Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


First-class zobrazení od Philipsu již ve střední třídě

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Televizory Philips se mohou pochlubit řadou špičkových obrazových technologií, které se podílejí na výsledném detailním a plynulém obrazu s věrným podáním barev. Modely série 6501 a 6561 nabízejí zákazníkům většinu těchto technologií a to již ve střední třídě.

First-class zobrazení od Philipsu již ve střední třídě | foto: Philips

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Televizory 6561 a 6501 disponují v kombinaci s technologií Perfect Natural Motion snímkovou frekvencí 200 Hz Frame Rate. Díky ní je pohyb zobrazen naprosto ostře a plynule, což je důležité a viditelné především u sportovních přenosů a rychlých akčních scén.

Další technologie Micro Dimming Pro vyhodnocuje v rámci obrazu spolu se světelným senzorem 6400 zón a na základě získaných informací optimalizuje kontrast. Výsledkem jsou scény s působivě temnou černou a živě jasnou bílou za každých světelných podmínek, ať už do pokoje svítí polední slunce, nebo je noc a světla jsou zhasnutá.

Philips

Philips

Většina televizorů Philips pro rok 2016, včetně série 6501 a 6561, patří do kategorie 4K Ultra HD. Toto rozlišení poskytuje dvojnásobný počet pixelů, než je k nalezení u obyčejného Full HD a nabízí velmi detailní obraz také u velkých úhlopříček, který je možné sledovat i z malé vzdálenosti bez zřetelného rozlišení jednotlivých pixelů.

Toto rozlišení je možné si vychutnat kdykoli díky softwarovému upscalingu, který převádí jakýkoliv zdroj na UHD a díky němu je možné sledovat seriály a filmy v ultra vysokém rozlišení, ať už z televizního vysílání, z USB nebo streamované online.

Philips

Philips

O svižné procházení menu a plynulé hraní náročných her se stará čtyřjádrový procesor ve spolupráci s operačním systémem Android TV. Díky tomuto systému je možné si z obchodu Google Play stahovat seriály, filmy a aplikace a připravit se tak na pochmurné zimní večery, kdy v běžném vysílání nic zajímavého nedávají.

Google Play nabízí mnoho aplikací pro streamování videí, mezi nimi například i aplikaci české internetové televize Stream.cz, multimediální přehrávače jako VLC for Android, Archos nebo známé multimediální centrum KODI a především mnoho her.

First-class zobrazení od Philipsu již ve střední třídě

First-class zobrazení od Philipsu již ve střední třídě

Modely 6501 mají dvoustranný Ambilight a modely 6561 dokonce třístranný a jsou vyráběny v úhlopříčkách od 43" do 55". Všechny modely jsou kompatibilní s novým vysílacím standardem DVB-T2 H.265 / HEVC a jsou k dostání již od 20 999 Kč. Modely nesou tato označení: 43PUS6501/12, 49PUS6501/12, 55PUS6501/12, 49PUS6561/12 a 55PUS6561/12.

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Najdete na iDNES.cz