Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Vels dodává špičkové komponenty pro vážení i výrobní linky

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vývoj a výroba navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení nejen v chemickém a potravinářském průmyslu. To jsou základní pilíře činnosti pardubické firmy VELS vážící elektronické systémy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VELS - vážící elektronické systémy s.r.o. | foto: VELS - vážící elektronické systémy s.r.o.

Nakládáte sypký materiál? Potřebujete zvážit přesný poměr? Řešíte automatizaci výrobního procesu? Firma VELS vážící elektronické systémy je pro vás ten správný partner. Vážit, mísit, dopravovat, plnit. To jsou domény firmy VELS.

Vážit, mísit, dopravovat, plnit - s firmou VELS hračka

Za více než 15 let existence dodal VELS zařízení do různých českých, slovenských i zahraničních firem. Spektrum činnosti se dá rozdělit do tří základních proudů, které se ale jako toky řek často vmísí v jediné moře, tedy výrobní linku optimalizovanou podle potřeb zákazníka.

První tok jsou vážící elektronické systémy, elektronické váhy a vážící systémy různých typů, například plošinové váhy, počítací váhy, pásové váhy, zásobníkové váhy, průtočné váhy a další typy průmyslových vah.

Ale také  komponenty elektronických vah jako jsou snímače sil, vyhodnocovací jednotky elektronických vah, bloky na vážení nádob, dávkovací zařízení pro váhy, šnekové dávkovače.

Druhou pomyslnou řeku představují šnekové dopravníky, šnekové dopravníky bezosé, pásové dopravníky a různé dopravníky pro elektronické váhy. Zakázkové manipulační zařízení jako jsou paletizační linky, manipulátory pytlů i sudů a různá speciální zařízení podle zadání zákazníka.

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

A do třetice - řeka balicích zařízení, plniček obřích vaků, vyprazdňování obřích vaků, plničky ventilových a otevřených pytlů i krabic a sáčků.

Nad všemi toky vládne jako Neptun řídící systém, který dohlíží na funkčnost všech částí a zahrnuje: řízení technologických procesů, navažovací technologické celky, automatizace mísicích a odvažovacích linek, MAR - měření a regulace elektronických vážících systémů, vizualizace a sběr dat pro elektronické váhy.

Vážení jako alfa a omega a k tomu návdavek

logo

Firma VELS vážící elektronické systémy s.r.o. byla založena počátkem roku 1996 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu.
Cíl je jasný - nabídnout zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po dodávky ucelených systémů na "klíč".

Mezi významné aktivity firmy patří rovněž prodej základních prvků potřebných k vážení. Na českém trhu VELS zastupuje  firmy HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení, měřicí převodníky, vážní procesory), VISHAY TEDEA (snímače zatížení) a SYSTEC (vážní jednotky).

Firmě VELS se podařilo unikátním propojením předností moderních vážících zařízení s kvalitním řídícím systémem zvýšit kvalitu výroby a racionální využívání surovin. A kdo by nechtěl šetřit náklady?

Bližší informace, technická data a kontakty na firmu VELS vážící elektronické systémy s.r.o. najdete na firemních internetových stránkách www.vels.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz