Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Vels dodává špičkové komponenty pro vážení i výrobní linky

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vývoj a výroba navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení nejen v chemickém a potravinářském průmyslu. To jsou základní pilíře činnosti pardubické firmy VELS vážící elektronické systémy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VELS - vážící elektronické systémy s.r.o. | foto: VELS - vážící elektronické systémy s.r.o.

Nakládáte sypký materiál? Potřebujete zvážit přesný poměr? Řešíte automatizaci výrobního procesu? Firma VELS vážící elektronické systémy je pro vás ten správný partner. Vážit, mísit, dopravovat, plnit. To jsou domény firmy VELS.

Vážit, mísit, dopravovat, plnit - s firmou VELS hračka

Za více než 15 let existence dodal VELS zařízení do různých českých, slovenských i zahraničních firem. Spektrum činnosti se dá rozdělit do tří základních proudů, které se ale jako toky řek často vmísí v jediné moře, tedy výrobní linku optimalizovanou podle potřeb zákazníka.

První tok jsou vážící elektronické systémy, elektronické váhy a vážící systémy různých typů, například plošinové váhy, počítací váhy, pásové váhy, zásobníkové váhy, průtočné váhy a další typy průmyslových vah.

Ale také  komponenty elektronických vah jako jsou snímače sil, vyhodnocovací jednotky elektronických vah, bloky na vážení nádob, dávkovací zařízení pro váhy, šnekové dávkovače.

Druhou pomyslnou řeku představují šnekové dopravníky, šnekové dopravníky bezosé, pásové dopravníky a různé dopravníky pro elektronické váhy. Zakázkové manipulační zařízení jako jsou paletizační linky, manipulátory pytlů i sudů a různá speciální zařízení podle zadání zákazníka.

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

A do třetice - řeka balicích zařízení, plniček obřích vaků, vyprazdňování obřích vaků, plničky ventilových a otevřených pytlů i krabic a sáčků.

Nad všemi toky vládne jako Neptun řídící systém, který dohlíží na funkčnost všech částí a zahrnuje: řízení technologických procesů, navažovací technologické celky, automatizace mísicích a odvažovacích linek, MAR - měření a regulace elektronických vážících systémů, vizualizace a sběr dat pro elektronické váhy.

Vážení jako alfa a omega a k tomu návdavek

logo

Firma VELS vážící elektronické systémy s.r.o. byla založena počátkem roku 1996 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu.
Cíl je jasný - nabídnout zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po dodávky ucelených systémů na "klíč".

Mezi významné aktivity firmy patří rovněž prodej základních prvků potřebných k vážení. Na českém trhu VELS zastupuje  firmy HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení, měřicí převodníky, vážní procesory), VISHAY TEDEA (snímače zatížení) a SYSTEC (vážní jednotky).

Firmě VELS se podařilo unikátním propojením předností moderních vážících zařízení s kvalitním řídícím systémem zvýšit kvalitu výroby a racionální využívání surovin. A kdo by nechtěl šetřit náklady?

Bližší informace, technická data a kontakty na firmu VELS vážící elektronické systémy s.r.o. najdete na firemních internetových stránkách www.vels.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz