Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Mátl & Bula působí na našem trhu již 17 let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mátl & Bula byla založena v roce 1993. V současné době se zabývá službami a výrobou zařízení pro manipulační techniku, hydrauliku, stavební mechanizaci a diamantovou techniku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Manipulační technika - Mátl a Bula | foto: aje

V oblasti manipulační techniky začínala s vysokozdvižnými vozíky DESTA. Dnes nabízí zejména vysokozdvižné vozíky HYUNDAI a čtyřcestné vozíky COMBILIFT. V oblasti skladové techniky, ruční techniky a montážních plošin, nabízí výrobky firem HYUNDAI, CAPSTAN, OMG, AISLE MASTER, BAKA, AGRIMAC a jiné.

Protože zájem o zákazníka nekončí pouze prodejem techniky, firma zabezpečuje i záruční a pozáruční servis. Provádí běžné i generální opravy vysokozdvižných vozíků a zařízení. Pro servisní činnost je využívána jak vlastní dílna, tak i servisní vozy. Tak je možné zkrátit dobu opravy.

V případě potřeba zajišťuje přepravu vysokozdvižných vozíků, montážních plošin, stavebních strojů (nebo jiných nákladů), jak pro opravy, tak pro pronájmy a půjčovnu , vlastními vozidly až do hmotnosti 12,2 t.

Podle požadavků zákazníka může firma zabezpečit široký sortiment přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky (jako např. prodloužené vidle, boční posuvy, montážní plošiny, jeřábové závěsy a jiné). Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů pro veškerou manipulační techniku. Mimo výše uvedené, firma zastupuje v prodeji skupinu výrobců autopříslušenství Valeo - SWF.

Hydraulika - Mátl a Bula

Nezávisle na manipulační technice se firma Mátl & Bula zabývá prodejem a servisem prvků pro hydrauliku a pneumatiku - tlakoměry, hydraulické hadice (GATES), čerpadla, rozvaděče, hydraulické válce atd.

Nabízí rovněž široký sortiment těsnících prvků běžných rozměrů a standardních materiálů, jako jsou manžety, stírací kroužky, gufera, o-kroužky, vodící kroužky a další.

Firma může zabezpečit i speciální a atypické prvky dle požadavků zákazníka. Další část sortimentu této části firmy tvoří hydraulické běžné i speciální nářadí. Samozřejmostí je i poradenská činnost v tomto oboru.

Stavební mechanizace - Mátl a Bula

V neposlední řadě se firma zabývá stavební mechanizací, zejména zařízením a nářadím pro úpravy podkladních vrstev, podlah, řezáním a opracováním stavebních materiálů atd. Nabídka firmy obsahuje vibrační pěchy, vibrační desky, vibrační vály, speciální vibrační hladící lišty, vibrátory betonu a smykové i pásové nakladače.

V oblasti diamantové techniky firma vyrábí a prodává diamantové kotouče a frézy, diamantové brousící kotouče, stolové pily, spárové pily, podlahové brusky a podlahové frézy. Tyto výrobky nacházejí široké uplatnění v oblasti řezání a broušení kamene, betonu, asfaltu a jiných stavebních materiálů.

Více informací můžete získat na www.matl-bula.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz