Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma na zážitky rozjíždí Den jak sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kde najít originální, hodnotný a zábavný dárek, se kterým udělám radost a obdarovaný si ho bude dlouho pamatovat? Na tuto otázku zná odpověď Firma na zážitky Lindy Vavříkové, která v Čechách založila fenomén zážitkových dárků. Nyní přichází se zcela novým projektem nazvaným Den jak sen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

čtyřkolka | foto: Firma na zážitky, s.r.o.

Firma na zážitky, s.r.o. koupila konkurenční značku Den jak sen a přetvořila ji na nový tip zážitkových dárků. V nabídce Den jak sen naleznete osm dárkových balíčků: Adrenalin a Sport (75 zážitků), Relaxační pobyty pro dva (55), Gurmánské zážitky (45), Pro náročného muže (40), Pro výjimečnou ženu (70), Wellness a masáže (140), Nejoblíbenější zážitky (100) a Super jízda (60).

Kromě eshopu je naleznete především u retailových prodejců jako jsou hypermarkety Tesco, knihkupectví Neoluxor nebo řetězec s elektronikou Euronics (bližší informace naleznete na www.denjaksen.cz)

lety balonem

"Každý balíček obsahuje krásný tištěný katalog s kontakty na poskytovatele zážitků a všemi důležitými informacemi a zážitkový voucher, který slouží jako vstupenka na vybraný zážitek. Stačí si vybrat svůj vysněný zážitek a prožít Den jak sen," vysvětluje Linda Vavříková, spolumajitelka Firmy na zážitky, s.r.o.

V praxi to funguje velice jednoduše - pokud má někdo z vašich blízkých rád například pobytové zážitky, vyberete pro něj balíček Relaxační pobyty pro dva (výběr z 55 penzionů a hotelů po celé ČR) a slavnostně jej předáte. On sám si z tištěného katalogu vybere pobyt, který se mu líbí a zážitek si zarezervuje přímo u poskytovatele služby. Vyplní přiložený voucher a ten odevzdá v místě konání zážitku. Na místě prožije Den jak sen a bude na něj (a na vás) dlouho vzpomínat.

"Věřím, že tento jednoduchý model prodeje zážitků bude v Čechách slavit úspěch. Dárkový balíček můžete koupit v obchodě při běžných nákupech a nemusíte čekat až vám jej někdo doručí. Rezervace zážitků pak probíhá napřímo a voucher má platnost dva roky, nemusíte tedy nikam spěchat. Navíc vám zůstane katalog s kontakty na dodavatele zážitků, takže se na ně můžete kdykoliv znovu obrátit," doplňuje Vavříková.

dárkové kazety

V zahraničí je tento model prodeje zážitků velice úspěšný, za minulý rok se v Evropě takto prodaly zážitkové dárky skoro za 0,5 miliardy Euro (přibližně 12 miliard korun).

logo

Firma na zážitky, s.r.o. (FNZ) vznikla v roce 2006 a je zakladatelem a průkopníkem zážitkového trhu v ČR. V roce 2009 se společníkem Vavříkové stala největší česká mediální skupina Media Bohemia Daniela Sedláčka. Díky její intenzivní podpoře se FNZ podařilo získat naprostou většinu zážitkového trhu a rozšířit její dárkové portfolio o další značky.

Mezi produkty FNZ nyní patří Allegria - Firma na zážitky (www.firmanazazitky.cz), Dobrý koš (www.dobrykos.cz) a Den jak sen (www.denjaksen.cz).

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz