Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Herčík a Kříž: specialista na kanalizace nabízí komplexní služby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kanalizace nám dokáží opravdu znepříjemnit život. A neodborným zásahem vše můžete ještě zhoršit. Raději se rovnou obraťte na profesionály, kteří si s touto špinavou prací hravě poradí. Na čištění a revize kanalizací se již více než 23 let specializuje pražská společnost Herčík a Kříž.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma Herčík a Kříž nabízí komplexní služby v oblasti kanalizací | foto:  Herčík a Kříž spol s r.o.

Firma Herčík a Kříž provádí komplexní služby pro kanalizace od jejich čištění, revize potrubí kamerou, trasování závad v kanalizaci, frézování překážek a tvrdých sedimentů pomocí speciálních trysek či řízeným robotem, opravy kanalizace bezvýkopovou metodou i výkopem a odvoz fekálií, až po sání obsahů tukových lapolů nebo sání kalů z čerpacích stanic, a to i z velkých dálek a hloubek.

Čištění kanalizace a potrubí

Hledáte čištění kanalizace Praha? Specialisté z Herčík a Kříž ročně vyjíždí k tisícům případů čištění kanalizací, stok a potrubí. K dispozici mají dvanáct nepřehlédnutelných fialovo-zelených vozů s tou nejvýkonnější technikou, která je až čtyřikrát výkonnější než běžné čisticí vozy. Stejnou práci tak zvládne rychleji a levněji, přitom zachovává tu nejvyšší kvalitu, jak ostatně dokazuje certifikát.

Recyklační nástavby nasávají nečistoty včetně vody, kterou obratem recyklují a používají ji k dalšímu čištění. O odpad se samozřejmě postarají, odvezou ho ve své cisterně.

Firma Herčík a Kříž nabízí komplexní služby v oblasti kanalizací

Revize kanalizace kamerovým systémem

Odborníci firmy zjistí stav i příčinu problému a na základě jejich profesionálního posudku zvolí vhodné řešení, se kterým začnou již do hodiny od zavolání. Pro revize kanalizace používají moderní kamerové systémy. Závady často vyřeší bezvýkopovou technologií vyvložkováním.

Čištění domovních odpadů

Máte u vás doma neustále ucpané odpady a trápí vás špatné odtékání? Synonymem pro čištění odpadů Praha je firma Herčík a Kříž. Domovní odpady čistí motorovým perem nebo tlakovou vodou. Vozy jsou vybaveny technikou pro obě varianty, aby se každý problém vyřešil jediným výjezdem.

Frézování kanalizace a betonu z potrubí

I tu největší překážku odstraní robotické frézy. Prorostlé kořeny nebo beton v potrubí se tak vyřeší snadno a rychle. Frézování se používá i v případech, kdy ucpávka vzdorovala běžnému čištění. Pokud hrozí, že kořeny do kanalizace prorostou znovu, firma doporučuje vyvložkovat potrubí sanačními rukávy.

Oprava kanalizace výkopem i bez výkopu

Na firmu Herčík a Kříž se můžete obrátit také v případě oprav kanalizace výkopem i bez výkopu technikou vyvložkování nebo pro opravy a sanace revizních šachet či jímek. Kamerou zjistí rozsah problému a doporučí vám správnou opravu. Spraví vám jakékoliv poškození kanalizace, rekonstruují odpady a odstraní splašky v revizní šachtě.

Zkouška těsnosti kanalizace a jímek

Při výstavbě nebo problému s jímkou, žumpou a septikem potřebujete zkoušku těsnosti kanalizace a jímek. Provádí se také před předáním stavby investorovi. Používají se pro ni klasické metody i ten zkoušky.

Sání odpadních vod a kalů

Potřebujete vyvézt septik, vysát jímku, kalovou nádrž, odčerpat zatopený sklep nebo výtahovou šachtu po přívalovém dešti? Profesionálové ze společnosti Herčík a Kříž mají k dispozici techniku s vysokým sacím výkonem.

Herčík a Kříž

Společnost Herčík a Kříž za svou dobu působnosti pomohla více než 12 700 spokojeným zákazníkům. V Praze a Středočeském kraji každoročně vyřeší více než 4 500 problémů s kanalizací.

Více informací o společnosti Herčík a Kříž spol. s r.o. včetně ceníku a všech poskytovaných služeb najdete na www.hercikakriz.cz.

Témata: kamera, zkouška

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Najdete na iDNES.cz