a neumožňuje pružně reagovat na vyvstalé finanční potřeby. Mnohým klientům se obtížně odhaduje platební schopnost v následujících měsících, protože do života přicházejí různé situace, které je třeba ihned řešit a přizpůsobit jim přerozdělování financí. Možnost splácet v libovolném termínu a právě tolik, kolik z dlužné částky jste nyní schopni vrátit, je nespornou výhodou.

Potřebujete poradit? Obraťte se na zákaznické centrum

Profesionálně vyškolený zákaznický servis je připraven 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zodpovídat vaše dotazy. Ať už potřebujete pomoci s žádostí o půjčku, dozvědět se více informací nebo si ujasnit nejasné, můžete Ferratum Bank kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu na internetových stránkách www.ferratum.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Najdete na iDNES.cz