Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma na zážitky rozjíždí Den jak sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kde najít originální, hodnotný a zábavný dárek, se kterým udělám radost a obdarovaný si ho bude dlouho pamatovat? Na tuto otázku zná odpověď Firma na zážitky Lindy Vavříkové, která v Čechách založila fenomén zážitkových dárků. Nyní přichází se zcela novým projektem nazvaným Den jak sen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

čtyřkolka | foto: Firma na zážitky, s.r.o.

Firma na zážitky, s.r.o. koupila konkurenční značku Den jak sen a přetvořila ji na nový tip zážitkových dárků. V nabídce Den jak sen naleznete osm dárkových balíčků: Adrenalin a Sport (75 zážitků), Relaxační pobyty pro dva (55), Gurmánské zážitky (45), Pro náročného muže (40), Pro výjimečnou ženu (70), Wellness a masáže (140), Nejoblíbenější zážitky (100) a Super jízda (60).

Kromě eshopu je naleznete především u retailových prodejců jako jsou hypermarkety Tesco, knihkupectví Neoluxor nebo řetězec s elektronikou Euronics (bližší informace naleznete na www.denjaksen.cz)

lety balonem

"Každý balíček obsahuje krásný tištěný katalog s kontakty na poskytovatele zážitků a všemi důležitými informacemi a zážitkový voucher, který slouží jako vstupenka na vybraný zážitek. Stačí si vybrat svůj vysněný zážitek a prožít Den jak sen," vysvětluje Linda Vavříková, spolumajitelka Firmy na zážitky, s.r.o.

V praxi to funguje velice jednoduše - pokud má někdo z vašich blízkých rád například pobytové zážitky, vyberete pro něj balíček Relaxační pobyty pro dva (výběr z 55 penzionů a hotelů po celé ČR) a slavnostně jej předáte. On sám si z tištěného katalogu vybere pobyt, který se mu líbí a zážitek si zarezervuje přímo u poskytovatele služby. Vyplní přiložený voucher a ten odevzdá v místě konání zážitku. Na místě prožije Den jak sen a bude na něj (a na vás) dlouho vzpomínat.

"Věřím, že tento jednoduchý model prodeje zážitků bude v Čechách slavit úspěch. Dárkový balíček můžete koupit v obchodě při běžných nákupech a nemusíte čekat až vám jej někdo doručí. Rezervace zážitků pak probíhá napřímo a voucher má platnost dva roky, nemusíte tedy nikam spěchat. Navíc vám zůstane katalog s kontakty na dodavatele zážitků, takže se na ně můžete kdykoliv znovu obrátit," doplňuje Vavříková.

dárkové kazety

V zahraničí je tento model prodeje zážitků velice úspěšný, za minulý rok se v Evropě takto prodaly zážitkové dárky skoro za 0,5 miliardy Euro (přibližně 12 miliard korun).

logo

Firma na zážitky, s.r.o. (FNZ) vznikla v roce 2006 a je zakladatelem a průkopníkem zážitkového trhu v ČR. V roce 2009 se společníkem Vavříkové stala největší česká mediální skupina Media Bohemia Daniela Sedláčka. Díky její intenzivní podpoře se FNZ podařilo získat naprostou většinu zážitkového trhu a rozšířit její dárkové portfolio o další značky.

Mezi produkty FNZ nyní patří Allegria - Firma na zážitky (www.firmanazazitky.cz), Dobrý koš (www.dobrykos.cz) a Den jak sen (www.denjaksen.cz).

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz