Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Flamy Pardubice: kvalita Canon bez kompromisů

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Flamy Pardubice se od svého vzniku úzce specializuje na značku Canon. Tuto orientaci vysvětluje předseda představenstva Ing. Pavel Vanýsek jednoduše: "Již na začátku jsme si řekli jasně: zákazníkovi budeme poskytovat to nejlepší a nejkvalitnější, co v daném oboru existuje."

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodejna Flamy Pardubice a.s. | foto: aje

Společnost Flamy Pardubice se etablovala na trhu především v oboru kancelářské techniky se specializací na periferie počítačových sítí a kopírovací systémy.

Předmětem jejího zájmu jsou především dodávky a servis multifunkčních kopírovacích strojů, tiskáren, skenerů, faxů, plotrů a celkových řešení kancelářského tisku tak, aby zákazník kopíroval a tiskl efektivně a přitom kvalitně.

Během působení na trhu od roku 1993 se k prodeji postupně přidal sortiment foto-video a skartovací stroje.

V současné době je společnost Flamy Pardubice a.s. jednou ze tří společností v naší republice, které se mohou pochlubit certifikátem
Zlatý Canon Partner.

Pro získání tohoto certifikátu je třeba splnit mnoho podmínek týkajících se nejenom kvality prodávaných služeb, ale i kvantity prodávaných zařízení. Firma musí projít i finančním auditem, takže tento certifikát charakterizuje opravdu silného a schopného partnera.

Prodejna II Flamy Pardubice a.s.

Svoje aktivity dnes firma Flamy Pardubice a.s. provozuje ve třech městech České republiky - centrálu má v Pardubicích a pobočky v Praze a Ostravě. V Pardubicích je pro potřeby zákazníků provozována i specializovaná prodejna výhradně se sortimentem Canon, což je v rámci ČR unikát.

V prodejních prostorách je vystaven téměř ucelený sortiment značky Canon. Na všech těchto místech jsou zaměstnanci firmy schopni poskytnout zákazníkovi kvalifikované rady a doporučit mu originální řešení Canon. Je nabízen i outsourcing, který tak řeší i finanční stránku obchodu.

Výrobky i služby jsou na nejvyšší možné úrovni

Zaměstnanci společnosti Flamy Pardubice a.s. absolvují pravidelná školení tak, aby ve svém oboru představovali opravdu špičku. Bezesporu lze konstatovat, že nejenom dodávané výrobky, ale i služby zaměstnanců jsou na nejvyšší možné úrovni. Je samozřejmé, že dosažení této kvality stojí mnoho úsilí.

"Pravdou je, že společnosti pomohl školící projekt, vybraný a podpořený Evropským Sociálním Fondem, bez jehož podpory bychom rozhodně nebyli na takové úrovni jako jsme dnes," říká obchodní ředitel firmy Ing. Jan Horák.

V dnešní době firma profesionálně navrhuje zákazníkům celá řešení tiskových výstupů doporučená na základě tiskových auditů a zpracovaných analýz oběhu dokumentů přímo u klienta. Je prováděna implementace optimalizačního programu uniFLOW tak, aby vyhověl náročným požadavkům zákazníků.

Tento jedinečný program vyvinul Canon ve spolupráci s dceřinou společností NT WARE. Jeho implementace je možná u 99% zákazníků, kdy podle aplikovaných modulů program plní prakticky veškeré činnosti, které jsou po něm zákazníkem požadovány. Doba, kdy se prodávaly kopírovací stroje samostatně je v nenávratnu. Dnešní doba stižená hospodářskou krizí si vyžaduje nejenom "tisknout" ale tisknout především lacině, kvalitně a rychle - zkrátka efektivně a to program uniFlow garantuje.

Pomocí tohoto optimalizačního programu mohou společnosti ušetřit
až 30 % nákladů vynakládaných na tisk a kopírování. Vezmeme-li v úvahu, že náklady společností spojené s tiskem dokumentů se podle typu společností pohybují okolo 1 až 3 % obratu, tak tuto úsporu můžeme považovat za významnou.

Centrála Flamy Pardubice a.s.


Flamy Pardubice a.s. neznamená dnes jenom dobré poradenství a obchod s produkty společnosti Canon. Na dobrém jménu značky FLAMY se významnou měrou podílí také nabízené a hojně využívané služby v oblasti servisu kopírovacích strojů, tiskáren, faxů a multifunkcí. Servis byl budován od začátku společnosti a vždy byl na jeho kvalitu a rychlost kladen velký důraz.

"Je to především proto, že nám jde o celkovou spokojenost zákazníka," říká jeden ze společníků Ing. Miroslav Mareš.

Dobrý, kvalifikovaný značkový servis potřebuje podporu značky, dobré zázemí, servisní techniky, kteří nejsou ke své práci lhostejní a v neposlední řadě personální stabilitu.

Servisní oddělení vybudované ve společnosti Flamy Pardubice a.s. všechny tyto atributy má a významně se tak může podílet na dobrém jménu firmy, která se stará o výrobky firmy Canon v celém východočeském regionu, částečně také v Ostravě a Praze.

Více informací najdete na www.flamy.com.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz