Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma JN Interier nabízí víc než komfortní bydlení

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost JN Interier je jedním z osvědčených poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Najdete tu komplexní služby při zařizování interiérů na míru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost JN Interier na svých webových stránkách nabízí i možnost grafického zpracování | foto: JN Interier Česká republika, s.r.o.

Pořídí-li jste si nové bydlení či chcete již zabydlené prostory převléct do nového? Ať už máte jasnou představu o vzhledu vašich místností nebo zatím jen tápete, zavítejte do některého z pěti pražských studií společnosti JN Interier Česká republika. Nebo do studia brněnského. Případně využijte virtuální prohlídky na internetu na www.jninterier.cz.

Zvolíte-li jakoukoliv variantu, najdete tu inspiraci v bydlení pro kuchyně na míru, vestavěné skříně, židle a stoly, postele i nábytek na zakázku. A to všechno v nepřeberném množství typů i barev.

Bydlení v barvách

Při výběru barvy vašeho bydlení se nechte vést pocity

Vedle bezvadné funkčnosti a praktického využití prostoru  klade společnost JN Interier důraz právě na barvu a materiál. Jedním z nejdůležitějších aspektů v obytném prostoru jsou barvy. Ty ovlivňují naše pocity, náladu a  podtrhuje řešení interiéru.

Firma JN Interier nabízí širokou paletu barev, ať už se jedná o kuchyně či vestavěné skříně. Záleží jen na vás, jaké kombinace zvolíte. Důležitou roli v bydlení hraje harmonický soulad barvy podlahy a zdí, nábytku i doplňků.

Bydlení v barvách

Barvy bychom měli kombinovat tak, aby jedna byla vždy výraznější a dominantní a ostatní ji doplňovaly a podtrhovaly její charakter, ať už ve smyslu kontrastu nebo harmonického souladu. Navíc je potřeba si uvědomit, že například lesklé povrchy nábytku odráží světlo, a tak ani tmavé plochy nemusí působit temným dojmem. Matné povrchy naopak světlo pohlcují, a tak bychom s nimi měli spíše šetřit, obzvláště pak v malých prostorech.

Obývací pokoj

To jsou obecné pravdy. Stejně jako to, že žlutá nás nabíjí optimismem a zelená uklidňuje. Odborníci ve firmě JN Interier ochotně poradí, zodpoví dotazy. Ale je jen a jen na vás, jakou barevnou kombinaci do své kuchyně, nebo vestavěné skříně v  ložnici či dalších prostor zvolíte. Vám a vašim blízkým by v nich mělo být dobře.

Grafický návrh i po mailu. A zdarma

Společnost JN Interier na svých webových stránkách www.jninterier.cz nabízí i možnost grafického zpracování s cenovou kalkulací zdarma. Stačí poslat v poptávkovém formuláři naskenovaný nákres případně fotku prostoru a do mailu vám do týdne přijde grafický návrh.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Najdete na iDNES.cz