Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Mátl & Bula působí na našem trhu již 17 let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mátl & Bula byla založena v roce 1993. V současné době se zabývá službami a výrobou zařízení pro manipulační techniku, hydrauliku, stavební mechanizaci a diamantovou techniku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Manipulační technika - Mátl a Bula | foto: aje

V oblasti manipulační techniky začínala s vysokozdvižnými vozíky DESTA. Dnes nabízí zejména vysokozdvižné vozíky HYUNDAI a čtyřcestné vozíky COMBILIFT. V oblasti skladové techniky, ruční techniky a montážních plošin, nabízí výrobky firem HYUNDAI, CAPSTAN, OMG, AISLE MASTER, BAKA, AGRIMAC a jiné.

Protože zájem o zákazníka nekončí pouze prodejem techniky, firma zabezpečuje i záruční a pozáruční servis. Provádí běžné i generální opravy vysokozdvižných vozíků a zařízení. Pro servisní činnost je využívána jak vlastní dílna, tak i servisní vozy. Tak je možné zkrátit dobu opravy.

V případě potřeba zajišťuje přepravu vysokozdvižných vozíků, montážních plošin, stavebních strojů (nebo jiných nákladů), jak pro opravy, tak pro pronájmy a půjčovnu , vlastními vozidly až do hmotnosti 12,2 t.

Podle požadavků zákazníka může firma zabezpečit široký sortiment přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky (jako např. prodloužené vidle, boční posuvy, montážní plošiny, jeřábové závěsy a jiné). Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů pro veškerou manipulační techniku. Mimo výše uvedené, firma zastupuje v prodeji skupinu výrobců autopříslušenství Valeo - SWF.

Hydraulika - Mátl a Bula

Nezávisle na manipulační technice se firma Mátl & Bula zabývá prodejem a servisem prvků pro hydrauliku a pneumatiku - tlakoměry, hydraulické hadice (GATES), čerpadla, rozvaděče, hydraulické válce atd.

Nabízí rovněž široký sortiment těsnících prvků běžných rozměrů a standardních materiálů, jako jsou manžety, stírací kroužky, gufera, o-kroužky, vodící kroužky a další.

Firma může zabezpečit i speciální a atypické prvky dle požadavků zákazníka. Další část sortimentu této části firmy tvoří hydraulické běžné i speciální nářadí. Samozřejmostí je i poradenská činnost v tomto oboru.

Stavební mechanizace - Mátl a Bula

V neposlední řadě se firma zabývá stavební mechanizací, zejména zařízením a nářadím pro úpravy podkladních vrstev, podlah, řezáním a opracováním stavebních materiálů atd. Nabídka firmy obsahuje vibrační pěchy, vibrační desky, vibrační vály, speciální vibrační hladící lišty, vibrátory betonu a smykové i pásové nakladače.

V oblasti diamantové techniky firma vyrábí a prodává diamantové kotouče a frézy, diamantové brousící kotouče, stolové pily, spárové pily, podlahové brusky a podlahové frézy. Tyto výrobky nacházejí široké uplatnění v oblasti řezání a broušení kamene, betonu, asfaltu a jiných stavebních materiálů.

Více informací můžete získat na www.matl-bula.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz